سرزمین جاوید

24 COMMENTS

 1. آقای مشیری گرامی‌ با سپاس از روشنگری شما در باره دادگاه‌های نظامی اشاره کردید، البته حتما شما خود نیز میدانید که در همه کشور‌های جهان و ایضا همین امریکا دستگاه دادگستری بخش ویژه‌ای برای ارتشیان و پلیس دارد که به امور قضایی آنان رسیدگی می‌کند و حتا ارتش پلیس ویژه خود را دارد ( میلیتاری پلیس). در رژیم گذشته بودند بسیاری چیز‌ها که میبایست اصلاح میشدند و با استاندارد امروزی همگون نبود ولی‌ از شما انتظار میرود که با دیگر "اپزیسیون" پیرو خط‌های گوناگون و رژیم آخوندی تفاوتی داشته باشید و مانند رفتاری که با آن بچه یتیم در آن مجلس شد شما هم توسری به رژیم گذشته نزنید. پاینده باشید.
  جاوید ایران و ایراندوستان.

 2. حقيقتاً حيرت سراپاي وجود را فرا مي گيرد، وقتي شنيده مي شود مرد فرهيخته و استاد گرانقدري مثل جناب بهرام مشيري، چشم هاي مباركشان را به روي منطق و ملاحظات پرهيز از مغلطه مي بندند و مرتكب مغلطه تعميم صفتي بر همگان مي شوند،
  ايشان به صرف اينكه افرادي به زعم جناب ايشان در لس آنجلس شايد طرفدار سلطنت باشند، همه لس آنجلسي ها
  را سلطنت طلب و خواستار باز گشت استبداد مي خواند !؟
  حقيقتا آدم انگشت به دهان مي ماند كه چگونه ميشود انسان هايي در سطح ايشان بخشي از خود آمريكا و بخشي از اروپا وقتي مي خواهند از بخش پست هر پديده اي ياد كنند آنرا منسوب به لس آنجلس مي نمايند !؟
  اگر مربوط به هنر و موسيقي است، مبتذل ترين نوع آن و اگر مربوط به سياست است، سلطنت طلب و مستبد ترين آن منظور مي شود!؟
  اين رويكرد از فرهيختگان يك جامعه و فرهنگ حقيقتاً مايوس كننده نيست!؟
  يك شهر را اينگونه تبديل به لإله زار و مستراب ارزشها كردن، چه چيزي از لس آنجلس مي كاهد و چه چيزي بر شما مي افزايد!؟
  من ارادت فراواني نسبت به آقاي مشيري دارم و با افتخار در لس آنجلس زندگي ميكنم و قوياً از ايشان مي خواهم يك برنامه را به زدودن اين ذهنيت بيمار گونه از انديشمندان و سخنوران اختصاص دهند تا بيش از اين مايه زاويه گرفتن جريان شبه روشنفكري از روشن انديشي واقعي نشود،
  حال بماند كه چهل سال گذشته نشان داد كه همه جريان هاي سياسي تا همين جاي تاريخ، يك انقلاب ويرانگر حتي به همان سلطنت مذموم بدهكارند، نجات ميهن و آوردن دموكراسي پيش كششان!؟
  كسي نيست از ايشان و أمثال بسياري مانند ايشان كه با اشمئزاز از لس آنجلس ياد مي كنند بپرسد، كجاست احزاب تشكيل شده و ديگر تشكل هاي دشمن ايران شكن شما غير لس آنجلسي ها!؟

  هموطن ارادتمند و جمهوري خواه شما از لس آنجلس

 3. آدمهای بیسواد و بی اطلاع از عقاید و افکار حافظ و سعدی و مولانا و . . .از روی نادانی و ساده لوحی همیشه شراب و می و معشوق را را در اشعار آنها شرابها و معشوقه های زمینی پنداشته اند و آنرا توجیهی برای عرق سگی خوردن خودشان ، شراب مورد نظر آن بزرگواران شراب عرفانی و منظورشان از معشوق همیشه خدا بوده است .

