رمز پیروزی با حسن اعتمادی 02.04.19
Instagram: @channelyektv

12 COMMENTS

 1. سپاسگزارم 🙏 و مهربان حسن اعتمادی گرامی دقیقا صحیح میفرمایید گویش مودبانه, موجب صلح جویی و آرامش میشود و نان روزانه ی ادب, فروتنیست که کنترل روحیه و نیروی ادامه ی گویش را موجب میشود. کسی که فقر فروتنی دارد روحیه ی برخورد و بهره مندی از ادب را از دست میدهد. فروتنی قوت بیان مودبانه است و هم پشتیبان انرژی و مقاومت. امیدواریم به فروتنی و بیان سرشار از ادب برای همه مون باز هم سپاسگزارم

 2. شما آقای حسن اعتمادی و ابواب جمعی تان، دنبال ایجاد همبستگی ملی نیستید. هدف شماها تنها نا امید کردن مردم از اپوزیسیون راستین رژیم است.
  درواقع نظراصلی شماها، بعنوان مدعی یان مخالفت با رژیم، نشان دادن بی صلاحیتی مخالفان راستین رژیم به مردم است تا مردم همچنان حل مشکلات شان را درچارچوب رژیم دنبال کنند. کسانی که به واقع دنبال ایجاد همبستگی ملی برای رهایی و نجات ایران و ایرانی و استقرار آزادی و دمکراسی باشند، بهیچوجه دراین مرحله از وضعیت کشور و مردم، یا بعبارتی دراین مرحله از مبارزات، خود را نماینده مردم نمیشناسند و برسرمسایلی که درحق انتخاب مردم است، امروز وارد بحث با دیگران نمی شوند. برای این اشخاص تنها و تنها، مهم رهایی و نجات هرچه سریعتر ایران و ایرانی و استقرار آزادی و دمکراسی است و هرآنچه هم درحق انتخاب مردم است، از جمله سکولاریسم یا لائیسته یا حتی حکومت دینی را، به خود مردم واگذارمیکنند.
  هرکسی اگر امروز بر سرمسایلی که درحق انتخاب مردم است، برای ایجاد همبستگی ملی پافشاری نماید، قطعاً دچارمشکل اساسی است و صلاحیت این را، نه برای امروز و نه برای فردای ایران ندارد که مسئولیتی داشته باشد. مگر اینکه بتواند ثابت کند که ازطرف مردم نمایندگی دارد.

 3. حکومت پهلوی بیشترین ظلم و ستم را در حق ملیت های مختلف غیر فارس زبان مرتکب شده اند تا جاییکه محمد رضا شاه در ۲۶آذرماه سال ۱۳۲۵درآذربایجان وکردستان جشن کتاب سوزی براه انداختند وکتب زبان ترکی و کردی را با تمام آثار انتشاراتی ترکی و کردی جمع آوری نموده و در میادین شهرها به آتش کشیده و نابود کردند ومیتوان گفت بزرگترین جنایت قرن بیستم همین جشن کتاب سوزی محمد رضا شاه می‌باشد که شما مرکز گرایان فارس محور در طول ۷۲سال گذشته این جنایت را تحریف کرده اید واقعیت را ننوشته و نگفته اید وامروز هم با ایجاد وتولید گروه های مرکز گرای فارس محور سعی می‌کنید واقعیت‌های سیاسی اجتماعی فرهنگی کشور را وارونه جلوه دهید.ملیت فارس زبان نسبت به خدمات حکومت پهلوی در مورد آنها می‌توانند سلطنت طلب یا طرفدار آقای رضا پهلوی باشند و شاید در اثر سیاست آسیمیلاسیون طرفدار مرکز گرایی فارس محور باشند بیشتر از این نیست چون بیش از ۸۰درصدجمعیت کشور ملیت های غیر فارس زبان تشکیل می‌دهند و نسبت به ظلمی که در حکومت پهلوی دیده اند ودر زمان رضاخان ومحمد رضاشاه با بدترین وضع سرکوب وکشتار شده اند به هیچ وجه طرفدار سلطنت ویا هر نوع حکومت فردی نیستند وبرای آینده کشور حکومتی غیر متمرکز (فدرال)بر اساس منشور بین المللی حقوق بشر را خواستارند تا چنین حکومتی بتواند بدون هیچگونه برتری جویی وحق ویژه برای شخص گروه یا ملیتی تساوی حقوق آحاد جامعه رنگارنگ کشور را در تمام عرصه ها و زمینه ها تامین وتضمین نماید ومانع بازتولید استبداد و دیکتاتوری از طرف حکومت مرکزی باشد وشما مرکز گرایان بدون توجه به ظلمی که در طول یک قرن گذشته در حق ملیت های مختلف غیر فارس زبان شده است خواسته های برحق ایشان را با اتهامات مختلفی همچون تجزیه طلب عامل بیگانه خاین جاسوس وغیره جواب میدهد.ویک لحظه خود را به جای یک غیر فارس زبان نمیگذارید که از ابتدایی ترین حقوق انسانی که تحصیل زبان مادری میباشدمحروم هستند.بعدشعارمیدهید ایران مال همه ایرانیان است.هموطن محترم با مرکز گرایی نژادپرستانه فارس محور نمی‌شود گفت ایران مال همه ایرانیان است.این سیاست غلط وشکست خورده رضاخانی نه برادری نه برابری نه انسانی ونه طبیعی است.بلکه استعمار استثمار ظلم ستم استبداد دیکتاتوری غارت وچپاول ملیت های مختلف غیر فارس زبان از طرف حکومت مرکزی متمرکز وفارس محور می‌باشد.که قابل دوام نیست دیر یا زود موجودیت جغرافیای سیاسی کشور را به هم خواهد زد.حال هرچقدر می‌خواهید گروه تشکل وحزب تولید کنید و شبانه روز مشغول تبلیغ اندیشه نژادپرستانه خود باشید.نژادپرستی محکوم به نابودیست.

