آخرین لحظه با شهرام همایون 02.28.19
Instagram: @channelyektv

32 COMMENTS

 1. تبر زدی کسی است که اگر یک حرف غیر از میل حکومت بزند از دوباره به زندان خوهد رفت او همانند رژیم کثافت است

 2. آقای نوری علا ، هنوز در گفتار شما تعصب هست،
  ضمنا مگر پیغمبر غیر از گوشت و پوست و استخوان
  است ؟ آخه تبرزدی خائن عددی نیست ، چه ائتلافی چه وقت همچین حرفی زده شد ؟ شاهزاده رضا پهلوی با تبرزدی فقط حرف زده است، اگر صحبت های شاهزاده را با دقت شنیده باشید، ایشون همیشه تاکید داشته اند که همه مردم با هر عقیده ای حق دارند که برای براندازی متحد شوند . ائتلاف ، یعنی موافقت با تبرزدی و اون خانم آزاده ماله کش . و شاهزاده هرگز افرادی را که کارشون تحقیر و ماله کشی است ، داخل آدم حساب نمی کنند. خورشید بر سر همه می تابد. معصومه قمی و تبرزدی هم استثنایی قایل نیست. این آدمهای هوچی مملکت را به ویرانه فرهنگی تبدیل کردند.واقعا شرم آور است.

 3. در حبشه اتیوپی
  شاه بگورستان رفت وبر گشت نداشت
  ایران از شاه ادم کش وشیخ خونخوار وحشی گذر نموده
  با هیچ نمیشود ُُمرد شاه را زنده کرد
  رضا پهلوی مشغول پول مردم خوردن است

 4. توهم در حد بی نهایت!! آقای امیراحمدی از خواب ۴۰ ساله بیدار شو، هم خزعبلات میگوییید و هم متناقض!!! اگر به گفته شما ۵، ۶ میلیون طرفدار و جیره خوار این رژیم اخوندی هستند!!! چطور میخواهید ۱۴۰ نفر !!!! کنار بروند !!( فقط ۱ نمونه در تاریخ بیاورید!! اخه چه جوری شما استاد دانشگاه شدید؟؟! ادعای “ کشور سازی “ هم میکنید!!؟)و حکومت را دودستی تقدیم شما و “ مخالفان خود” بکنند؟؟! برو آقا، بقول بچه تهرانی ها “ برو کنار، بزار باد بیاد “ در ضمن نه شما و نه هزاران هزار خانواده، که فرزندانشان( از جمله ستار بهشتی ، فروهر ها، مختاری ها، پوینده ها، سعیدی سیرجانی ها، ندا آقا سلطانی ها و …… دانشجویان کوی دانشگاه،که در سال ۷۸ زنده زنده از بالکنی به کف خیابان پرتاب شدند و یا در زندان ها سال ۶۷ ناجوانمردانه به “ قتل “ رسیده اند ، حق بخشش و عدم محاکمه و مجازات ندارید. اخه چقدر توهم، که فکر میکنی “ اتمام حجت و یا نصیحت کردن “ در گوش سلطان و خلیفه دیکتاتور رژیم موثر است؟؟! مثلا می‌خواهید “ یاسین در گوش خر بخوانید”؟؟؟؟؟ برو آقا ، سیاست و شیوه مبارزه ات را در لیبریا به امتحان !! بگذار.

 5. سلام ودرود اقای همایون یک سوال از مهمان شما دارم اقای گرمی امدید خود معرفی کنید وبه رهبران ملت را بی لیاقت معرفی کنید؟ خیلی متاسف هستم مردم عزیزایران شناخت کافی دارند چه کسی رارهبر خود معرفی کنند ان چه از شما شنیدم جای تاسف است خدایا یک سال عمر را اضافه کن تا مشاهده کنم عمل کرد ایشان امروز دوم مارچ سال ۲۰۱۹ میباشد موفق باشید جناب شهرام همایون نام مهمان شما اگر اشتباه نکنم امیر احمدی است

 6. ‏چرا روشنفکر دینی از یک آخوند احمق تر است؟
  چون یک آخوند از پشت کوه به حوزه رفته و در کلاس مشتی حیوان بحار الانوار آموخته و میخواهد قوانین راهزنان ۱۴۰۰ سال پیش حجاز را در دنیا پیاده کند.
  یک روشنفکر دینی (اغلب مهندسی مکانیک) ریاضی و فیزیک خوانده سفر کرده و میخواهد همان کار را بکند!
  البته روشنفکران 57 ی چپ ایران مثل آقای نوری اعلا هم مثل عبدالکریم_سروش احمق هستند.

