سرزمین جاوید
www.bahrammoshiri.tv

http://bahrammoshiri.podbean.com/

36 COMMENTS

 1. از استاد بعیده که سنگ ارتش آمریکا رو به سینه بزنه. حالا بر فرض هم اونجا بمون، مگه برای ایجاد امنیت و صلح اونجا رفتن؟ مگه توی لیبی که حمله کردن و موندن صلح و امنیت اومده؟ اون کشور داره در جنگ داخلی میسزه و سرباز‌های آمریکایی و انگلیسی و فرانسوی از لوله‌های نفتی محافظت می‌کنن! وانگهی اصلا دایش ساخته و پرداخته خود آمریکا بود! همینجا جان مک کین رو در حال ملاقات با رهبران دیش نشون میده: https://www.youtube.com/watch?v=6fiK55WPKTc

 2. جناب مشیری درود,

  گویی شما تنها اخبار میدیای لیبرالها را گوش می دهید و باور می کنید!خیلی از مرحله پرت هستید! هنگامی که پرزیدنت ترامپ می گوید هزینه ی دیوار را مکزیک می پردازد منظورش آن است که, مکزیک از طریق کاهش سود یکطرفه و غیر عادلانه اش در " نفتا" آن مبلغ را می پردازد, آری مکزیک از طریق سود غیر عادلانه ای که از طریق نفتا بجیب می زد, و اینک ناگزیر شده که قرارداد تازه ی معامله ی عادلانه را امضا کند, بیش از پنج میلیارد دلار می پردازد! شما از یکسو اسلام ستیزی و کمونیست ستیزی می کنید! و از یکسو از حزب دموکرات حمایت می کنید, که آن حزب حامی و پرورنده ی اسلام و مارکسیست است! اگر شما براستی دلسوز عزیزان کرد هستید! چرا وقتی در دوران اوباما که کردها دستخوش سخترین تجاوز و قتل عام شدند, شما داد سخن ندادید؟

  در سال ۲۰۰۹ شمار مسلمانانی که به زیارت مکه رفتند, سی میلیون نفر بودند, اما شمار حاجیان سال ۲۰۱۱ به شصت و دو میلیون نفر رسید! اوباما اسلام درحال ضعیف شدن را دوباره احیا کرد! در سال ۲۰۰۸ در عراق و افغانستان و پاکستان نیروهای طلبان و القاعده ی وهابی همه زیر کنترل آمریکا بودند, اما اوباما در افغانستان و پاکستان پرویز مشرف و کرزای را رها کرد و نیروهای آمریکایی را بیرون آورد اما جنگابزارها را برای طلبانها بجای گذاشتند از نو به تقویت طلبان پرداخت, در لیبی و تونز و مصر که حاکمان نسبتا" مسلمان ملایم داشتند, اوباما همه را با نیرنگ از میان برداشت و آن کشورها را به مسلمانان جهادخواه سپرد! و در لیبی جنگابزارهای بسیار را نیز به اخوان المسلمین سپرد! همچنین ترکیه که اینک بیش از صدسال است که تلاش می کردند که ترکیه را در جمع کشورهای اروپایی وارد کرده و مدرنایز کنند, در دوران اوباما ترکیه به اردوغان سپرده شد! و بخشی از یمن شیعه نشین هم به هوسی ها سپرده شد, اوباما با سیاست بیشرمانه ی" نو بوتز اون د گراوند " یعنی بدون پیاده کردن سربازان چکمه بپای آمریکایی در خاک سوریه می خواست اسد را برکنار کند! دوران هشت ساله ی اوباما یکی از سخت ترین دوران زندگی ی عزیزان کرد در عراق و ترکیه و سوریه بوده است, جناب مشیری چرا آن موقع صدای شما در حمایت از کردها در نیامد؟ از عراق هم نیروهای آمریکایی را بیرون کشید و اقلیت سونی ی عراق را گرد کرده و تعلیم داده و به جنگ ابزارهای مدرن مسلح کردند و بجان کردان ستمدیده انداختند! و جنایاتی را که داعشیها و اردوغان بر علیه کردها کردند در طول تاریخ کم سابقه بوده است! پرزیدنت ترامپ کردها را رها نکرده است, و هنوز نیمی از نیروهای آمریکا در بخشی از سوریه که در دوران اوباما اشغال کرده بودند و در آنجا داعشها را پرورش می کردند و از زمین و هوا برای آیسیس ها اسلحه و خوراک و دوا می فرستادند بجای خواهند ماند, و اردوغان هرگز جرأت کشتار کردها را مانند دوران اوباما نخواهد داشت!

