محمد نوری زاد:

من در این فیلم کوتاه، به راز فاجعه ی سیل ویرانگر آق قلا و شهرهای اطرافش اشاره کرده ام.

کمک کنید.
کمک
کمک

All Mr. Noorizad’s videos have been published with his permission on
the Tehranasl YouTube channel.
‎همه ویدیوهای آقای نوری زاد با اجازه ایشان در کانال یوتیوبی تهران اصل منتشر شده است

در آق قلا هستم.
و تو چه میدانی آق قلا چیست، کجاست، و چه رنجی می کشد!؟
۹۸/۱/۳

23 COMMENTS

 1. ای نوری زاد هم مثل روح سرگردان به همجا سرک می کشه و هی حرف مفت می زنه، ظاهرا هم که مخالفه، کلا خیلی مشکوکه هیچکس هم باهاش کاری نداره، عجیبه.

 2. خدا لعنت کند آخوند و پاسدارهای دزد و فاسد و آدمکش را که کوچکترین توانی در اداره کشور ندارند و فقط با جعلیات مذهبی دروغ و دغل مردم را فریب میدهند و بر گرده آنان سوارند! این مردم هم که ترکمن و سنّی مذهب هستند و مسلماً آخوند و پاسدار شیعه به آنها با عداوت و کینه نگاه میکنند و ککشان نمیگزد که چنین وضعی پیدا کرده‌اند. اگر شیعه لبنان و یمن و … بودند وضع فرق میکرد!
  هزاران درود بر آقای نوریزاد عزیز که انسانی شریف و شجاع و بسیار با وجدان و روشنفکر است

 3. درود براقای نوریزاد..فقط به مردم تذکربدید اگه اب فروکش کرد داخل ساختمانها نشند ..تازه بعدساختمانها بعلت خیس خوردن تخریب میشد..همینجور مردم تواین چهل سال بداوردند …کاش مسئولین به این درددوچارمیشدند…ببینیدچه جورپول این ملت را دراین چهل سال نابودکردند

 4. سلام پیشگویی این سیل داده شده و از سه سال پیش این پیشگویی که مربوط به قرنها پیش است را اطلاع دادند که این سیل یکی از چندین موردی است که به واقعیت پیوستن این پیشگویی را اثبات میکند که به زودی حکومتی از دل مردم شروع میشود که دست انسان نماها را از زندگی مردم کوتاه و فساد و تباهی و ظلم را برمیچیند و این تحول هم به همایت ترکها نیاز بود که همایت میکردند از این حکومت و با قوم های دیگر ایران هم دل نبودند و یاری نمی کردند ولی حالا وقت امتحان پس دادن است یا حکومت به دادشان میرسد و راحتی و آرامش را به آنها میدهد یا اینکه صدای این قوم کشور را تکان داده و با وطن پرستها یکی میشود .

 5. درود بر نوریزاد ارجمند …سخنگوی دلیر مردم ایران. گزارش کننده راستین و افشا کننده ناپاکان و تبهکاران ..

 6. نوریزاد …در تو همه زیبایی ها را و ادب را ..ارجمندی را …فرهنگ ایران را …..مصدق و قایم مقام فراهانی را …امیر کبیر را …میرزا جهانگیر خان صور اصرافیل را ……همه و همه خوبی ها را میبینیم ….درود ها بر تو باد ….

 7. خوشگل اثبات کردی ک با رژیم دستت تو ی کاسس.میپرسه چرا پلیس جلوی مردمو میگرفت…اخه دیوس اگه مردمو نمیذاشت پس تورو چجوری گذاشت. بیای اینجا.
  ..تو اونور ب خامنه ای فحش میدی بعد اینور راس راس فیلم میگیری……ببین…..خودتی

 8. ایرانی‌های خارج چطوری می‌تونن کمک کنند. دیگه بدترین سیل که الان تو موزنبیک است مردم دنیا می‌تونن کمک کنند.