 4. مهمان مورد مصاحبه ما، علی اصغر، پسر شماره ۳ است:

  خبر نگار: اسلام علیکم یا زین العابدین
  شماره ۴ : و علیکم اسلام

  خبر نگار: اسم‌ واقعی شما چیست؟
  شماره ۴: من علی فرزند شهربانو و حسین هستم. علی کوچکتر. معروف به علی اصغر.

  خبر نگار: آیا شهر بانو دختر یزدگردی سوم وجود داشت؟
  شماره ۴: نه، وی فقط یک اسطوره است.

  خبر نگار: پس اون علی اصغر که حرمله تیر به گلویش زد کی بود؟

  شماره ۴: اختراع آخونهای شیعه برای ملو دراما کردن عاشورا.

  خبر نگار: چند ساله اسیر شدی؟
  شماره ۴: من ۱۳-۱۴ سالم بود و بیمار و نا بالغ بودم.

  خبر نگار: چرا پسر عموی پدرت، یزید، تو را نکشت؟
  شماره ۴: وی به سنت پیامبر اسلام عمل کرده و دستور داد که من را لخت کنند و چون موهای بلوغ نداشتم، به من رحم کرد.

  خبر نگار: آیا در صحنه عاشورا کسانی به نامهای عمر ابن علی، عثمان ابن علی و ابوبکر ابن علی و ابوبکر ابن حسن کشته
  شده اند؟

  شماره ۴: بلی

  خبر نگار: پس چرا نام ایشان هیچ وقت برده نمیشود؟
  شماره ۴: ملایان شیعه رابطه خوبی با عمر و عثمان و ابوبکر ندارند.

  خبر نگار: آیا خواهر شما، سکینه، تمام عمرش برای حسین گریه میکرد؟

  شماره ۴: نه، او شاعر بود و مراسم شعر خونی را اجرا میکرد. وی وقتی برای گریه کردن نداشت.

  خبر نگار: چه خاطره خیلی بدی
  در حین عاشورا و بعد از دارید؟

  شماره ۴: من هنوز خجالت میکشم، که خلیفه آلت تناسلی من را دید.

  خبرنگار: آیا شما پیامی برای شیعیان ایران دارید؟

  شماره ۴: بلی، من قسم می خورم که حتی یک ریال از پولهای کلانی که شیعیان خرج عاشور و بعد از آن میکنید به دست‌ من نمی رسد. همش را ملایان شیعه می کشند بالا و به ریشتون میخندند.

 5. In order to save the Union and prevent hijacking one should be Monday democrat and Friday republican to prevent demoralization campaign by Marxist the on going American challenge. OK Friday democrat Monday republican, the point is to keep the Union United and make democracy work that is a full time job, it don't work by it's self. you have to be the owner of your nation, by demonstrating every day that your in charge.

 6. استاد نازنین و دانا در ایران شخصی هست بنام امیر حسین مدرس. ایشان سالها مجری برنامه های کودک ونوجوان بودن و تبحر بسیار دارند در تقلید صدا.صدای رفسنجانی و آیت الله جعفری( که همین شعر حافظ کار همین آقای مدرس هست)
  از بارزترین نمونه تقلید صدای این مجریه .البته من باور دارم اطلاعات رو به اشتباه در اختیار شما قرار دادند.

 7. بوزینه احمق پوفیوز رضا شاه کبیر رو با این حرومیها مقایسه نکن, ما ایرانیها جز خو دمون و دماغمون کس دیگری رو نمیبینیم, مرتیکه از خود راضی

