Pir Khorasani 12.01.18/فعلا در خدمتیم با پیر خراسانی
Instagram: @channelyektv

9 COMMENTS

 1. روانش شاد گاهی از کارهای او بی اختیار میخندیدم امروز برایش شمع روشن کردم غمگین شدم او در فقر کامل جان داد کلمات وگفته هایش را در ترازوی سکه ها تریخت

 2. جناب خراسانی با احترام در مورد آن برنامه: در حالی صحبت از رنسانس(زایش نو – نوزایی) میشود که نه تنها از نظر اقتصادی و اجتماعی سسر قهقرایی داشته ایم بلکه حتی از نظر اخلاقی هم فروریخته ایم تا جائیکه هر لحظه منتظر بحرانی هستیم تا به هر قیمتی بر ثروت خود بیافزاییم و جز خود هیچکس دیگری را نبینیم و این سقوط تنها مختص عوام نیست بلکه از بالا به پائین نفوذ کرده. اما سخن اینجاست که این نوزایی از کجا باید شروع شود؟ آیا هر فردی باید با سلیقه و برداشت خود تغییر کند؟ هرچند تغییراتی که تاکنون بوجود آمده بر همین اساس بوده. اولین قدم در این تغییر و نوزایی باید از خود این احزاب و سازمانها و به موازات آن رسانه ها آغاز شود تا تغییرات در مسیر صحیح باشد نه آنکه پس از 40 سال هنوزدر حال درگیری و مجادله بر سر مفاهیم باشیم در حالیکه مردم در کف خیابان مزد عرق ریختنشان را مطالبه میکنند تا زنده بمانند.

 3. درود بر جناب خراسانی پدر عزیز و بزرگوارمان
  بنده خدمت شما ارادت فراوانی دارم و هرموقع برنامه شما را میبینم یاد یکی از دبیران ریاضی دوره دبیرستانم می افتم.معلم عزیزی که عشق بنده به ریاضیات را دوچندان کرد و زمینه ساز کسب موفقیتهای بزرگی در این زمینه برایم شد. بنده به نیابت از همه شاگردان قدرشناس ایرانی،دست شما عزیز مهربان را می بوسم که دوریتان از وطن نه مهرتان را به آن کم کرده ونه دغدغه هایتان نسبت به هم میهنان داخل کشور را کمرنگ.برای شما و خانواده محترمتان از صمیم قلب آرزوی سلامتی ،شادی و بهروزی دارم.
  با احترام

 4. درودبرجدان مشدی منهم مانندهمیشه درخدمت شماوتیم پرقدرت شماهستم
  دیگه شکسته نفسی نکن
  منهم برای شهباندی خودم آرزوی بازگشت سالم بمام میهن دارم
  نکنه توهم اسفهونی خسیس شدی
  روانش شاد وحایش خالی
  پیشگوئی نکن حلاحالاهانمیگدارم فرارکنی
  به خداهم بگوبره پی کارش
  بدرودتادرودی دیگر تورا بایزدپاناسونیک میسپارم

 5. چرابعضیا بااینهمه مشکلات و سختی وقت میذارن میان فضای مجازی ولی بجای اینکه حرف مفیدی بزنن همه چیو به مسخره میگیرن واقعا چرا؟؟؟؟

 6. به یکی از دوستان گفتم من خیلی وقته
  که هیچ نوع مواد استفاده نمیکنم ولی

  قیافه من رو هر کی میبینه فکر میکنه

  همین الآن از پای بساط بلند شدم

  اگه این جناب رئیس بشه با من هم کار

  دارند جواب داد که بهتره با پیر بری

  قطب چون اینها اگه بیان اول میندازند

  تو دریا بعدأ تست میکنند

  آقا چکار کنم من به حضرت عباس

  شنا بلد نیستم!!!!!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen − seventeen =