 9. برای اطلاع شما کشور هلند 6 متر زیر دریاست و در هلند در حدود 6 ماه اکثر روزها بارانیست، ولی هیچ زمانی به سیل نمی انجامد. حال در ایران پهناور فقط با چند روز باران، نیمی از ایران به زیر آب رفته!!! خدا امام زمان را نجات بده!!! ایران و ایرانی به دید رژیم ، فقط منبعی است که برای خود هزینه نماید. باز هم ملت برید نماز جمعه و برید سینه بزنید. تا خر است ، خر سوار هم است. رژیم 40 سال از جهل ایرانیان به ضد ایرانیان استفاده کرد و خود و فرزندانشان و لبنان و سوریه و عراق را ثروتمند کردند و ملت ایران را به فقر رساندند.

 10. نوریزاد و خزعلی سپاپ اطمینان رژیمن.مخالفنماهای مورد تایید رژیم .تا یه موقع اگه مخالف واقعی هم حرفی زد صداش به جایی نرسه.مثل ستار بهشتی.ملت گول این مترسک های رژیم را نخورید .یه بار چهل سال پیش گول خوردید .دیگه بس است.نوریزاد بازنشسته کروه تلویزیونی جهاد و جنگه.نوچه مرتضی آوینی تندرو بود

 11. میشه بگی کار تو اونجا چیه؟؟؟این که با یک دوربین گوشی وایسی از خواری خفت مردم گرفتار درسیل فیلم بگیری خود مردم اینو کار رو بهترانجام میدن،،،این مدل سلبریتی ها شده امروزه که هرجا کمک لازم هست اینا خودشون سربار مردم میشن،،مردک بیا برو یک کامیون وسایل بدرد بخور بار کن همرات بیار،،،وای خدایا این ها وقاحت رو اخرش رسوندن

 12. ماشین پلیس هم که اینجاست . به به / پس چرا کسی نوریزاد رو نمیگیره ؟ صبح تا شب راه میره فحش میده . استمرار طلبان بسه دیگه بازی . باید تشریف ببرید تو فاضلاب همگی . راست و چپ و میانه رو همه همه . بازی بسه . خر خودتونین .

 13. آقای نوری‌زاد برو تو هم عوض حرف زدن ببین کجا چه کاری از دستت برمیاد انجام بده. اگه جنست شیشه خورده نداشت حرفای روحانی رو تکرار نمیکردی. تو یه جاسوس وطنفروشی که داری به نفع دزدها و رانتخوارها به سپاه ضربه میزنی. چرا نرفتی برای یه نفر از مردمی که همه زندگیشونو از دست دادن یه کار مفیدی انجام بدی؟ حتماً باید جلو دوربین حرف مفت بزنی تا خودتو مهم و دلسوز جلوه بدی؟

 14. ای راوی بوقلمون صفت.نوریزاد .بازنشسته گروه تلویزیونی جهاد تلویزیون. این رژیمو تو به خورد مردم دادی.الان هم با کمال وقاحت مدعی اعتراض به رژیمیه که خودش در راه پاسداری از این رژیم بازنشسته شدی.با نون بازنشستگیه سپاه.تو آفتاب رفتی مناطق سیل زده چه گوهی بخوری

 15. مردم ایران به اندازه کافی غیرت و مردونگی دارن که کمک کنن.

  تو که به اسم "حسین وهابیها" شناخته شده هستی.
  به تو ربطی نداره که اونها کمک کنن یا نه.

  تو پولهایی و منافعی که از رابطه با وهابی که در توهین به علی علیه‌السلام و اعتقادات مردم از سعودی و رفقای اونها گرفتی رو واسه خودت و عمه‌ت خرج کن.

 16. اقای نوری زاد خجالت بکش منم اق قلا رفتم زود ترازتو منتها رفتیم کمک تو رفتی دنبال رای برای رییس جمهوریت

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

7 + eleven =