#yaserfallah
#دروغ ۱۲
#نمابه_نما
#یاسرفلاح
Instagram: @channelyektv

9 COMMENTS

 1. درود به همه ، بسیار زیبا و عالی
  طراحی صحنه و لباس و … بسیار زیبا و عالی
  من اعتراض دارم پرویز صیاد … بهشت زوری نمی خواهیم … گوش بده به صدای بات نت … –> بسیار زیبا و عالی

 2. بخور کنگر بگیر لنگر جناب کنگرلو آقای همایون سلام من فعالیت خودتان ؛ سینه دری ها و فریادهای سوزناکی، که از هنجره ظرف ۳۰ سال از گلو برمی آورید و فعالیت های مدنی مانند شرکت در همین گرد همایی را واقعا" غبطه میخورم و سر تعظیم دارم ولی شما را به مظلومیت مردم ایران قسم می دهم از این ساختار ققنوس که هرکسی اورا بنیان گذاشته حمایت نکنید من قصد نامنویسی و فعالیت داشتم چند موضوع مطرح کردم دریغ از یک جواب از پشت تلفن کسی بنام فروزان جواب داد ولی معلوم بود نه از مشکلات سر در می آورد و نه علاقه داشت به حرف های ما گوش دهد یک مشت حرف های خوبست لنگش کنید را گفت و قرار شد جواب نامه مرا بدهد تا من موضوعی را که میخواستم فعالیت کنم را روشن سازم و تصویب شود . شاهزاده محترم ، الهیار کنگرلو هرکی پشت و در راس این حرکت نمادین است بگویید آب در هاون کوبیدن است و هیچ دردی را از این ملت بدبخت دوا نمی کند اتفاقا یکی از مسائل که حدود ۲ ماه قبل از عید مطرح کردم روش ابخیز داری غلط ایران بود که کسی نشنید شاید اگر شنیده میشد و کارشناسی در کار بو د جلوی صدمات سیل اخیر تا حدی گرفته میشد

 3. نتیجه ی این قیام بر علیه حضرت والا چرا شکست شد..
  وقتی لیلی عزم جزم میکنه برای مبارزه با ظلم چرا توسط مادر خطاب میشه مثل پدرت احمقی ..
  پیام دروغ سیزده چی بود ؟ بجنگیم اما واکنشی بی نتیجه ست؟ نپذیرفتن سیاه روزی و حماقت جامعه شکسته؟
  تنها نقطه ی قوت این کار این بود که اینبار یک زن به پا خواست برخلاف آنچه که انتظار میره که گستاخی و نترسی یک ویژگی مردانه ست..
  و البته قبول دارم که اولین بار هست که به سمت حضرت والا نشونه رفتن.. اما با پیام و نتیجه ای مزدور.. شهره هم با اون صدای نافذ و خاص باز از پس خوراندن امید به بیننده ناتوان بود..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 − 1 =