کنت تیمرمن: دولت امریکا درصدد دستگیری ماموران جمهوری اسلامی در امریکاست.
Instagram: @channelyektv

48 COMMENTS

 1. امیر احمدی ایده های امریه ایت ویا مال خودت و آبان ( نام بی مزه ) را بذار در کوزه های لابیگریت که خوشبختانه غیر از پول چیزی از حکومتداری بهت نرسید تو کسی نیستی که همدستای 40 سالت را بخواهی نجات دهی از حکم دادگاههای نظامی وغیره تو نا مرد ککت برای فجایع همگانی که سر ملت وحتی طبیعت ایران اوردند نگزید و دلسوزی برای دزدان و قاتلان میکنی ؟ تو بخاطر گذشته سیاهت ول معطلی که کسی بهت بپیونده برای همینم از دکتر هازلی میخواهی استفاده کنی .همایون منظور لابی شل و ول آبادانیت بود در گفتگو با تیمرمن ؟. این جور میهمان بدرد میخوره نه غیر از هازلی بقیه که میاری .

 2. همایون وطن فروش خاک بر سرت با یک آمریکایی ضد ایران وایرانی نشستی وداری ذوق میکنی از زر مفت این یانگی عوضی ادعای ایران دوسنی وپرچم میکنی تو مزدوری آمریکا را دوست داری داشته باش همون جا بمون وحال کن با نرامپ ولی اسم ایران را نیار ایران به یک وطن فروش بی حیا نیازی نداره به خواب ببینی این آمریکایی به آرزوش که نابودی ایران است برسد

 3. دمت گرم آقای همایون بااوردن امیر احمدی خنذه برلب مردم میاری اقآی امیر احمدی کر کر خندس خواهشن احمدی نجاد جانکری .واوباما راهم بیاری تئمت تکمیله

 4. دکتر آریا سازمان بودجه را ا  حمدی بی نژاد بست . شاهزاده عالیقدر فرمودند  اداره امور کَشور در آینده سیستم ماتیک خواهد بود .( رئیس انتخاب شده حق تعویض وجابجایی هیچ پرسنلی را نخواهد داشت )

 5. آخه پفیوز ها اگر می گوید از سران این نظام بگذریم و به آنها فرصت بدهیم تا خود کنار بروند اگر می‌گفتی آنهای که دست آنها به خون آغشته نیست می توانستیم بفهمیم .
  آخه نامرد چه کسی جواب امثال مثل بنده را خواهد داد که پدرم را اعدام کردند برادرم را اعدام کردند به خواهرم تجاوز کردن عمو ای من را با چاقو تیکه تیکه کردند و هزاران امثال بنده ببخشیم خجالت بکش آخوند پر ست ها ما خواهیم بخشید ولی نه قاطلان را

 6. جرمی وزیر امورخارجه از طرف ملکه بریتانیا اومد سربه رعیت هاش بزنه صددرصد یک سری راهکارها تو سبد برای انگل ها به هدیه آورده که دوباره چندسالی بمانند و ازارها را بیشتر کنند

 7. کار پاکان را قیاس از خود مگیر
  گر چه ماند در نبشتن شیر و شیر
  آن یکی شیر است اندر بادیه (قابلمه)
  آن یکی شیر است اندر بادیه (جنگل)
  آن یکی شیر است کادم میخورد(شیر خوردنی)
  آن یکی شیراست کادم میخورد (شیر آدم خوار)
  چون ازو(با او) گشتی همه چیز از (مال) تو گشت 
  چون ازو گشتی(رویگردان) همه چیز از تو گشت
  جمله عالم زین سبب گمراه شد
  کم کسی ز ابدال حق آگاه شد
  حضرت مولانا می‌فرماید: علت انحراف بشر تمایل به باطل نیست بلکه حق را با بدلش اشتباه گرفتن است. علت فاجعه ننگین ۵۷ روی گرداندن از شاه نبود بلکه اشتباه گرفتن حقیقت در لباس فریب روحانیت بود.
  امروز نیز بدلکار شیادی چون شهرام همایون هست که در پشت پرچم شیر و خورشید و خاندان ایرانساز پهلوی پنهان شده و به اسم مبارزه کاسه گدایی اینترنتی دایر و سالهاست از اوضاع آلوده جمهوری نکبت اسلامی بنام جمع آوری وام از میهن دوستان دزدی و کلاهبرداری و ارتزاق می‌کند و در برنامه‌های خود به اسم دموکراسی بیشتر بلندگوی چپگراهاست تا مبارزین ازادی خواه ایران و شاهزاده رضا پهلوی. بدیهی است که شاهزاده گرامی بنا به رسالت ونقش خود ممکن است با رسانه‌های دوست و دشمن مصاحبه کند و این الزاماً به معنی تایید آن رسانه یا شخص نیست ولی افراد بی جنبه ای چون شیاد همایون یک عکس یا مصاحبه با ایشان یا شهبانو را سند تاییدیه خود می‌داند. بر ماست که نقاب بدل نمایی از چهره این شیاد سود جوی وطن فروش برداریم و قبل از هر ادعایی او را نسبت به دزدی‌هایش پاسخگو کنیم.
  جانم فدای ایران
  پیروز و پایدار باشید

