Ramz Pirozi 01 29 19 رمز پیروزی با حسن اعتمادی
Instagram: @channelyektv

15 COMMENTS

 1. جناب اعتمادی دکتر تقی زاده نیاز به وقت دارد خواهشا دکتر تقی زاده و دکتر منصور را به تنهایی دعوت کنید که وقت صحبت کردن داشته باشند ممنون از زحمات شما

 2. آقای اعتمادی شما و همفکران شما و اکثریت گروه ها و تشکل‌های سیاسی مرکز گرای تمامیت خواه که هرروز مانند قارچ زیاد می‌شوند به جای اینکه راه حلی برای گذر از این وضعیت نابسامان کشور باشید خود تبدیل به یکی از بزرگترین مشکل در راه مبارزات مردم برای فردایی بهتر شده اید وبدون توجه و مطالعه وضعیت سیاسی اجتماعی فرهنگی امروز کشور سد راه اتحاد و همبستگی جوامع مختلف ورنگارنگ کشور شده اید ومتوجه نیستید که بیش از ۸۰جمعیت این کشور را ملیت های مختلف غیر فارس زبان تشکیل می‌دهند که در طول یک قرن گذشته (از زمان رضاخان)از کلیه حقوق زبانی تاریخی طبیعی وسیاسی واجتماعی خود محروم بودند ودر مبارزات آزادی خواهانه مردم سهم بزرگی داشته و دارند ولی امروز به خاطر خود خواهی خود بزرگ بینی وتمامیت خواهی گروه ها و تشکل‌های مرکز گرای فارس محور با سکوت معنادار خود منتظرند ببینند این گروه ها و تشکل‌های مرکز گرا که همگی خود را دموکرات می‌نامند ولی برخلاف دموکراسی عمل می‌کنند دست از اعمال نابخردانه خود می‌کشند یا نه؟واگراین تبلیغات مرکز گرایانه نژادپرستانه ادامه یابد راه به سلامت نخواهیم سپرد وزمان به سرعت میگذرد وشماها به جز کلی گویی کاری انجام نداده اید اگر خدای ناکرده فروپاشی سیاسی اجتماعی فرهنگی اتفاق بیافتد آنروز دیگر هیچکس بخصوص ملیت های غیر فارس زبان به این کلی گویی ها وقعی نخواهند گذاشت و به شماها خواهند گفت ما در طول صد سال گذشته به شما اعتماد کردیم که تساوی حقوق را در کشور رعایت کنید ولی شما نه اینکه حقوق ما را رعایت نکردید بلکه کوشیدید که داشته های اندکی هم که داشتیم با ترفندهای مختلف از ما بگیرید تاریخ زبان فرهنگ هنر موسیقی ادبیات و آداب و رسوم مارا بنام خود تحریف و مصادره کردید حتی هویت وجودی مارا تحت فشار گذاشتید ووووشمادیگرقابل اعتماد نیستید وسعی می‌کنید دوباره مارا فریب بدهید تا بتوانید منافع وامتیازات ناروای فردی گروهی ونژادی خود را حفظ نمایید.آقای اعتمادی امروز روز عمل است نه کلی گویی چون میتوان فردا یا فرداهای دیگر به هر اندازه حرف زد.تادیرنشده در اندیشه های مرکز گرایانه و تمامیت خواهی تجدید نظر نمایید تا اتحاد و همبستگی جوامع وملیت های مختلف عملی شود تا جلو اتفاقات ناگوار گرفته شود.چون درصورت فروپاشی سیاسی اجتماعی فرهنگی جنگ داخلی ودر نهایت تجزیه کشور اجتناب ناپذیر خواهد بود.حتی اگرباکودتایاهر ترفند دیگری حکومتی بر مبنای تمرکز قدرت و ثروت بوجود بیاید وجای عمامه را با تاج یا هر عنوان دیگری عوض نمایند ومحتوا دست نخورده باقی بماند کاری انجام نیافته چون سرنوشت مکتوم نژاد پرستی وتمرکز گرایی تمامیت خواهانه نیستی و زوال است.

 3. آقای تقی زاده روشن صحبت کنید شاه چرا فرار کرد چگونه به کشور برگشت آیا با خواست مردم برگشت یا با کودتای نظامی ۲۸مردادامریکابرگشت ودوباره سوار گرده مردم شدند؟

 4. آقای تقی زاده هدف غایی شما برای اتحاد مردم وفردای پیروزی چیست؟شمامرکزگرایان چرا فقط کلی گویی می‌کنید؟

 5. در کشوری مثل ایران حکومت فردی به محض تحکیم پایه‌های قدرت خود تبدیل به استبداد و دیکتاتوری می‌شود مگر اینکه حکومتی غیر متمرکز (فدرال)بر اساس منشور بین المللی حقوق بشر می‌تواند ضامن سلامتی حکومت مرکزی باشد.حکومت ارثی نمی‌تواند راه حل مشکلات کشور باشد

 6. این بیناموسایی که الان فدرال رو کنار گذاشتن و از اتنیک استفاده میکنن نمفهمن که مردم نمیخوان از هم جدا بشن؟؟؟ اقا هرکی اومد گفت فدرال باید زد تو دهن چون یه بیسواده ادم ی کشور یکپارچه رو فدرال نمیکنه این خبانت به ایرانه من چندین ساله دارم با تجزیه طلبای بیشرف میجنگم و خداروشکر موفق هم شدم مردم رو اگاه کنم باز هم ادامه میدم تا خیانت کارای بیشرف نتونن مردم و کشور رو نابود کنن