 3. آیا شما می پندارید که پرزیدنت ترامپ و پوتین در نهان با هم همدست شده اند که آمریکا را کمونیست کنند؟ آنکه به آمریکا خیانت کرد و قرارداد فروش معادن اورانیوم آمریکا و کانادا را به روسیه امضا کرد, اوباما و هیلری کلینتون بودند! گویی پرزیدنت پوتین مایل است که با آمریکا و کشورهای ناتو همپیمان شود و به یاری یکدگر اسلام و کمونیزم را در جهان ممنوع کنند و یک فدراسیون جهانی دموکراتیک و سکولار برقرار کنند! پرزیدنت پوتین تغییر عقیده داده است او دیگر طرفدار سامانه ی کمونیزم نیست! او برای نشان دادن گرایش سامانه ی دموکراتیک غربی بارها دیده شده که او یک گردنبند صلیب به گردن انداخته بود!

  دوست گرامی شما که مهندس هستید می دانید اگر جنگ اتمی میان آمریکا و روسیه درگیرد, هیچیک پیروز نخواهند شد و نژاد انسان منقرض خواهد شد! تنها راه منقرض نشدن نژاد بشر آن است که آمریکا و روسیه با هم متحد شوند و چین را از هرسو در محاصره ی اقتصادی و سیاسی و نظامی بگذارند و آنرا ناگزیر کنند که دو حزبی شود و به فدراسوین جهانی نوین بپیوندد! و اسلام را هم در جهان ممنوع کنند! در غیر این صورت آنچنانکه بسیاری از دانشمندان پیشبینی کرده اند, نژاد بشر تا پیش از پایان قرن ۲۱ منقرض خواهد شد!

  آری هیچیک از ژنرالها و دیگر سیاستمداران گذشته ی آمریکا از کشورهای گوناگون جهان به اندازه ی رییس جمهور ترامپ آگاهی ندارند! او مستقل به بیشتر کشورهای جهان سفر کرده و مردم را شناسایی کرده و می داند, چه کسانی چه کسانی هستند و اوضاع از چه قرار است و چه معاملاتی با دیگر کشورها عادلانه است و کدام عادلانه نیست! او حتی می گوید من حاضرم سهمیه ی سالانه ی پذیرش مهاجران را به آمریکا که فکر می کنم سالی یک میلیون نفر از تمام کشورهای جهان هست را افزایش دهم, اما از ورود کاروانهای چند صد هزارنفری ی مهاجران غیر قانونی به آمریکا پیشگیری می کنم! آری ساختن دیوار مرزی ی مکزیک مشگل ورود مهاجران غیر قانونی و مخدرات را ۱۰۰% حل نمی کند اما آنرا به میزان قابل ملاحظه ای پایین می آورد! دموکراتها میلیونها مهاجر غیر قانونی را وارد می کنند تا هنگام انتخابات به سود آنها رای دهند! و رای همین مهاجران ناخوانده هستند که دموگرافی رای گیری جامعه ی آمریکایی را برهم می زنند! نزدیک ۸۰% مردم جهان آرزو دارند که به آمریکا مهاجرت کنند! آمریکا ناگزیر است که مرزهای خودرا مستحکم کند!

  جناب مشیری , اینک نزدیک پنجاه سال است که رئیس جمهور ترامپ همیشه در اخبار رادیو , تلویزیون آمریکا حضور داشته است, مردم همه با صفات نیک و بد او آشنا هستند, او چیزی برای پنهان کردن از مردم آمریکا ندارد! شیوه ی سخن گفتن و ادبیات او همیشه مورد ایراد مردم بوده است! اما مردم اورا خوب می شناسند و به او رای دادند!گفتار او درست نیست! اما او سابقه ی کردار زشت ندارد! حتی نوار چرند گوی اورا در سالن رختکن مردانه را هم در " سی ان ان" پخش کردند! ایرادهایی را که دموکراتها به او می گیرند, واقعا" بیشرمانه است! بر علیه او از یک کاه یک کوه می سازند, و از یک کوه هم که به نفع او باشد یک کاه می سازند,