 4. خواهش میکنم به شاهزاده بگید ،تو چهل سال حتی یک ضربه عملی (نه حرف) به نظام نزدی ،،، با عقاید احمقانه که داخل همه یک رهبرن و داخل بمن ربط نداره ،گند زدی !!!! از دیماه یه سال پیش ما جوونای داخل منتظر هدایت ایشون هستیم (دو تا مصاحبه و پنج تا پست گذاشته تو یه سال، این شد هدایت و رهبری ؟؟) گاندی هدایتگر کجا شاهزاده ترسو کجا؟ این کارش ضد رهبریه

  شاهزاده کلا پنج سال وقت داره ،، در تاریخ یا در کنار گاندی و ماندلا ثبت خواهد شد (هدایتگر جوونا داخل ، طبعا پشتش اتحاد و براندازی میاد ) یا یه شاه زاده بیعرضه که با وسط ایستادن ،بیعملی ،ترسیدن از شکست ، شاهزاده بازی ، هدایت نکردن مردم داخل ،عمر نظام طولانی کرد و باعث نابودی کشورش شد ،گاهی ادم فکر میکنه نکنه پول گرفته حرکتی نکنه!!!!

  شاهزاده دو راه داره،یا مثل گاندی که کت و شلوار و مدرک وکالتش سوزوند،لباس کارگری به تن کرد، کت و شلوار و کروات و شاهزاده بازیش بسوزونه بیاد جلو هفته ای یکبار با جوونای داخل صحبت کنه زنده (لایو یوتوب و کانال شما مثلا) هدایت کنه ،برنامه بده ، امید بده (خمینی هم هر هفته نوارکاست میفرستاد داخل درسته؟؟؟) ،،،طبعا کم کم همه جمع میشن و اتحاد و حرکت بزرگ و براندازی میاد ،،،،یا باید رسما اعلام کنه من عرضه رهبری مردمم رو ندارم ،رو من حساب نکنید (با وسط ایستادن ،وسایه سنگینش باعث شده رهبری دیگه بوجود نیاد)
  یک انتخابات انلاین بزاره بین افراد عملگرا معروف ، بزاره رهبری دیگه انتخاب کنیم (عرضه اینم نداره؟)

 5. دورود هم میهمان! سپاس از کوشش شما برای آگاهی رسانی. مردان بزرگ و سرشناسی چون شما بار بزرگی بردوش دارند. اندیشه ، گفتار و رفتار نیک آنها بسیار مهم است و رهنمودی برای مردم. گفتن دورود نشانگر نه به رژیم جنایتکار گردیده. بجای سلام استفاده از واژه دورود نماد و نشانی است برای مخالفت با ملاها و دیکتاتوری اسلامی!. با سپاس به امید پیروزی نزدیک. بدرود

 6. این جمله شاهزاده را با طلا باید نوشت: ما الان گرفتار عده‌ای اپوزیسیون حرفه‌ای شده ایم که اپوزیسیون برایشان شده است دکان و نجات مملکت برایشان معنی ندارد. براستی شهادت می‌دهم‌ که شیاد همایون از جمله این افراد است.

 7. در.دبرکدبان اعتمادی گرامی باآرزوی پیروزی شمادراین تلاش دشوار
  سپاس ازتلاش شما وآرزوی سرنگونی خلافت ننگین اهریمنی

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 − five =