 7. انسانی که پادشاهی میراثی یا سیستم پادشاهی پارلمانی یا پادشاهی مشروطه یا شاهنشاهی و یا سلطنت انسانی دیگر را بر خود بپذیرد نه در ابتدای آگاهی بلکه در ناآگاهی بسر میبرد
  همه آدم هستن……….همه برابرومساویند……………..شاه مال دوران غفلت انسان ها هست

 8. آقای همایون شما هر که باشی پر واضح است که طرفدار پهلوی نیستی . مردم را ساده نه انگار !!!!!! نه انگار !!!!!!

 9. گرچه من همیشه فکر میکردم که آقای هوشنگ امیر احمدی، با جمهوری جهل و جنون ارتباط داره، ولی با این فکر ایشون راجع به گزار از جمهوری اسلامی بدون خون ریزی و هرج و مرج بسیار موافقم، درود بر ایشون……

 10. ما خائن در ملتمان زیاد داریم ، احمق الدنگ منم منم کن که عرضه و لیاقت کار گروهی را نداره و فقط و فقط میخواد خوش باشه ، باید فکری به حال اینها کرد .

 11. دیگر حتی انگیزه ی زندگی در میان مردم از بین رفته است
  چرا چهل سال…؟؟؟
  دیگر حتی انگیزه ی زندگی در میان مردم از بین رفته است
  نفس ها به سختی کشیده میشود.
  نگاه ها ماتم زده
  لبخندی بر لب نمیبینی از ته دل
  عده ای سرخوش و مست
  اکثریت همه خاموش و حیران
  آیا در یک صد سال گذشته حکومتی را برای نمونه میشناسید که با این تعداد از: احزاب، سازمانها، جنبش ها و جریان های گروهیِ دیگر و اشخاصِ مستقلِ مخالفِ برانداز چه در داخل آن کشور و چه در خارج از مرزهایش، در نقش اپوزسیون روبرو شده باشد؟
  آیا در همین مدت مشابه شهروندان هیچ کشوری را سراغ دارید که با این حجم از مشکلات اعم از اقتصادی، اجتماعی و سیاسی، فقر، تورم افسار گسیخته و نجومی، فساد و ناهنجاری های اجتماعیِ ناشی از رفتارِ مقاماتِ حکومتی، فشارها، سرکوب ها، تحقیر و توهین ها، فسادهای اخلاقی در سیستم آموزش و پرورش و سیستم اقتصادی و مالی در دستگاه های دولتی و مدیریتی، تخریب های محیط زیستی و غارت منابع طبیعی و سرمایه های ملی، شکنجه و ضرب و شتم، ترورهای فیزیکی و شخصیتی و… از سوی حاکمان بر خود مواجه شده باشد و چهل سال تحمل کند؟
  همه ی ما بخوبی میدانیم که هر یک از این مشکلات و نارساییها در هر کشور دیگری کافیست تا در مدت زمان کوتاهی دولت و حکومت آن کشور توسط شهروندانش به زیر کشیده شود، اما چرا در کشور ما و با توجه به شرایطی که در 40 سال قبل وجود داشته و در مقام مقایسه به جرات میتوان گفت جز در یک یا دو مورد هیچیک از این مشکلات اساسأ وجود نداشته و عموم مردم نیز از آن آگاهند، این شرایط 40 سال ادامه دارد؟
  چرا در حالیکه تمام جریان های سیاسی مخالفِ براندازِ خارج و داخل کشور به این باور رسیده اند که این نظام اصلاح پذیر نیست و هر روز نیز بر شدت داغ و درفش خود میافزاید و از سوی دیگر جز معدود افرادی که حیاتشان وابسته به این نظام است باقیِ شهروندان حتی مذهبیونِ با وجدان و صادق به شدت ناراضی و معترض هستند و همه خواهان حکومتی جدا از مذهب و سکولار و یک قانون اساسی که تأمین کننده ی امنیت و حقوق شهروندیِ تک تکِ ایرانیان باشد هستند و اساسأ نوع حکومت برایش اهمیت ندارد و از سوی دیگر اپوزسیون برای تعیین نوع حکومت معتقد به رای مردم است تن به یک همکاری یا ائتلاف برای سرنگونی و رهایی از وجود این اهریمنان نمیشوند؟
  مگر نه آنکه ادعای آزادی و دموکراسی و جدایی کامل دین از حکومت و دولت هستند؟