 4. چپیهای آمریکا هم گرچه مسلمانها و کمونیستها همواره دشمنان دموکراسی و حقوق بشر هستند پیوسته نگران حقوق سیاسی و دموکراتیک آنها هستند! درست مانند آنکه یک گروه حامی حقوق حیوانات پیدا شود که آنها از حقوق حیوانی ی جانوران مبتلا به بیماری ی هاری پشتیبانی کنند! آنکه همیهنان عزیز کرد را به چنگ مردمکشان اردوغان و بشاراسد و داعش سپرد, و به ظاهر تظاهر می کرد که از کردها پشتیبانی می کند, اما در واقع پشتیبانی اصلی را از دشمنان کردها می کرد, و در بخشی از سوریه که هنوز ده هزار( نه سی هزار) داعشی بجای مانده اند هواپیماهای اوباما همواره بهترین جنگابزارها و خوراک و دارو می رساندند, که اکنون دیگر آمریکا به آنها کمک نخواهد کرد, و اینک آنها هستند که بدون کمک آمریکا جانشان در خطر است و هیچ کشوری حاضر نیست آدمکشان آی سیس را بپذیرد, و آمریکا مانده است که با آنها چه کند! اگر دولت اوباما اسلحه های پیشرفته به آی سیس ها نمی داد, آنها بسرعت منقرض می شدند! پرزیدنت ترامپ هرگز کردها را مانند اوباما بی دفاع جلو گرگهای گرسنه نمی افکند! شما لازم نیست در این مورد نگران باشید!

  آقای مشیری به بیراهه نزن, تو خوب می دانی که دولت آخوندی را دموکراتها روی کار آوردند, و تا زمانی که حزب دموکرات کاخ سفید را در اختیار دارند دولت آخوندها پیوسته قویتر و قویتر می شوند! و تنها حزب جمهوریخواه است که آنها را در تنگنا می گذارند تا مردم بتوانند آنها را سرنگون کنند, خوب می دانید که اگر هیلری برنده شده بود, دولت آخوندها اتمی می شدند و تا ابد مردم ایران را گروگان می گرفتند!

  حمایت کردن از حزب دموکرات آمریکا, یعنی پشتیبانی از دولت آخوندی, یعنی آخوند بی عمامه ی فکل کرواتی بودن! تاختن تو به دشمن جان دولت آخوندی نشان می دهد که وفاداری تو کجاست, و با چه کسانی است! تو هرچه می خواهی در ظاهر به اسلام و کمونیزم پرخاش کن, اما در واقع تو حامی ی آنها هستی!

  مورد دیگر پرزیدنت ترامپ ولیعهد عربستان را وادار کرده است که قانون شریعه را در عربستان کنار بگذارد و قانون لائیک را جایگزین آن کند, اما قاشکچی یک خبرنگار حامی ی وهابیها و القاعده بود, او برای کشته شدن بن لادن گریه کرده بود! و پیوسته از دستگیری ی تندرو های وهابی عربستان افشاگری می کرد! اگر دولت عربستان یک قتل بجا کرده باشد آنهم قتل این مردک است! دشمنان حقوق بشر و دموکراسی نباید از منافع دموکراسی و حقوق بشر برخوردار باشند! با آنها باید با شیوه ی خودشان رفتار کرد! شما قتل صدها جرنالیست شریف را که در زندانهای آخوندها و اردوغان هستند یا به بدترین وضع کشته شده اند کاری ندارید, اما ساعت ها در مورد قتل قاشکچی داد سخن داده اید!

 5. مایک کومی رییس سابق اف بی آی اقرار کرده بود که هیلری پس از آنکه دادگاه اون پرونده های کلاس فای شده را احضار کرده بود دیلیت کرده بود , آن عمل او نزدیک ده سال زندانی داشت! اما کومی پیشنهاد کرده بود که هیلری را محاکمه نکنند! تا او بتواند رئیس جمهور شود او که رئیس اف بی آی بود و سوگند یاد کرده بود که بیطرف باشد چرا در بهبهه ی انتخابات با دموکراتها رفیقبازی کرد؟ و روی نوار گفته بود که ترامپ موفق نخواهد شد! کومی نیز می بایست به دلیل بی طرف نبودن محاکمه شود!براستی که بی شرمی را به حد نهایت رساندند!

