مخاطبان گرامی ! برای اینکه در جریان تمامی ویدیوهای ما قرار بگیرید، پس از سابسکرایب، نوتیفیکیشن ها را هم فعال کنید.

16 COMMENTS

  1. سوءظن درموردخروج ازبرجام ج. اسلامی تمام تحریم های قبل از برجام با 6 قطعنامه برمیگردد موضوع خیلی جدی است به غیراز تحریم آمریکا تحریم اروپایی قابل اجراء میشه 👌👌یعنی مرگ رژیم فاسدآخوندی

  2. برجام رو همون کسانی امضا کردند که چهل سال پیش از دیوار سفارت آمریکا بالارفتن. ایالات متحده هم ۱۵۰ میلیارد دلار از پولی که متعلق به ملت ایران بود رو بلوکه کرد. این آقایان فاتح سفارت آمریکا چون به پول زیادی بابت پیشرفت در یمن و لبنان و سوریه نیاز داشتند و به دلالهای اسلحه سازی امریکا و اسپانیا بدهکار بودند مجبور شدند با ایالات متحده آمریکا بر سر پولهای بلوکه شده معامله کنند . معامله انجام شد .در این معامله فاتحان سفارت آمریکا ، تاسیسات اتمی مورد دلخواه آمریکا را تخریب کردند و ۱۵۰ میلیارد دلار دارایی ایرانیان را که در سال ۵۷ در امریکا بلوکه شده بود را صاحب شدند و طرف مقابل ۱۰۵ امتیاز از جمهوری اسلامی گرفت . همه چیز داشت خوب پیش میرفت تا اینکه ترامپ پیدا شد . ترامپ از جمهوری اسلامی میخواهد که دوباره بر سر میز معامله بیاید .

  3. متاسفانه در پشت پرده بسیار کودکانه. یعنی لجبازی و به حساب بچه ها ززززرررننگی. از. تفکرات ورفتارهای استراتژیک خبری نیست. ومنافع مردم فقط بنیاد شعار شده

  4. خواهر همشونو باید گایید تمام سردمداران حکومت کشورهایی که برجام رو نوشتند ایران، آمریکا و همه کشورها، اگر دستم بود همه شونو می کشتم تا دنیا حداقل برای لحظاتی آرام می شد، یک سری دیوث مخ مردمو کار گرفتند دارند خشت روی خشت سرمایه شان می زارن، شاید هشتاد و پنج در صد ملتی که از ته دل می گن مرگ بر آمریکا نه به خاطر چهار تا آخوند است نه به خاطر به خاک نشاندن شاه فقید ملت ما بدون کوچکترین حمایت و روی کار آوردن خمینی بود، اما امریکاییان بدانند وای به روزی که روزی مردم بر آخوندها فائق بیان، اون موقع داوطلب برای انفجارهای متوالی و شبانه روزی در جای جای مختلف آمریکا به وفور نعمت خواهیم داشت، پس گامهایی که بر میدارند خیلی احتیاط کنند.
    سرهنگ جانباز بازنشسته نیروی انتظامی

  5. فعلا که تا حالا همتون چرت و پرت فرمودین، هر وقت ی موشک از طرفین دیدیدم ، اون موقع مشخص میشه ک جنگ شروع شده است.

  6. بهترین پاسخ و متقابل به مثل  و اقدامی  که باید بشار اسد ریس جمهور سوریه در مقابل معامله قرن امریکا  انجام دهد٫ این است که برای مدت زمانی  نامشخص بخشی از شهرهای مرزی سوریه همجوار با اسراییل را به ایران بقروشد و یا واگذار کند و معامله قرن امریکا را تکمیل کند .بنابرین تهدید و زورگویی های امریکا و صهیونیستها  را باید مثل خودشان  پاسخ داد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × 4 =