 8. درود جناب مشیری
  بنده در نکوهش مقام آخوند جملگی در تمام عمر کوشیده ام و اهتمام ویژه مبذول کرده ام اما آن چیزی که شما شنیدید از آخوند جعفری یک فایل صوتی جعلی ست که حدود 15 سال پیش ساخته شده . سالها بعد از مرگ ایشان.در زمان خاتمی دستگاههای تغییر صدا از سوی اطلاعات سپاه وارد ایران شد که برخی از افراد جهت تفریح صدای سران وشخصیت های مملکت رو تقلید می کردند . مثلا بسیار صدای خامنه ای و رفسنجانی رو ساختند و حتی می شود صدای حضرتعالی رو درست کرد بطوریکه خود شما متحیر بمانید . بنابراین به فایل صوتی استناد نکنید و مباحث اینچنینی را حتما به ویدیوهای موجود مستند کنید . این مطلب را از این جهت خدمت سرکار گوشزد کردم که احیانا وجاهت و محتوای عقلی و منطقی برنامه ها و کلام شما زیر سوال نرود چون تقرییا تمام مردم ایران این موضوع را می دانند و فایل های از این دست را در محافل مختلف محض خنده بلوتوث می کردند . چنانچه مایل بودید بفرمایید تا امثال این فایل ها را برایتان بفرستم تا گواه بر این حقیقت باشد.

 9. با کمال احترام، مرحوم جعفری شأنش بسیار بالاتر از این حرف‌ها بود و هیچ وقت به سیاست خود را آلوده نکرد. ایشان متکلمی بودند از سلف فلاسفه و متکلمین بزرگ و اقدم شیعه. شاید طبع و تحقیقات و جهان بینی ایشان مورد پسند ما نباشد ولیکن ارزش و مقام ایشان اینچنین جای شک و نقد ندارد. داستان مراودات ایشان با راسل نیز شاید آنچنان که برخی می گویند نبوده ولی صحت دارد. مطلب مورد اشاره شما تنها تقلید صدایی است در هجو ایشان. از قضا ایشان به حضرت حافظ نیز ارادت ویژه داشت. از بزرگی ایشان همین بس که بر خلاف بسیاری، نقدهای متعدد و محکمی نیز به برخی آرا و عقاید خود در سنین جوانی داشت و فی المثل در موسیقی و شرحی که بر آرای فارابی در همین باب نوشت به نوعی به نقد دیدگاه‌های متحجرانه قدیم خود در این باب پرداخت.
  روحش شاد.

 10. خاک بر سر تو مزدور کمونیست شکست خورده
  تو احمق خواب هستی امروز قرن بیست یک است مردم به این حرف های مزخرف تو گوش نمیدهید برای لذت بردن خوب است که دیده میشود شمایان چقدر ناراحت هستید همین wow wow wow lo lo lo هم لذت دارد

 11. اقاي مشيري ما طرفدار صحبتهاي شما هستيم و شما باهوش تر از ان هستي كه گول ان تقليد صداي اقاي جعفري را بخوريد
  خيلي اخوندها و افراد بدليل صدا و اصطلاحات بامزه مورد تقليد صدا قرار گرفته اند
  مادر پياله از جوكهاييست كه با تقليد صداي اقاي جعفري گفته شده
  تقليدهاي رفسنجاني، قرايتي و غيره هم دياد است
  شوخي بودن ان هم مشخص است
  حتي انكه جوك را توليد كرده به اسم جوك بيرون داده نو ادعاي اصل نداشته

 12. تنها رهای ملل غیر فارس تجزیه ایران فارس شده هست. ببین این هست اعتبار رژیم فارس(رژیم عجم) هیچ جایی‌ در تمدن دنیا ندارید، حالا این مشیری وق، وق، وق، بکند و فارس فارس بگوید، در دنیا عجم‌ها بسیار بی‌ اعتبار هستند، موسسه «هنلی پاسپورت ایندکس» (ته هنلی پاسپورت ایندکس) با انتشار تازه‌ترین رده‌ بندی گذرنامه ‌ها، قدرتمندترین و ضعیف‌‌ترین پاسپورت ‌های جهان را معرفی کرد که گذرنامه ژاپنی با امکان سفر آزاد به ۱۹۰ کشور، معتبرترین پاسپورت جهان شناخته شده است. ایران در این رتبه‌بندی در جایگاه ۹۸ قرار گرفت و شهروندان آن قادرند بدون اخذ ویزا به ۴۳ کشور مسافرت کنند..