 6. اقای مشیری عزیز شما به اندازه کافی په ما اموزش داده اید راجع په اسلام و امربکا واروپا وحالا وقت رهایی ازچنگال اروپا وروسیه هست

 7. ادم تعجب می کند که کسی چنین به تاریخ و مسائل دینی و فلسفی وارد باشد ولب وقتی به جهان سیاست می رسد متاسفانه چون خر در گل فرو برود.اگر تاریخ همان امریکائی که در زندگی می کند را بدرستی بخواند خواهد دید امریکا از چه زمان دخالت در دیگر کشورها و استعمار را شروع کرده بود و در جنگ جهانی دوم نبود که از انزوای خود خارج شد.

 8. ا ين پيقام از فرزندان خوانين بزرگ بختياري قهرمانان ملي و بنيان گذاران مشروطه و ايران نوين است
  ا يرانيان بخاطر 100 سال جنايت و خسارت بايستي چند تريليون دلار خسارت بگيريم
  کسي که مي داند ولي نمي گويد خائن به ملت ايران است صد سال است حقيقت را نمي گويند مردم ديگر خر نشويد
  اگر کسي مي تواند ولي حداقل يک درصد وقت يا مال خود را براي انسانيت نمي گزارد با حيوان چه فرقي دارد

  حيوان هم فاميلش را نان مي دهد . اين يکي از اعلاميه هاي من در لوس انجلس به ايرانيان بود
  مشکل مردم نادان اين است که پهلوي را با رژيم جديد مقايسه ميکنند ولي وقتي که با مصدق يا با قهرمانان بختياري