 8. آقای همایون زشته زشته شما رفتین با یک آمریکایی بدون مدرک مصاحبه میکنید !!!! بابا دکتری مهندسی
  !!! استادی و یا به قول ما هاها پووورفسوری مصاحبه کنید که پشت سرش پراز کتاب باشه

 9. آقای همایون کودکان ایران را دارن قاچاق میکنند و میفرشند به ترکیه و عربها یه دور ور منطقه انوقت نشستید
  !!! با دکتر کلاگیس که خانومش قبول نکرده نامش بشه اردشیر مصابه میکنید

 10. اگر چه بسیار دیر ولی بازهم جای امیدواری دارد که بعد از چهار دهه بجای تکرار آنچه مردم در داخل از اثرات آن توان نفس کشیدن ندارند به این نتیجه رسیدید که بجای دعوا و بحثهای غالبأ بی نتیجه به آسیب شناسی اپوزسیون و جامعه ی ایرانی و عقب گرد جامعه ایرانی حتی نسبت به 40 سال قبل رسیده اید. 18 سال تلاش تنها یک رسانه در نهایت به بار نشست اگر انحصارطلبان، خودخواهان، قدرت طلبان، حسودان و خودبینان دست از منم منم هایشان بردارند و ذره ای به فکر مردم و کشور باشند اگر در ادعای وطن دوستی و انسان دوستی های گوش کر کنشان صداقت دارند. پاینده ایران

 11. من هنوز کلیپ رو نگاه نکردم … ولی چطور خودمو قانع کنم بشینم پای سخنان اقای امیر احمدی که چهل سال ازاین نظام حمایت کرد … درنتیجه در جنایات اینها سهیمه … متاسفم .

 12. با احترام به اقای دکتر هازلی , ایشان گفتند در منیفست ابان اقای دکتر امیر احمدی تاکید داشتند بر اینکه سران نظام با عژت کنار روند … بله جناب امیر احمدی هوای دوستان خود را دارند … من به اقای امیر احمدی پیشنهاد میکنم براشون برای چهل سال بدبختی مردم و جنایات و نابودی کشور تقدیر نامه هم بدییم . به هر حال مملکتو سوخته تحویل میدن .

 13. این امیراحمدی چند سال قبل مرتب میومد ایران با احمدی نژاد ارتباط برقرار می کرد حالا شده مخالف جمهوری اسلامی؟؟؟ عجب فرصت طلبیه لاشی

 14. درود بیکران بر سیاوش های ایران زمین
  اقایان ایمان فروتن و اریا داد بسیار روشنگرایانه بود.سپاسگزارم
  جاوید ایران سرافراز ایرانی

 15. درودبرشهرام گرامی ماهستیم
  درودبرکدبان دکترهازلی گرامی وامیراحمدی
  باصدای بد سخنان امیراحمدی مفهوم نشد
  باتئیدسخنان دکترهازلی گرامی من بیشتر شیفته ایشان شدم
  درودبرهمه مبارزان همبستگی شما را شادباش میگویم
  تنها گفتن اینکه آمریکاذ پشتیبان آزادیخواهان ایران است کافیست واین ملت رشیدایران است که بایداین اشعالکران را باتیپا بتاریخ بسپارد
  سرزمین ایران میهن ملت ایران گلزاریست که گلهای زیبای آن اقوام لرکرد آذری خوزستانی بلوچ ترکمن بختیاری قشقائی مازندرانی گیلک وووهستند

  سپاس ازبرنامه پربارشما

 16. با درود جناب همایون هر روز از شاهزاده مایوس میشم . بجای استفاده از افراد توانمند برای دومین بار افرادی را حمایت کرد . که سخنانشان بار سیاسی و حقوقی منفی دارد . و فعالیت های آنان بیشتر به نامیدی کمک می‌کنند.

 17. بابا بيايد بجاي حرف حرف كاري كنيد اين جنايت كاران را نابود كنيد أز كشور. بايد شما ها همه فعلان يكي بشويد نجاد دهيد ملت را. بعد كه اين رژيم رفت. بعد بيايد مخالفت هايتان را بث كنيد. فعلان بيايد يك صدا شويد. تشويق كنيد ملت ايران همه يكي بشنند تضاهرات را ادامده دهنند. ملت يك صدا بشنند.

