برای اینکه در جریان تمامی ویدیوهای ما قرار بگیرید، پس از سابسکرایب، نوتیفیکیشن ها را هم فعال کنید

The health considerations in order to avoid cancer is described here. Also it is mentioned that how governments are hiding the facts behind the cancer and other health issues due to the political debates. Cancer is gowning fast these days, especially in middle east and it should be cared by proper health and life insurances as well as healthy foods, air pollution avoidance and also the unnecessary electronic systems.

This video is originally produced and narrated by us (IranTV on YouTube) and he main references are:
– Global Health organization reports on cancer
– World of Economy (Newspaper) : NO. 598/Aug 2019
– Wikipedia
– Interview with Dr. Ali Karimi

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

17 COMMENTS

 1. هیچ سرطانی از حکومت اسلامی بدترنیست که مدت 40سال است دامن گیرملت ایران شده است….ای دوصدلعنت براین اسلام باد….برچنین آیئن بدفرجام باد

 2. وجود حکومت سرطانی و دیکتاتوری ایران باعث تمام این سرطان‌ها می‌باشد،تغذیه و مسائل روانی مهمترین عوامل سرطان می‌باشند،که در کشور ما نه مردم آرامش روانی دارند و نه از تغذیه مناسب برخوردارند.

 3. سپاس از اطلاع رسانی و آمار صحیح شیوع انواع سرطان 👍👍👍👍 متأسفانه آمارها نشان میدهد که مردم ایران یکی از عصبانی ترین و افسرده ترین مردم جهان هستند و درصد امید به زندگی و انگیزه برای تلاش و رقابت و مواجهه با چالش های زندگی را از دست داده اند، و عوامل اصلی این شرایط : تجربهٔ بحران های سخت اقتصادی و تحمل اوضاع بد معیشتی ، نارضایتی مردم از میزان درامد ، پسرفت در اوضاع کسب و کار ، رسیدن درآمد به زیرخط فقر و،،، هستند، متعاقبأ فقدان خدمات بهداشتی و درمانی مطابق با استانداردهای جهانی دربسیاری از مناطق محروم بر شدت آن می افزاید.
  در واقع دو عملکرد " پیشگیری و درمان " در کشورمان بسیار ضعیف و ناامید کننده است،، اما در مجموع انتخاب کردن سبک زندگی ناسالم و مداومت و اصرار بروی عادتهای مضر و خطرناک، منهای پیدایش سونامی سرطان ، باعث شیوع انواع بسیاری از بیماریهای مهلک و غیرقابل علاج میشود و سبب میشود میانگین طول عمر جامعه بسیار کاهش یابد.
  اما حقیقت اینست که پیشگیری همواره بهتر از درمان است و برخی از عوامل پیشگیری کننده، هیچ ارتباطی با وضع بد معیشتی و اقتصادی ندارد ، عدهٔ کثیری با چنین نگرشی حاضر به تغییر تفکر و سبک زندگی خود نیستند ، و اگر به این افراد توصیه کنید که از خوردن خوراکی های ناسالم خودداری کنید ،، با کوته فکری پاسخ میدهند """ پس با اینحساب دیگر هیچ چیز نباید بخوریم """
  و فاجعه آمیزتر اینست که بعلت عدم آگاهی و آموزش
  " مردم عامی " آنها هیچ یک از این عوامل بیماری زا را باور ندارند و در مقابل موضع میگیرند و توجیه میکنند که چنین نیست و اساسأ تمام هشدارهای سازمان بهداشت جهانی پوچ است …!!!؟؟؟…!!!؟؟؟…
  پرهیز از کم تحرکی و چاقی و اضافه وزن.
  تغییر سبک زندگی ماشینی و انجام ورزش و پیاده روی.
  پرهیز از الکل ،دخانیات و سیگار و قلیان.
  پرهیز از غذاهای فرآوری شده ، چیپس ،پفک و نوشابه های گازدار.
  (شکر ، نمک و چربی که این سه عامل را در امریکا بعنوان سه سم سفید نام میبرند.)
  رعایت بهداشت دهان و دندان
  میتواند زندگی سالمتر و شادتری را رقم بزند.🙋
  با آرزوی سلامتی و بهبود برای تمام بیماران سرطانی🙏

 4. سرطان و سکته ریشه در فکر و ناراحتی و افسردگی داره بعد ژنتیک.خیلیا سرطان دارن و خودشون میدونن اما برای درمان به پزشک مراجعه نمیکنن تا وقتی که مجبور بشن. هزینه بالا مهم ترین موردش هست و بعد هر چی ادم تو ایران دیرتر بدونه بهتره.

 5. نظام هر کاری توانست کرده این همه بودجه گذاشته. جند هزار امام زاده درست کرده .پانصد تا هم حسینیه قراره بسازه .دیگه چیکار باید بکنه ؟ مردم دخیل ببندن خدا اگه صلاح بونه خوبشون میکنه .البته خدا هیچوقت مراد آخوندها را نمیده برای همین آخوندها مجبورن بروند بیمارستان های خارج از کشور..

 6. علت اصلی افزایش انواع سرطان در ایران در سالهای اخیر افزایش پارازیتهای ماهواره ای ست…اگر توجه کنید در گذشته سرطان تا به این حد همه گیر نبود ، ولی در چندسال اخیر پس از شدت گرفتن فرکانس های قوی امواج پارازیتی ناگهان شاهد رشد و افزایش ناگهانی و بی رویهء انواع سرطانها در بین هموطنانمان هستیم، این عامل در خانواده هایی که محل زندگی شان نزدیک به مراکز ارسال امواج پارازیتی ست وقوع و ابتلای سرطانها بیشتر است. نفرین بر بانیان این حکومت ننگین که بخاطر سانسور واقعیات و جلوگیری از اطلاع رسانی حاضر به انجام چنین جنایاتی ست…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

14 + seventeen =