  و ديگران مقايسه کنيد مي بينيد که چه کسي قاتل و چه کسي کبير بود البته بيشتر رضا قلدر دزد و جنايت کار بود
  تمام مشکلات امروز به خاطر جنايات ا نگليس و نوکرش رضا قلدر به آزادي خواهان بختياري و ديگران شروع شد
  پهلوی ها با قتل زندان فساد دزد ی کنترل مطبوعات درايران و خارج باعث شد ايران از چاله به چاه بيفتد
  رضا قلدر و اربابش حدود 80 درصد ثروت ايران را مي دزديدند بعضي احمق ها فکر مي کنند چون
  از آن 20 درصد زندگي برايشان بهتر شد پس رضا قلدر برايشان کبير است
  بختياري ها از پادشاهي گذشتند و اجازه دادند تا پهلوي پادشاه شود ولي اين خائن آنها را کشت يا زندان کرد
  برادر هويدا نخست وزير در راديو 670 لوس انجلس گفت پهلوي مثل يک ضحاک برادر خودش سردار اسعد را کشت
  عباس ميلاني ميگويد زماني که رضا پهلوي را بيرون کردند او چهل در صد از پول ايران را دزديده بود
  مصدق گفت رضا شاه درآمدهاي نفت را به بهانه خريد اسلحه او به حساب شخصي خود در خارج مي ريخت
  رضا قلدر چهل درصد پول ايران را مي دزديد و به خارج مي فرستاد و قهرمانان و آ زادي خواهان را مي کشت
  و حتي ياران خود را کشت ده ها هزار زمين دزديد و پسرش هزاران زمين هاي دزدي را بخشيد تا طرفدار پيدا کند
  و پهلوی آخرکار وقتي فرارمي کرد خيانت خود را اقرار کرد و گفت من هرچه که گفتند کردم
  و روزهاي آخر انقلاب به خيلي از يارانش خيانت کرد و آنها را زندان کرد و فرار کرد
  امروز پهلوي و هزاران دزد ديگر با داشتن حداقل ده ها بيليون دلار کمک نمي کنند وفقط مطبوعات را کنترل مي کنند
  و مطبوعات چي گرسنه براي يک استخوان مجبوراست دم تکان دهد ايرانيان چند تريليون دلار ثروت در خارج دارند
  زماني که بختياريها و قهرمانان ديگر ايران را آزاد کردند از سردار اسعد بختياري پرسيدند اکنون که ايران دست
  شما است چرا پادشاهي را نميگيري و مي دهي به دوستت پهلوي گفت آمدم آزادي به مردم بد ه ام نه پادشاهي بگيرم
  بختياريها و ديگران ايران نوين را ساختند وهفت سال اسعد بختياري به رضا قلدر از ايران نوين درس داد
  و اجازه داد پادشاه شود ولي اين جنايت کار وقتيکه نتوانستند با جنگ بختياري ها را شکست دهد در يک زمان به در
  قلعه مادر من و تمام سران بزرگ بختياري پيقام فرستاد که سردار اسعد همه را براي جلسه خواسته
  ولي اين يک کودتا بود تمام بختياري ها را کشت يا زندان کرد ولي اين جنايت ها را در مطبوعات خائن نمي بيني
  دوستان حقيقت را در مطبوعات ديگر بگوئيد تا مردم آگاه شوند من تا اکنون بيشتراز يک ميليون نفر را آگاه کرده ام
  آمریکا بايد فقط از حقوق بشر در ایران حمایت کند و ما بايستي آمريکا را مثل کليمي ها با عقل و انسانيت کنترل کنيم
  و تغيرات ايران بايد بدون ضرر به مردم انجام شود چون آنها مثل گذشته نقشه هاي بد براي ما دارند
  ما باید مثل يک پهلوان و قهرمان يا حداقل نيمه قهرمان عمل کنيم نه مثل يک نااميد و نا توان و وطن فروش
  انگليس بيشتر از 30 در صد جمعيت ايران را از گرسنگي و مرض کشت چون انگليس غذا را کنترل مي کردند کشور
  را خراب و نا امن کردند و بعد پهلوي را آوردند که هدف انگليس غارت نفت و گشتن آزادي و آزادي خواهان بود
  کشتن جمعيت ايران از گرسنگي يک هو لو کاست بزرگ تاريخ است ولي از آن سخن نمي گويد
  ولي هولوکاست کليمي را ميليون ها بار مي گويند و اين تقصيرمطبوعات خائن و خودمان است
  ا ز خود بپرسيد چرا کشتن بيشتر از 30 در صد از جمعيت ايران را در مدرسه به ما نمي گفتند جواب اين است
  که پهلوي خائن اجازه نداشت جنايات اربابش را بگويد
  طبق گذارش آمريکا دولت کنوني ايران حدود 10 در صد مي دزدند وتقريبا همان مقدار را هم پهلوي مي دزديد ولي
  پهلوي اول 40 در صد خودش و با ارباب انگليسي با هم 80 در صد مي دزديد ند و و پول ها را به خارج مي فرستاد
  پهلوي ها هر دو نوکر بیگانه بودند و کارشان حفظ منافع بیگانه و زمینه را برای رشد ارتجاع مذهبی کردند
  امروز پهلوي و هزاران دزد ديگر با داشتن حداقل ده ها بيليون دلار کمک نمي کنند وفقط مطبوعات را کنترل مي کنند
  پهلوی در راديو گفت من با مسافرت دور دنيا را گشتم و هميشه مسافرت ام و اين زمانيه که مردم درد ورنج مي کشند
  و اين پهلوي حتا يک بار جنايات اجدادش را محکوم نکرده وکسي بايستي خيلي احمق باشد تا به دنبال اين
  بچه مفت خور برود پهلوي بايستي جنايات اجدادش را محکوم کند و خسارت کساني را که به آنها ظلم شده بپردازد
  اگر کسي را شاهزاده خطاب مي کنيد بايستي لقب هاي ديگرش را مثل جنايت کار زاده يا دزد زاده هم او را صدا کرد
  بهرام مشيري مي گويد هر موقع خبري شود آقا تازه پيدايش مي شود او دنبا له رو است نه رهبر
  به کساني مثل من بپيونديد تا به نام ايران و ايراني را احترام بگزارند تا بتوانيم چند تريليون دلارخسارت بگيريم

 9. Democracy has nothing to do with developments!, China is relatively dictatorship and it is 10 times more advanced than south Korea! American democracy is what Mr. Ford said: You can choose any color for your car as long as it is BLACK! Trump is the fruit of democracy!! We buy votes in America! People,s house is just a fairy tale!….HOWEVER WE LOVE YOU FOR YOUR POINTS OF VIEWS ON I.R.O.Iran.