 7. درودبرکدبان اعتمادی گرامی باآرزوی پیروزی شمادراین تلاش دشوار
  ودرودبرهردومیهمانان گرامی شما
  همه کشورهای آزاده که میهن مارا شامل نمیشودبدنبال منافع ملی خودهستند
  آمریکا واروپا هردو نقش پلیس بدوخوب رابازی میکنند
  حضورنیروهای ضدخلاقت ننگین اهریمنی درنتیجه وتصمیمات گفتگوی ورشوتاثیرفوقالعاده ای خواهددداشت
  امیدواریم نتجه این گفتگوسرنگونی خلافت اهریمنی باشد

 8. به مدیرانتان بگویید خرج بیهوده نکنند..
  دوران بردگی و خودفروشی و مردم فروشی به پایان رسیده.
  جنبش همگانی، تضمین حقوق همگانی میخواهد. چنین تضمینی نمیتواند وعده سر خرمن 
  سلطنت طلبان و فریبکاران باشد.
   پهلوی ها با گسترش فساد و رشوه، ، دربار نالایق  ،سرکوب مخالفین،و نبود اپوزیسیون دمکراتیک
  مملکت را به سمت انقلاب بردند

 9. بله ! ، من میگویم با دمکراسی مشکل دارم .
  بله من با شاه و شازده مشکل دارم .
  بله من با جمهوری دمکراتیک سکولار و مکولار مشکل دارم .
  بله من با خرافات و مزخرفات و رفراندوم و انتخابات آزاد مشکل دارم .
  مشکل بزرگ هم دارم . میدانی چرا !؟. چون شاه و شازده و نتیجه رفراندم و انتخابات آزاد و ، و ………۱۰۰% چرت و پرت است و مزخرف و بارها تجربه شده و جواب نداده .
  میپرسی من چه میخواهم و میگویم ؟ من میگویم :::::ممالک و جهان نیاز به مدیریت دارند . .مدیریت علم است و این مدیریت علمی و عقلانی و واقعیتگرایانه مستقل که برای انسان و انسانیت و طبیعت و محیط زیست است ونه برای قدر قدرت ها و حاکمان جنایتکاره جهان مورد تائید همه جهانیان میباشد و کسی با آن مخالفت نمیکند .

 10. آقای اعتمادی عزیز ، لطفاً از آقای سلیمی، بپرسید، چگونه افراد و احزابی که خواستار سرنگونی و کنار رفتن نظام دیکتاتوری اسلامی در ایران هستند، با اصلاح طلبانی که معتقد به حفظ نظام و اصلاح آن هستند، کنار هم در یک راه قرار گیرند؟

 11. دوستان ، داستان تشکیل یک ارگان از طرف کشورهای اروپایی برای معامله با ایران چند علل اصلی دارد ، اول اینکه تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا با این نوع رابطه با آخوندها موافق نیستند، مانند نروژ ، دانمارک ، اتریش ، لهستان، هلند و چند کشور دیگر . دومین نکته این است که سه کشور آلمان و انگلیس و فرانسه میخواهند عقده حقارت خودشان را که در موارد دیگر مثل مشگلات مالی در پیمان ناتو ، گذاشتن گمرک بر روی اجناس ااروپایی و تهدید مداوم برای گمرک گذاشتن ماشین های اروپایی و چند مشگل دیگر ، مجبور به تحمل بوده و هستند ، قدری تعدیل کنند . ما میدانیم که رقیب اول آمریکا در دنیا آلمان است ( بیشتر از ده سال هست که صادرات آلمان به تمام دنیا در رتبه اول است و در ضمن فاصله کشور دوم به او بسیار زیاد است) . انگلیس که از اتحادیه اروپایی بیرون آمده و در ضمن مدتها است که جانب آخوندها را دارد میخواهد از طرفی منبع درآمدی از طرف آخوندها داشته باشد و از طرفی دیگر به آمریکا نشان دهد که قابلیت میانجه گری دارد. فرانسه هم تنها بخاطر هماهنگی با آلمان در این کار شرکت کرده و البته زیاد هم خشنود نیست برای اینکه بخاطر مقابله با خطر اسلامی ها به اطلاعات سیا و دیگر سازمانهای
  آمریکایی محتاج است . و از همه اینها گذشته این تشگیلات نیمه فلج که کار آنچنانی هم ازش برنمی آید میتوان در سبزی باشد که آقای ترامپ لازم دارد ، چون او همانطور بدفعات گفته خواهان معامله و قرارداد بستن جدید با ایران هست . باری ، این اروپاییها بازهم با کلک و حقه خودشان بشر دوست نشان داده اند و به این صورت ایران ما را چپاول میکنند، و این تفاله های متعفن بشریت هم چون راه دیگری ندارند مجبور به گفتن " صاحب خوب ، صاحب خوب " هستند. این بدبختها تو سری از اسرائیل و تیپا از آمریکا و توگوشی از اروپا میخورند و خر کیف میشوند ، درست مثل ظریف الاغ که بعد از اینکه فحشها را خورد شروع به خنده میکند ، یعنی اینها بیشتر شوخی بودند تا فحشهای جدی .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 4 =