 13. من که قرن بیست یک نوشتم تو چشم نداری کمونست مزدور
  دوم اینهم تو بت آن مشیری و تمام کروپ تان شگر خدا که احمق ‌شکست خورده هستید پیدا احمق همیشه بی جواب میماند لو لو لولو

 14. به نام خدا كه رحتمش بسيار و مهربانیاش هميشگى است‏

  به نام خدايى كه جز به فضل و بخشش او اميد نبستم، و جز از عدالت او نهراسم، و جز به سخن او اعتماد نمیكنم، و جز به ريسمانش چنگ نزنم، تنها به تو پناه میآورم اى خداى بخشايشگرمهربان از ستم و دشمنى، و مصائب روزگار و اندوههاى پياپى و پيش‏آمدهاى ناگوار دوران و از گذشت عمر پيش از مهيّا شدن‏ و توشه برداشتن و تنها از تو راهنمائى
  میجويم به سوى آنچه خير و صلاح من در آن است و فقط از تو يارى میخواهم‏ در آنچه پيروزى و رستگارى با آن همراه است، و در پوشيدن لباس عافيت و كمال آن و فراگيرى سلامتى و دوام آن تنها به تو دل میبندم و به تو پناه میآورم اى پروردگار من از وسوسه‏هاى شياطين و به يارى سلطنت تو دورى میجويم از ستم پادشاهان، پس آنچه از نماز و روزه‏ام صورت گرفته پذيرا باش و فردا و روزهاى پس از آن مرا بهتر از اين ساعت و امروزم قرار ده و مرا در بين خويشاوندان و بستگانم عزيز گردان، و در بيدارى و خواب نگهدارم باش، چرا كه تويى خدا و بهترين نگهدار و تويى مهربان‏ترين مهربانان. خدايا من در امروزم و ديگرروز ‏هايم از شرك و بیدينى، به سوى تو بيزارى میجويم و دعايم را تنها براى تو خالص میكنم‏ تا در معرض اجابت قرار گيرد، و به اميد پاداش تو بر طاعتت پايدارى میكنم، پس درود فرست بر بهترين آفريده‏ات محمّد آن‏كه دعوت‏كننده مردم به حقانيّت تو بود و مرا عزيز گردان با عزّت ذلّت ناپذير خود و به ديده بیخواب خودت حفظ كن، و كارم را با گسستن از همه خلق و پيوستن به تو و عمرم را با آمرزش خويش پايان بخش، همانا تويى بسيار آمرزنده و مهربان
  خدايا از تو خواستارم به نامت،به نام خدا كه رحمتش بسيار و مهربانى‏اش هميشگى است،اى داراى بزرگى و بزرگوارى،اى زنده‏ اى هميشه پاينده،اى زنده،معبودى جز تو نيست،اى او،اى آن‏كه كسى نمى‏داند او چيست و نمى‏داند او چگونه است و نمى‏داند كجاست، و نمى‏داند در كدام سو است،اى داراى فرمانروايى و ملكوت،اى صاحب عزّت و جبروت،اى فرمانروا،اى منزّه از هرعيب،اى سلام،اى ايمنى‏بخش،اى پرشكوه،اى عزّتمند،اى دارنده قره،اى بزرگمنش،اى آفريننده،اى پديدآوردنده،اى صورتگر،اى سودبخش‏ اى تدبير كننده،اى محكم‏كار،اى آغازگر،اى نابود كننده ستمگران،اى دوست نيكان،اى ستوده،اى پرستيده، اى دور از هر چيز،اى نزديك به هرچيز،اى اجابت كننده،اى ديدبان،اى حسابرس،اى نورآفرين،اى بلندمرتبه،اى ارجمند،اى شنوا،اى دانا،اى‏ بردبار،اى بزرگوار،اى فرزانه،اى ديرينه،اى والا،اى بزرگ،اى پرمهر،اى عطابخش،اى جزادهنده،اى يارى كننده،اى