 10. نگران نباشید ، خیلی چیزها وجود داره که شما از روسیه و سیاست های اون نمی دونید . جنگ سرد سبک جدیدی رو گرفته

 11. اخراج ژنرال متیس مرد خوبی بود ، بدبختی رئیس جدید مدیر سابق بوئینگ بود . ترامپ در بعضی از زمینه ها احمق بود

 12. چرا امریکاییها نمیان ما ملت لاشی درکون باز دزد و هرزه احمق و دروغگو را از دست اخوندهای کثیف نجات بدن؟؟مگه نمیدونن ما چند هزار و چند صد سال تمدن داریم ؟؟؟؟؟

 13. دوستان عزیز ، این تفاله های انسانی بوی مرگ حس میکنند و دقیقا ً مانند خوکهای مریضی که قابل سلاخی نیستند فقط داد میکشند۰ در این حالت سگهای دستپرورده اشان را هم به خیابان میفرستند واین ناانسانها شروع بدستگیری بچه های ایرانی میکنند۰ ما دوستان ، امکانات زیادی داریم و باید از این امکانات استفاده کنیم ۰ من خواهش میکنم نکات زیر را با دقت بخوانید و عمل کنید ، بنفع همه ماست۰ اگر شاهد دستگیری های انفرادی ( مانند دستگیری دختران معترض خیابان انقلاب ) هستید ۱ – با صدای بلند سعی کنید توجه دیگران را به این دستگیری جلب کنید۰ ۲- اگر افراد زیادی جمع شدند که معمولا ٌ هم جمع میشوند و فقط شعار « ولش کن » را تکرار میکنند ، شما باید سعی کنید افراد دیگر را مجبوربه دخالت کنید ۰برای این عمل به چشمهای افراد نگاه کنید و بصورت امری بگوید که کمک کنند و خودتان بعنوان فرد اول جلو بروید ۰ مطمین باشید که ماموران دم نخواهند زد۰ ۳ – اگر شاهد دستگیری فردی بودید و تعداد کمی جمع شدند : ۱ – با صدای بلند طرفداری از مامور کنید ( طرفداری از مامور ) ۲ – خودتان را آرام آرام میان فرد دستگیر شده و مامور قرار دهید ( صورتتان سمت مامور باشد ) ۳ – سعی کنید با داد و فریاد موضوع را آرام آرام تغییر دهید ( مثلاٌ اگر خانمی را بخاطر حجاب گرفته اند شما باید موضوع را مثلاٌ به آنتنهای ماهواره و کانالهای خارجی تغییر دهید ) ۰ ۴ – سعی کنید بهر نوعی که امکان دارید ( حتی با توهین خفیف به افراد تماشاچی ) کس یا کسانی دیگر را به بحث بکشید و درگیر بحثهای حاشیه ای کنید۰ ۴ – سعی کنید که فرد دستگیر شده بسیار آرام جمع را ترک کند۰ و خودتان هم با صلوات و ایجور مزخرفات بحث را تمام کنید و محل را ترک کنید۰ اگر خود شما را دستگیر کردند ۱ – با صدای بلند داد بزنید و با این جمله شروع کنید ( حتماٌ با این جمله ) بگویید: چرا فحش ناموسی میدهی ؟ و دیگران را شاهد آن کنید مثلا ْ بگویید مردم شما شاهد هستید۰ ۲ – به طور مستقیم به افراد نگاه کنید و بگویید که او الان باید فعال شود ( مثلاْ بصورت خودمانی ولی امری بگویید : چرا کاری نمیکنید بیایید جلو ) ۰ دوستان ، این کارها بنظر بسیار راحت هستند ولی در عمل بسیار مشگل است و نیاز به تمرین دارد۰ در ضمن فیلم برداری از ماموران بسیار موثر است ۰ برای این کار توجه مامور را بخود جلب کنید تا متوجه شود که شما عکسش را میگیرید ۰ در ضمن سعی کنید که مامور متوجه شود که شما عکس دستگیری را نمیگیرید و فقط از او عکس میگیرید – یا ادای عکس گرفتن میکنید ۰ در ضمن اگر امکان دارد مقداری سنگ ( به ندازه گردو یا کمی بزرگتر ) و یک بطری شیشه ای و یا تکه هایی شیشه با خود بتظاهرات ببرید تا در صورت فرار سنگها را بزمین بریزید (بصورتی که زیاد پخش نشوند ) و سپس شیشه را بزمین بزنید ۰ این باعث کم شدن سرعت مامورانی که بدنبال شما هستند بسیار کم میشود۰ دوستان ، این نکات در بسیاری از درگیری های خیابانی از آمریکای جنوبی تا هند۰ موفق باشید۰

