Instagram: @channelyektv

11 COMMENTS

 1. سلام. اذبرنامه خوبتون تشکر. ازجانب ما از خانم محترمتان اخترخانم بابت درست کردن محجون تشکرکن واقعا درکیفت صدا مفیده

 2. درود برپیر خراسان
  آقا سوالی دارم .درکشور وقتی باکسی سخن میگویم بااین موضوع مشگل نداره وموافق است پس چرا سخنان خرج نشینان با ما داخلی ها فرق دارد. بابا .ملت بعنوان یک خانواده 80 ملیونی میخواهند یک آگهی استخدام بدهند .ودرمتن آگهی بنویسند کبیک نوکر نیازمندیم زیرا نوکر فعلی از خانواده وخانه دزدی میکند .به محرمان وناموس خانواده چشم بد دارد. وکارهایی راکه به او محول کردیم انجام نمیدهد .ولی خرج نشینان بزور میخواهند فامیل ورفیق خودشون را بیاورند وبجای نوکر وارد خانه مابکنند .که بعد بشود ارباب ما ومارا که صاحب خانه هستیم را نوکر خودش کند .ای پیر خراسان عزیز راهنمایی بفرمایید ما چه باید بکنیم ؟؟؟

 3. خوش امدی رفیق

  امروز از بیمارستان بالاخره مرخص شدم

  ویتامین (غ) بدنم کم شده بود

  به خاطر کمبود غیبت

  البته با سپاس بیکران از شما عزیز دل

 4. با سلام حضور سروران و جناب پیر
  باید عرض کنم ؛ آقای دکتر سمیعی با کاری که انجام داد؛ محبوبیت چندین ساله خود را نمی دانم به چه قیمتی؛ در پای اژدهای جمهوری اسلامی به هدر داد‌.
  کسی کار به درمان هاشمی شاهرودی توسط ایشان ندارد؛ طرف پول داده ایشان هم خدمات خود را فروخته اما روایت اصلی اینجاست . شخصی که به جناب پروفسور ارادت داشته به بیمارستان ایشان مراجعه می کند؛ و سراغ جناب سمیعی رو می گیرد . پس از اینکه جناب دکتر با دبدبه و کبکبه ایشان رو به حضور می پذیرد؛ طرف ازو. می پرسد(اونهم روی ارادتی که به شخص دکتر دارد) ؛ آیا درست است که آقای هاشمی شاهرودی در بیمارستان شما بستری است ؟
  جناب دکتر بجای اینکه حداقل بگوید بله و خصلت حرفه ما ایجاب میکند افرادی را نجات دهیم که ممکن است مغضوب دیگران باشد و ازو به احترام بخواهد که بیمارستان ترک کند.
  در عوض اورا به اتاقی راهنمایی میکند و به او میگوید منتظر باش برمیگردم. و اندکی بعد با پلیس امنیت آلمان به سراغ شخص مراجعه کننده رفته و اورا تحویل پلیس میدهد . و آنشخص چند روز را در اداره پلیس سپری می کند؛ تا مشخص شد که قصد انجام عملی را نداشته است .
  این عمل بقدری شخصیت حرفه ایی ؛ پروفسور سمیعی را زیر سوال برد که دیگر هرگز و هرگز حتی بیماران نجات یافته ؛ توسط او به کار وی وقهی نمی نهند.
  و آن محبوبیت برای همیشه خدشه دار شد و ثابت شد ؛ جناب دکتر سمیعی علیرغم توانمندی و تمول. بخاطر نیاز به تردد به ایران و ساخت شعبه ایی از کلینیک در ایران ؛ ابایی از انجام هر خوش خدمالی بقول جناب پیر؛ ندارد.

 5. با سپاس سال نو بر شما خجسته باد و با آرزوی آزادی وطنمان از یوغ تبهکاران تاریک بین وسالی نو و مملو از روشنائی و سربلندی پایدار باشید

 6. درودبرجوان مشدی من هم درخدومت شماوتیم باقدرت شماهستم
  سال نوفرنکی را بشما تهنیت میگویم
  دلت خیلی شاده هاجوک میگی
  پس شماهم مانند سران خلافت ننگین اهریمنی دزدی هم میکنید
  امام زمان ازترس آخوندها درجاه جمکران پنهان شده وشایدهم خفه شده باشدبرای همینه که مملکت خرتوخری شده که بیاوببین
  پاپانوئل خیلی گرفتاره ووقت رسیدن باین الاعها رونداره
  ازون معجونهابماهم میدی؟؟؟؟؟
  برای چسبها تبلیغ میکنی چیزی هم بهت میدن؟؟؟
  بدرودتادرودی دیگرهمه رابایزدپاناسونیک میسپارم

 7. درخدمت هستی منتهی خدمت قوادی واسه شهرام همایون تو که همه بدن فقط توخوبی وهمایون بد بخت خایه مالی هم حدی داره تو به خانم ملکی هم توهین میکنی دیگه کی موند که بد نباشه بجز شهرام همایون قواد هستی تو اگه جوابم رو ننویسی یا نگی

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 − 11 =