  مگر جز این است که معتقد به حفظ تمامیت ارضی میهن هستند؟
  مگر نه آنکه با تکیه بر ادعای اعتقاد به حقوق بشر، آزادی بیان، تعیین حکومت توسط مردم و بسیاری شعارهای زیبا و دهان پرکنِ دیگر بدنبال جذب و حمایت ایرانیان هستند؟
  امروز همه اپوزسیون اعم از داخلی و خارجی علت طولانی شدن عمر این رژیم را نبود یک آلترناتیو میداند و بر کسی پوشیده نیست که علت عدم توافق و همکاری بیش از هفتاد حزب، سازمان و جریان سیاسی اعم از چپ و راست تنها یک موضوع است و آن چیزی جز انحصار و قدرت طلبی تک تکِ آنها نیست که اگر جز این است چرا با این همه ادعای دلسوزی برای مردم ایران و مهین دوستی و میهن پرستی و اینهمه فریاد از فساد و جنایت رژیم میزنند، نه با یک شورای رهبری موافقت میکنند و نه با تعیین یک نفر به عنوان رهبر یا هر نام دیگر؟
  حتی اگر تمام این احزاب و جریانها، ایدئولوژیک باشند مگر چند ایدئولوژی برای اداره و حکومت مبتنی بر آزادی و دموکراسی و حقوق بشر و شهروندی در یک کشور وجود دارد که آنها نمیتوانند به توافق برسند؟
  افرادی در داخل کشور وجود دارند که هر آنچه میخواهند در انتقاد و مخالفت از رژیم و دولت میگویند و هیچ اتفاقی هم برای آنها نمیافتد تا جاییکه موجبات شک و ابهام در افکار عمومی بوجود آمده اما همین افراد زمانیکه به موضوع لزوم تغییر حکومت میرسد از عدم وجود آلترناتیو سخن گفته و آنرا بارها و بارها بیان و بر آن تأکید میکنند گویا این خط قرمز آزادی بیان آنهاست و نظیر همین افراد و جریانها در خارج از کشور نیز وجود دارد به گمان من این افراد ماموریتشان همین است که با تکرار عدم وجود آلترناتیو موجبات انفعال و واکسینه کردن مردم را نسبت به شرایط موجود فراهم کنند و ظاهرأ تاکنون نیز موفق بوده اند.
  کدام عقل سلیم است که نداند در جهان هستی هیچ وسیله، مبارزه، هدف و برنامه ای نیست که بدون یک رهبر و هدایت کننده امکانپذیر باشد، خواه ساخته ی دست بشر و خواه ساخته و پرداخته ی طبیعت یا خداوند از یک دوچرخه گرفته تا ماهواره های عظیم و پیشرفته و این یک اصل در بقاست حتی در حیوانات…
  اگر قرار است نوع حکومت را مردم تعیین کنند و اگر قرار است قانون اساسی تضمین کننده ی حقوق تک تکِ شهروندان ایرانی بدور از هرگونه تبعیض و امتیازی باشد چرا باید یک شخص تا این اندازه مهم باشد که حاضرند بیش از هشتاد میلیون ایرانی در این شرایط سخت و با تحقیر زنده بمانند و نه آنکه زندگی کنند زیرا این زندگی نیست که برای ایرانیان داخل کشوردر حال گذر است و دیر نیست که دیگر از ایران نیز چیزی نماند که بر سر آن مجادله نمایند.
  زمان آن رسیده که تک تکِ ما فشار خود را بر روی اپوزسیون آوریم زیرا تکلیف حکومت روشن است ظاهرأ باید تکلیفمان را با اپوزسیون روشن کنیم:
  یا زنگیِ زنگ یا رومیِ روم
  و بدانند همانگونه که هنوز که هنوز است در تاریخ مشروطه فریز شده و بدنبال مقصر میگردند این رفتار آنها نیز در تاریخ این کشور ماندگار خواهد بود و آیندگان در مورد آنها قضاوت خواهند کرد و سئوال و نکوهشی را که نسل جوان امروز در مورد پدرانشان و نسلِ قبل از شورش ویرانگر 57 روا میدارد در مورد آنها با شدت بیشتری روا خواهد داشت و از همه ی ما خواهند پرسید: چگونه اینهمه توهین، تحقیر، نکبت، زجر، شکنجه و… را تحمل کردید؟؟؟
  پاینده ایران