 14. آقای مهندس !
  شما از ترامپ گله دارید، در حالی که از چند ریس جمهور قبلی خود یاد آ ورد شدی که چی کار ها ی کردند. و هرچه می کنند به منافع مردم خود کار می کنندو کسی دیگری در این مسلخ قربانی می شود، اگر افغانستانی باشد، کردستانی و یا ایرانی،. این گفته ای سیاستمدار معروف آمریکایی را باید به خاطر داشت،" دوستی با آمریکا خطر ناک و دشمنی مهلک است. "
  آما در مورد جنایات پوتین یاد آ ورد شدی که باشد. اگر جنایات سران آمریکایی را صرف در چند سال اخیر، از ویتنام و جا پان بگذرید و تنها در عراق، افغانستان، لیبی و سوریه مد نظر داشته باشید، آ یا روی دیگران سفید نمی شود؟

 15. Nobody wants to see a repetition of US policies in Iraq, Afghanistan, Somalia, Libya, Yemen and Syria that have resulted in horrendous bloodshed and have given rise to the terrorist scourge and the refugee problem in Europe.

  Let us not make a mistake, war is the inevitable logic of Trump’s and Israeli policies, and they will be solely responsible if another conflict breaks out in the Middle East.

  There is no doubt that Trump’s new policy towards Iran bears the hallmark of Netanyahu and his supporters in the White House who write Trump’s speeches for him.

 16. اقاي مشيري عزيز كاش اين برنامه شما را ساسان كمالي ترامپ پرست كه يك دل نه صد دل عاشق و شيفته معشوقش دونالد هست هم مي شنيد …
  پيرمرد متاهل زندار خجالت نمي كشه با اين سنش

 17. دوران پهلوی که ایران از کره جلوتر بود بخاطر مغز خشکیده و پوسیده امثال شما روش عن فکران و ابلهان مفید برای اخوندها بود که زیر عبای خمینی پنهان شدین و ماقبل تاریخی هارو بقدرت رسوندین حالا طلبکار هم هستین هم از پهلوی ها هم از مردم بدبخت

 18. شهردار سئول در سال ۱۳۵۴: امیدوارم روزی سئول هم مانند تهران شهر پیشرفته‌ای گردد

  پیش از انقلاب به دنبال مسافرت شهردار وقت تهران به سئول در سال ۱۳۵۴ درجهت همکاری بین دو کشور سنگ بنای دو خیابان بزرگ در پایتخت دو کشور گذاشته شد.خیابانی در تهران با نام سئول و خیابانی در سئول با نام تهران در این قرار داد شهردار سئول آروز می کند این تفاهم باعث گردد تا سئول نیز به مانند تهران شهر پیشرفته ای گردد و این درست در زمانی بوده است که وضعیت اقتصادی مردم کره نابسامان بوده است.نکته جالب آن است که خیابان تهران تنها اسم خارجی در میان خیابان های سئول است

  حال با گذشت ۳۳ سال خیابان تهران مبدل به اصلی ترین، زیباترین و گرانقیمت ترین خیابان سئول شده است.دفاترصدها شرکت عظیم تجاری ـ صنعتی و دفاتر شرکت های بزرگ بین اللملی از قبیل یاهو و برجهای بلند این خیابان که یک سرمایه گذاری بیش از ۱۰۰میلیارددلاری را به خود جذب کرده است در این خیابان قرار دارد و این در حالی است که خیابان سئول در تهران تنها اتوبانی به خود دیده است.