با جلالت، اى زيبا،اى كارگزار،اى كفايت كننده،اى بخشنده لغزش،اى رساننده نعمت،اى شريف،اى رهنما،اى هدايت‏گر،اى آغازگر، اى اوّل،اى آخر،اى آشكار،اى پنهان،اى استوار،اى پايدار،اى آگاه،اى حكمران،اى داور،اى دادگر،اى جدا كننده، اى پيونددهنده،اى پاك،اى پاك كننده،اى توانا،اى نيرومند،اى بزرگ،اى بزگمنش،اى يگانه،اى يكتا،اى مقصود دل‏ نيازمندان،اى آن‏كه نزاده و زاده نشده،و همتايى ندارد و همسرى برايش نباشد و وزيرى با او نبوده‏ و براى خود مشاورى نگرفته و به پشتيبانى نيازمند نگشته و با او جز او معبودى نبوده است،نيست معبودى‏ جز تو،تو برتر از آنى كه ستمكاران گويند بسيار برترى،اى والا بلندمرتبه،اى عطابخش،اى گشايشگر،اى‏ بخشايشگر،اى فرخ‏بخش دلها،اى غم‏زدا،اى يارى رسان،اى يارى ستان،اى دريابنده،اى نابود كننده،اى انتقام گيرنده،اى‏ برانگيزنده،اى وارث،اى خواهان،اى چيره،اى كه گريزنده‏اى از دستش نگريزد،اى بسيار توبه‏پذير،اى بسيار پذيراى بندگان،اى بسيار بخشنده،اى فراهم آورنده سببها،اى گشاينده درها،اى آن‏كه هرگاه و هرجا خوانده شود اجابت نمايد،اى پاك كننده،اى قدردان صالحان اى با گذشت،اى آمرزنده،اى روشنايى نور،اى مدبّر امور،اى مهربان،اى آگاه،اى پناه‏دهنده،اى روشنى‏بخش،اى مددرسان‏ اى بزرگ،اى يكتا،اى يگانه اى پاينده،اى تكيه‏گاه،اى بى‏نياز،اى كفايت كننده،اى شفابخش،اى وفا كننده،اى عافيت‏بخش، اى نيكوكار،اى زيبايى‏بخش،اى نعمت افزا،اى فزون‏بخش اى گرامى،اى بى‏همتا،اى آن‏كه بلندى گرفت و چيره گشت،اى آن‏كه در فرمانروايى‏اش توانا شد،اى آن‏كه پنهان و آگاه گشت،اى آن‏كه پرستيده شد و پذيرفت،اى آن‏كه نافرمانى شد و آمرزيد،اى آن‏كه انديشه‏ نگنجايدش،و ديده‏اى او را در نيابد،و اثرى بر او پوشيده نماند،اى روزى‏دهنده بشر،اى اندازه‏گيرى هر اندازه،اى والا جاه،اى استوار پايه،اى گرداننده روزگار،اى پذيرنده قربانى،اى ، اى داراى شكوه و سلطنت،اى مهربان،اى بخشنده،اى كسى‏كه هر روز در كارى است،اى آن‏كه كارى از كار ديگر بازش ندارد،اى بلندمرتبه،اى آن‏كه در هر جا هست،اى شنونده نجواها،اى اجابت‏ كننده دعاها،اى برآورنده خواسته‏ها و نيازها،اى فرو فرستنده بركات،اى رحم كننده بر اشكها،اى درگذرنده از لغزشها،اى برطرف كننده ناراحتيها،اى سرچشمه خوبيها،اى بالابرنده‏ درجات،اى درهنده خواسته‏ها اى زنده كننده مردگان،اى گرد آورنده پراكنده‏ها،اى آگاه‏ از نيتّها،اى برگرداننده آنچه از دست رفته،اى كسى‏كه نجواها بر او مشتبه نشود،

 15. تو که غو غو میکنی همراه مشیری در قرن سگ ها تشریف داری هر روز به دین مذهب مردم چسپیدید وان هم جای را نمیگیرد بدون اینکه خود را اذیت میکنید دگر از دست تان چیزی در نمیاید کثافت های بی دین

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 2 =