مخاطبان گرامی ! برای اینکه در جریان تمامی ویدیوهای ما قرار بگیرید، پس از سابسکرایب، نوتیفیکیشن ها را هم فعال کنید.

18 COMMENTS

 1. آمریکا جرات نداره حمله کنه؟ مگر یادتان رفته که هواپیمای مسافربری و کشتی های جنگی ایران را روی هوا و توی دریا نابود کرد و حتی یکنفر هم زنده نماند ؟؟

  با یک اَبَر قدرت، که حمایت اسراییل و ناتوی عربی و اروپا را دارد نمیشود در افتاد.

 2. جواب تیتر این ویدئو این است که غرب میخواهد اینگونه نشان دهد که حاکمین ایران ، جمهوری ننگین اسلامی بر خلاف واقعیت امر، مزدور و برده غرب نیست !
  در جواب به زیبا کلام باید گفت ، کوس ننه ادم دروغگویی که از استقلال حرف میزند!
  جنگ زرگری غرب و جمهوری اسلامی اگر تبدیل به واقعیتها شود، برای برداشتن و از بین بردن جمهوری‌اسلامی ننگین ، غرب کافیست که بجای این تهدید های مماشاتانه خود و جنگ زرگری، فقط بگوزد به ریش ملایان، تا ببینید که چگونه جمهوری ننگین اسلامی مثل تاپاله وا میرود !

 3. تا این رژیم باشد و حتی آثاری از این رژیم در حکومت بماند آش همین آشه و کاسه همین کاسه.و ترامپ این موضوع را بخوبی میداند.حالا رژیم با پای خودش و با بفرمایید یا با پس گردنی و قدرت نظامی؟ این دیگر میماند تصمیممش با سران رژیم. چون رژیم حتما باید برود و این از معادلات جدید جهانی میباشد و خود رژیم هم این موضوع را بخوبی میداند.

 4. اساس وپایه این نظام برمبنای امریکاستیزی شکل گرفته است. احتمال جنگ زیاد است.امااین گفته که برسردو راهی جنگ یا صلح قرار داریم همیشه صادق نیست بلکه راه سومی نیزوجود دارد..بستگی دارد کدامین راه انتخاب شود..

 5. آقای زیبا ملام چرا هنوز دست برنمیداری از این کسخول بازی بابا بسه دیگه کوتا بیا مردک خر همه آدم شدند بغیراز تو حیف اون مدرکی که گرفتی

 6. ایران اگر منابع زیر زمینی نداشت، هیچوقت امریکا با ایران دشمنی نداشت ، ما چوب منابع زیر زمینی ، نفت گاز و …. غیره می خوریم

 7. آخه بیشرف کلام، استقلال می‌دونی
  چیه اصلا، یه کشور موفق باید با تمام دنیا ارتباط تجاری و علمی در هر زمینه‌ای برای پیشرفت داشته باشد ، بگو ما دوست داریم خودمون اختلاس و دزدی کنیم، مادر جنده( ۴۰ ساله چه ثمره آیی برا ما مردم داشتید کوسکش, تو خودت نوکر روسیه و انگلیس هستی)

 8. اینا با این راه که میرن مثل دوران جنگ با صدام که بوجود اوردن این دفعه هم 2 تا 3 میلیون از جوانان کشور رو به کشتن میدن جنایت کاران جمهوری چسلامی دارن در مدرسه ها کودکان 13 تا 17 ساله استفاده میکنن و دارن کودکان و نوجوانان بیگناه کشور رو در مدارس قول میدن اینا خیلی کثیفن یادمه در دهه 60 چه کار کردن فهمیده 13 ساله چه گناهی داشت و صد ها هزار نوجوان دیگر اون جنگ برای چی بود که خمینی راه انداخت و چندین سال دیگر بیخودی ادامه داد و در اخر جام زهر عقل داشته باشیم برا بقا خودشان میلیون ها کودک و نوجوان و جوان کشور رو نابود کردن الان هم برا بقای خودشان می خوان جنگ راه بندازن براشون مهم نیست حتی 10 میلیون نفر از مردم مظلوم کشور از بین برن فقط خودشان مهم میدونن جان مردم براشون هیچ ارزشی نداره 😡😡😡😡😡😡😡😭😭😭😭😭😭

 9. پوست این مرتیکه دو روی آخوند پرست، زشت کلام را باید کند. مرتیکه دروغگوی دو روی نان بنرخ روز خور.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 − fifteen =