  اینک این دو خیابان جلوه معنی داری به داستان توسعه یافتگی این دو شهر و کشور بخشیده است. معنایی که برای ما ایرانیان بسیار درد آور و قابل تامل است . و جالب آنکه رویایی کره ای ها برای تبدیل به ایران توسعه یافته با گذشت سی و چند سال برعکس شده است و تبدیل به رویای ایرانیان برای رسیدن به کره شده است.

  در یک مقایسه تطبیقی سرعت عمل و پیشرفت کره و ایران را در جهت توسعه یافتگی با مشاهده سرنوشت دو خیابان سئول در ایران و خیابان تهران در کره می توان به وضوح دید.

  mahtab.e.roshan – انگلستان – لندن

 19. سال 46 کره از روی کارخونه ایران ناسیونال که الان شده ایران خودرو طرح کارخونه های خودرو سازیش رو برداشت.حالا بعد از گذشت 40 سال ماشینای کره ای مثل هیوندای میشن ارزوی هر ایرانی و خودروهای همین کارخونه ایران خودرو میشن اینه دق برای صاحبشون لوازم صوتی و تصویری کره ای بازار ایران رو گرفته و هر خونه ایرانی باید یه یخچال ساید بای ساید کره ای توش باشه در حالی که وقتی کره ایها تازه از جنگ فارغ شده بودن ما داشتیم همه اینا رو تولید میکردیم این احوال بخاطر خیانت روش عن فکران ابله و متعصب و بی مسوولیت و خودخواهه

 20. به بعضی هموطنانم بسیار افتخار میکنم که با شرکت نکردن در تلویزیون و شناخته نبودن چهره های معصوم و وطن پرست شون کامنت هاشون حکایت از سطح بالای سواد و اگاهی سیاسی و دانش تاریخیست و بدبختانه ابهلهان مفیدی مثل مشیری تبدیل به الگو و اسطوره شدند برای مشتی ابله سیاه لشکر خلافت کثیف اخوندی

 21. درود بر خردمند بزرگ ایرانزمین استاد بهرام مشیری
  جدن برای این جماعت طرفدار امامزاده ترامپ متاسفم این امامزاده کور میکند که شفا نمیدهد

 22. جناب مشیری انقدر از آمریکا تعریف نکنید آمریکا از بدو پیدایش جز جنایت کار دیگری نکرد .قتل عام بوفالها برای قتل عام سرخپوستان تهی کردن قاره آفریقا و مردم را بعنوان برده به آمریکا آوردن در سال ۱۸۷۰ جمعیت آمریکا در حدود ۸ ملیون و تعدادبردگان ۸۰۰هزار آمریکا را ۲.۵ ملیون آلمانی مهاجر ساختن آمریکا بدون مهاجرین کشور فقیری میباشد جنگ کره جنگ ویتنام قحطی و گرسنگی در ایران در زمان جنگ جهانی دوم ظلم و ستم به سیاه پوستان نسل پنجم و ششم در آمریکا در حال حاضر مردم آمریکا به دو بخش تقسیم شدند مردم آمریکا مردم جنگ طلب و بسیار مذهبی و ناسیونالیست میباشند با این خصوصیات شخصی مانند ترامپ در راس آن خطر بزرگی جامعه جهانی را تهدید میکند.پاینده باشید

 23. Mr. Moshiri's knowledge of U.S. politics is woefully lacking.
  I appreciate his work about the filth of Islam, but he is painfully leftist and ignorant of free market economics and morality.

 24. چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است ، تو آمریکا چپی ها یا دمکراتها اصلا براشون وطن پرستی مهم نیست اونا دنبال جهانی سازی (چینی سازی) هستن ، چینیها به لطف خیانت این احمق‌ها به اینجا رسیدن همه تکنولوژی آمریکا رو فرستادن چین الانم که دارن زور میزنن آمریکا رو تبدیل کنن به یه بازار خالی از وطن پرستی فقط بخرن بخورن و بتمرگن ، بهر حال تنها راه نجات آمریکا از سقوطش ترامپ هست ، بدبختی اینجاست که ایشون کور هستن نمیبینن بزودی چین ابرقدرت دنیا میشه ، فکر کنید مثلا آمریکا که آزادی خواه بود دنیا این گوه فکر کن چین ابر قدرت بشه که دیگه همه باید خفه شن

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

8 + 6 =