به یاد شهید شهرام فرج زاده

7 COMMENTS

 1. جناب آقای نوری‌زاده شما که اینهمه از حق و حقوق بشر ودیگران شعار میدهی آیا دیگران حق ندارند 1نفر در مقابل 2 نفر از نظر رای مات و مبهوت هست برسد به 80میلیون نفر 10میلیون در مقابل 80 میلیون هم همون حساب 1به 2 هستوبس روسری از سر انداختن و درآوردن جز در سست ایمانی اون دختر واعتقاد آن شخص نیست اما به عنوان یک ایرانی وشهروند عادی ومسلمانان دلمان نمی‌خواهد زن و یا دختری در خاک مسلمان لخت بگردد این مساله وموضوع به 1شخص مربوط نیست ملت رای دادند ورای مردم قانون اساسی را نوشته و اجرای آن هم از بچه‌های همین مردم هست قانون قانون هست نه برای 1نفر بلکه برای همه نون این مملکت خوردن واق واق برای اجانب این نمک به حرامی هست و بس در ضمن برای مشهور شدن نیاز نیست از ناموس واعتقاد ودین بقیه خرج بکنید با خدا در افتادن 1 راه آن هم فنا شدن است به عنوان یک ایرانی وشهروند شما هم حق اعتراض دارید ولی شما نهایت جهل وخود برتر بینی و…….. 30سال یا بیشتر خوردی زندگی آنچنانی وووووووخدامیداند چه کارها که نکردی حالا اومدی به تمام مسئولان تهمت افترا و الا ماشاءالله دروغها که نمیبندی هرکه را که می‌گویند فورأ می‌گویی اسناد دارم از فلان کار واز فلان مسئول اگر راست می‌گویی تو آنجا چه کاره بودی اصلا چه می‌کردی در آن جمع که به قول خودتان سند بر علیه آن شخص جمع کردی ؟ درضمن اگر اینطوری باشد که اصلا سنگ روسنگ نمی‌ماند الان هم افتادی دنبال دین و اعتقادات و مذهب ما اصلا مگر تو کی هستی در مورد همه اینطوری رجز خونی مکنی وزرزر میکنی مرتیکه دختران خیابان انقلاب افتخار میکنه یه زن مسلمان روسریش را در معرض نامحرم در میاره یا از دین خارج میشه این حرکات و یه مسلمان ببینه و دق نکنه مسلمان نیست در پایان 1نفر در مقابل 80 میلون نفر میکرو اتم هم نیست ناراحتی برو خونت بتمرگ

 2. خدای ایران نگهدار تو و یارانی چون عبدالفتاح سلطانی نسرین ستوده نرگس محمدی و هزاران هزار آزادیخواه دربند و یا در خاک خفته

 3. از میان جمعیت هشتاد ملیونی هشتاد هزار نفر مثل عبدالفتاح سلطانی یا نرگس محمدی یا نسرین ستوده داشتیم مملکت گلستان میشد

 4. فعلا رهبر دزد ملا علی حسینی و فرزند دزدش مجی دزده در حال خارج کردن ثروت نجومی توسط محسن رفیق دوست معروف به محسن دلار دوست به بانکهای روس و انگلیس هستند.

 5. 👍👍👍👍👏👏👏👏
  چیزی به سرنگونی حکومت خلفاء عباسی بغداد
  به سرکردگی خلیفه بغداد سید علی خامنه ایی مفعول لواط کار نمانده.

 6. مردک نوریزاد ….واقعا قابل ترحم هستی که با این ژستهای روشنفکری سعی داری ارتداد و خود باختگی و شهرت طلبیتو مخفی کنی ولی بدبخت تو اعتقاداتت از اول هم پایه و اساس درستی نداشته چون عملکرد چندتا اخوندو سپاهی گیرم که غلط بوده نمیتونه توجیه و بهانه ای منطقی برای انکار تمام اعتقاداتت باشه …. در هر حال مخاطبینت چه مخالف و یا موافق رژیم باشند همگی نفاق و درویی و حقارت درون و بی منطقی و سست عنصری در شخصییتت رو کاملا حس و درک میکنند و هرچی بیشتر لجنزار درونتو هم میزنی بوی گندش بیشتر بلند میشه وبهتره که گاله رو ببندی تا بیشتر از این بدنام نشی ..البته تو به شهرت کافی رسیدی ولی با زشتترین بها یعنی ارتداد و تمسخر مقدسات و اعتقادات یک ملت. قطعا نام تو در تاریخ ایران و اسلام بعنوان یک مرتد منفور ثبت خواهد شد و اینکه حکومت ایران تو را به حال خود گذاشته تا آزادانه تعفن درونتو منتشر کنی هوشمندانه ترین و سخترین مجازاتی است که برای تو در نظر گرفته چون هر روز و با هر اظهار فضلی که میکنی تعفن درونت برای خودت و مخاطبانت محسوس تر و نفرت انگیزتر میشود .

 7. سخنان آقای نوری‌زاد کاملا با افکار بنده مطابقت دارد، من هم در آن زمان فکر می کردم که خمینی همان امام زمان موعود است دو سال گذشت تا به اشتباه خود پی بردم اتفاقا با خلخالی جلاد هم موافق بودم در آن زمان 20 ساله بودم، چند سالی گذشت تا اینکه متوجه شدم اینان چه جانورانی هستند امروز ه من براندام پاینده باشی آقای نوری زاد باید این مصیبت بر سر ملت ایران می‌آمد تا بدانند که دین یعنی چی، اسلام يعني چی و مذهب سراسر خرافات و تزویر شیعه یعنی چی.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 − two =