 18. لعنت بر پهلوی ها که با گسترش فساد و رشوه، ، دربار نالایق  ،سرکوب مخالفین،و نبود اپوزیسیون دمکراتیک
  مملکت را به سمت انقلاب بردند

 19. آقا همایون جواب سواله مسخره ای که کردی از واژه تجزیه طلب استفاده کردی خوب جواب تورو داد فارس اورجینال ایرانی فقط تو هستی .

 20. این بحثی رو که جناب دکتر امیراحمدی دارن عنوان میکنن و کاملا صحیح است رو جناب حسینی 2سال پیش خیلی واضحتر کاملتر و عوام فهمانه ترش رو عنوان کردن که متاسفانه غرض و حسد به ایشون اجازه نمیده شنیده بشه . حتی در همین کانال و حتی مدیران کانال هم دچار اون هستن . بهر روی همونطور که جناب حسینی فرمودن جدائی دین از سیاست و سیاست دینی یک دور باطله که با انجام هر کدوم از اونها درش گیر می افتیم و گیر افتاده ایم. و هر چهل سال یکبار باید اسیر این دور باطل و جایگزینی این دو با همدیگر میشیم و رخنه جنگ و دعوا و مبارزه و چوب لای چرخ گذاشتن در امور میهن امر نهادینه ناخواسته میشه.
  {حتی در بجث نخبه و استفاده از اون هم جناب حسینی اون رو کامل شرح و عنوان کردن }……..
  امیدوارم جناب همایون از راه اشتباه(انجام ندادن کار درست) رو که نمیخوام بصورت واضح باز کنم تغییر مسیر بدن.
  و اینکه تقریبا 99درصد افرادی که توی این کانال صحبت میکنن توی هر مسئله وقتی بهشون گفته میشه دو بعلاوه دو چهار میشه میفرماین خیییر دو با دو چهار میشه . هر چند دلیلش رو میشه راحت فهمید (شاید برای خودش نه چون خودشون رو بخواب میزنن) ولی امیدوارم این رفتارشون رو درست بکنن.

 21. ایمان فروتن: تو دیگه خیلی پُررو هستی. چند سال پیش آمدی مردم را گول زدی پول جمع کردی، بر سر تقسیم پول هم با هما احسان اختلاف پیدا کردین. ولی مردم دیگه نه گول تو را میخورن نه گول شهرام همایون را.

 22. رضاشاه ی دیکتاتور مستبد خودکامه قاتل بود
  چه کسی درقالب پیمان سعدآباد بخش هایی از ایران را به ترکیه و عراق
  وافغانستان بخشید؟ کی "دشت امید"سرچشمه هیرمند
  به مساحت سه هزارکیلومتر را از دست داد؟ کی میرزاده عشقی وکمال الملک
  وفرخی یزدی و قزوینی و مدرس و….را تبعید کرد یا کشت؟کی قصاب آذربایجان
  بود؟و….و
  محمدرضا با ازدست دادن بحرین خدمت کرد؟ با کاپیتولاسیون خدمت کرد؟و ….و

 23. رضا پهلوی فرزند محمدرضا باید ثروت جواهرات ودلارهای توی بانک و….که
  پهلوی وخانواده اش از ملت و ایرانیان دزدیدن رو کامل پس بده ومحاکمه بشه

 24. اقای باسواد امیر احمدی🤣😂😁هر نمادی به وظیفه خودش عمل میکند نهاد پادشاهی و پادشاه به سررمین و فرهنگ قلل از اعراب می پردازه چون باید بدونی که چگونه ملتی را میخوای بسازی..نهاد نخست وزیری که مصدق در انجا است کارش این که به تمامیت ارضی و درامدها و اقتصاد ووووو رسیدگی کند کار نخست وزیر ملت سازی نیست ملت سازی حول اندیشه که رابطه مستقیم به زبان و به فرهنگ و جغرافیا رابطه داره و اینها در بطن خودش وجود داره و همه در ساختن ملت شرکت میکنند از جمله روشن فکرها ….که متاسفانه روشن فکرها این کار را نکردند ..مردم در وحله اول امنیت میخوان وکاری ..شهروندی و شغلی و اینده ای را باید بتونن تصور کنند …چیزی که امروز نیست و الان راه نجات خودشان را در ناسیونالیست میبینن حس هم دردی و علاقه به مملکت و به همدیگر