 12. گاهی برای بیان یک مشکل یا یک واقعیت اجتماعی شما نیاز به ساعت ها بلکه روزها نوشتن یا سخن گفتن دارید اما به ناگاه درادبیات ایران شما به یک بیت شعر یا یک مصرع از آن برمیخورید که تمام آنچه را شما میخواهید بیان کنید در همان یک مصرع یا یک بیت بیان کرده تا جائیکه از آن به عنوان ضرب المثل یاد میشود به عنوان مثال: تا ابله در جهان است مفلس در نمیماند و یا: تا خَر هست، خَر سوار هم هست و صد البته، در خانه اگر کَس است یک سخن بَس است. پاینده ایران

 13. جناب شهرام همایون گرامی از این امیر احمدی پول میگیری بهش تریبون میدی یا زوال عقل گرفتی،آباد باش ای ایران آزاد باش ای ایران،در مدرسه موشها رهبر باش احمدی جان🤣🤣🤣🤣

 14. شما مغز فسیلئتون از کار افتادە وگرنە ریاضیات و فیزیک و شیمی بە زبانهای عربی، ترکی و کردی تدریس شدە و بسیار هم از فارسی کاملتر و جامعتر هستند، متاسفانە شما بادمجان دور قاب چینها قدرت درک ان را ندارید و بە محض اینکە کسی خواست بە زبان خودش بیاموزد بە او بر چسب تجزیە طلب میزنید، از این مغز پوکیدەی دود گرفتەی شما نادانها انتظاری بیشتر نمیرود

 15. اقاي همايون
  من با اينكه موافق دموكراسي هستم ولي معتقدم كه با قيف بايد ريد تو دهان امير احمدي تا شايد رفته رفته خفه بشه و بره پي كارش
  پاينده ايران

 16. مدرسه موشها رو خوب اومدي خودشم شيطون بلا عين موش كور مي مونه
  هوشنگ اينقدر با ذلفات ور نرو كه چندشم ميشه

 17. نوری اعلا یک سعودیخواه زنازاده ست و شهرام شارلاتان هم یک پفیوز حقوق بگیر سازمان سیاست که پشت پرچم شیرخورشید پنهان شده است.

 18. "HOOSHANG AMIR AHMADI" Roobahe Zire Poosteh Barreh , Yeki Digar az Hezaran Mozdooran va Khodforooshane Haramzadehyeh Sepahe Jenayatkare Pasdaran va Ferghehyeh Tabahkar !
  Sharm va Nang Bar To Vatanforooshe Mozdoor Jomhoorie Kasife Eslami !

 19. نوری اعلا پیر خرفت میگوید به داخل کشور اعتماد نداریم جناب جاسوس نه که مردم داخل کشور به شما خیلی اعتماد دارند 😊

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

three + 12 =