 25. بانوی محترم درود بر شما. ببینید نخست اینکه شما وقتی که در جایگاه یک مترجم نشستی اونجا، دست کم باید اصول ابتدایی ترجمه رو رعایت کنی! لطفا پرسشها و مطالب رو ترجمه کن نه «تفسیر»! نه چیزی رو اضافه کن و نه چیزی رو کم کن. بعد بگو این سوال من هست و سوالت رو بپرس یا مطلبی رو اگه میگی و میپرسی حتما اشاره کن که این مطلب « من » هست.
  دوم اینکه این آقا دقیقه نودم یا همون ۱:۳۰ گفت: « کردها، آذری ها و بلوچها تجزیه طلب نیستند و به یک ایران یکپارچه،باور دارن. و میخوان که با ایشان در جایگاه یک ایرانی، رفتار شود،نه به عنوان کرد،بلوچ و آذری و میخوان با آنها در جایگاه یک ایرانی تمام عیار (نژاد اصیل،full blooded) و با حقوق برابر مانند هر کس دیگه باهاشون رفتار بشه.» واژه هایی هستند در ترجمه که بسیار اهمیت حیاتی دارند،بویژه زمانی که این ترجمه برای ملتی بزرگ با تاریخی دیرباز چون ملت عزیزمان ایران،پخش می شود! پیروز و پرتوان باشید!

 26. این جناب از استرالیا انگار مشگلات روحی روانی بسیار زیادی دارند. توجه کنید به سبک صحبت و به نقد کشاندن بسیار ضعیف دیگران و تعریف بسیار مسخره از خود. …زیاد احتیاج به سواد بالا نیست برای درک این مطلب که این شخص از ایران امروز درکی دارد به اندازه الاغی در فهم هندسه….اقای همایون اشتباه کرد وقتی رفت اما اشتباه بسیار بزرگتر در برگشتش بود برای سر کار گذاشتن ملت در روزهای شلوغ ایران. هموطن این جماعت درد وطن ندارد. .

 27. ما آدمها هميشه دوست داريم شيوه عملكرد خودمان را درست و عملكردهاى ديگر را نادرست بدانيم، حتّى اگر اصلأ اطمينان نداشته باشيم كه روش خودمان درست تر است ؛ چرا با فلانى هستى ؟ چرا اين را گفتى ؟ چرا فلان كار را نمى كنى ؟ چرا اين جورى نيستى كه ما هستيم ؟ و خيلى چراهاى ديگر ! اصلأ ما هميشه با چراها كار داريم، چون هميشه علّت گرا هستيم. امّا هيچوقت نمى پرسيم كه چطور مى شود كه فلانى آن كار را كرد يا آن حرف را گفت ؟ چون ما فرايندنگر نيستيم، يعنى برايمان اهميتى ندارد كه چطور مى شود كه كسى شيوه عملكردى دارد كه ما آن شيوه را نداريم ؟ تا شايد به اين فكر بيفتيم كه شايد او هم حرف حسابى را مى گفت يا شايد رويكرد او مفيدتر از رويكرد ما هست ! ما اصولأ با انديشيدن و به چالش كشيدن خودمان مشكل داريم. من فكر مى كنم خوب است يكبار هم به خودمان و هم به فرهنگ غلط مان پشت پا بزنيم و به فرايندگرايى روى آوريم.
  #كورش_ضرابى

 28. جبهه فراگیر ایرانیان، تبریک میگم که بلاخره هموطنانی فرهیخته با دستانی پر با برنامه های بسیار هوشمندانه پا به میدان مبارزه با جهل برای ساختن ایران نهادند. وقتی این برنامه رو دیدم حس کردم گمشده من که دیر زمانیست بدنباش میگشتم داره پیدا میشه، درود به تمامی هموطنانی که بدنبال رساندن ایران عزیز به جایگاه واقعی خودش هستند، پاینده باشید

 29. جناب شهرام همایون مرسی از تلاشتون و تشگر میگنم که برای آگاهی ایرانیان شریف تلاش میکنید ولی ک انتقاد هم عرض کنم و اون اینکه ویدیوی به این طولانی رو بهتر نبود در سه بخش جداگانه میذاشتید؟ ایران الان فقط نیاز به برنامه ریزیهای عملیانی دارد و تنها گروهی که بنظر میرسد برنامه های مدون و گسترده دارد همین جبهه فراگیر ایرانیان است که در ویدیوی شما و در بخش سوم گنجانده شده بود درحالیکه یک همچین جریانی نیاز به تبلیغ مداوم دارد حتی اگر شده بارها و بارها در این خصوص برنامه سازی فرمایید. ایران ما نیاز به نقشه راه دارد. ممنونم

 30. خیلی ببخشید آقای احمدی
  شما دارید خیلی مسائل را قاطی می کنید. …که ربطی به هم ندارند..مسیله را دور میزنید

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

fourteen − twelve =