Instagram: @channelyektv
Ramz Piroozi 09 17 18/رمز پیروزی با حسن اعتمادی و حسن شریعتمداری

18 COMMENTS

 1. اگر شوری یا گروهی برای مدت زمان گذار از رژیم اسلامی به حکومتی براساس منشور بین المللی حقوق بشر الزامی هست باید گروهی کمتر از انگشتان دست و پا از برجسته ترین اشخاص ملیت های مختلف وادیان ومذاهب مختلف ساکن در کشور تشکیل شود ومساوات فردی و حقوقی مدنظر قرار گیرد تا گروه وملیتی خاص زیاده طلبی ننماید شورایی که بتواند در فردای پیروزی گفته ها و برنامه های مورد نظر فردا را برای اجرای صحیح تامین وتضمین نماید

 2. اگر سکولار دموکرات ها جمهوری خواهان سلطنت طلبان ودیگر گروه های مرکز گرا در صد سال گذشته به مردم مناطق حاشیه ای و دور از مرکز ظلم و ستم روا نداشته اند وکلیه حقوق طبیعی وسیاسی واجتماعی آنها را تضییع ونادیده نگرفته اند از چه چیزی می‌ترسند وچرا خود را ایرانی تر از بقیه می‌دانند؟کی وچه زمانی ترک کرد بلوچ عرب ترکمن گیل مازنی طالش لر کمتر از شما ایرانی شدند؟اگرحکومتی بر اساس تساوی حقوق آحاد جامعه رنگارنگ کشور بدون هیچگونه برتری وامتیاز ویژه برای شخص یا گروه یا ملیت خاصی تشکیل شود مگر ملیت های مختلف ساکن در کشور دیوانه هستند که خواهان جدایی باشند؟اگراشخاص واحزاب مرکز گرای فارس محور خود خواهی خود بزرگ بینی وتمامیت خواهی نژاد پرستانه خود را کنار بگذارند تمام مشکلات کشور بزودی حل و فصل میشود

 3. آقای شریعتمداری در طول یک قرن گذشته چه در زمان حکومت پهلوی وچه در حکومت اسلامی زبان مادری تاریخ فرهنگ اقتصاد سیاست آداب و رسوم و دیگر داشته های ملیت های مختلف غیر فارس زبان تضییع ونادیده گرفته شده است و به زور بچه پنج شش ساله را از آموزش زبان مادری خود محروم نموده اند وزبان نارسا و غیر علمی فارسی را به آنها یاد داده اند وشما از این حق طبیعی حرفی نزدید و آتش زدن کلیه آثار انتشاراتی آذربایجان ترک زبان وکردستان کردزبان در زمان محمد رضا شاه هنوز در خاطره مردم این مناطق زنده می‌باشد تساوی حقوق حکومت فردای شما برای اجرا چه تامین وتضمینی دارد؟

 4. به جهت اهمیت این جمله جناب شریعتمداری
  آنرا تکرار میکنم : اتنیکها و اقوام ایرانی ابتدا باید یکپارچگی سرزمینی ایران را بپذیرند تا بتوانند در تشکیلات مدیریت دوران گذار مشارکت داشته باشند .

 5. طرح عالیجناب شریعتمداری بسیار طرح درستی بنظر میرسد
  ابتدا باید یک هیئتی بنام تشکیلات مدیریت دوران گذار ایجاد شود و سپس این هیئت
  دولت موقت را تعیین کند .
  و علی القائده این دولت موقت باید در اولین فرصت پس از سرنگونی نظام حاکم
  شرائط برگزاری انتخابات برای تعیین فرم حکومت آینده و انتخاب نمایندگان مجلس موسسان را فراهم آورد .

 6. گل در بر و می در کف و معشوق به کام است
  سلطان جهانم به چنین روز غلام است

  آمریکا بهشت کلاهبرداران حرفه ایست
  چو دزدی با چراغ آید گزیده تر برد کالا
  دوستان و هموطنان عزیز،
  تعدادی از هموطنان دانسته یا ندانسته جویای اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی کلاهبرداری شهرام همایون و امکان ادامه فعالیت او می‌باشند.
  اجازه دهید با مثالی موضوع را فعلا کمی روشن کنم.
  فرض کنید شخصی شرکتی را بنام "مهستی" ثبت و فعالیت خود را در دفتری اغاز کند و با بهره گیری از شهرت نام خوانندگانی چون هایده و "مهستی" و غیره از استقبال و حمایت مردمی خوبی هم برخوردار شود و با قرعه‌کشی های صوری اتومبیل، در چند دوره و قرض وام های ۶ ماهه میلیون دلاری جمع آوری کند و در زمان سر رسید پرداخت با بهانه های مختلف مریضی و فوت پدر و داشتن عمل و زیر آبی رفتن، بعد از ۶ سال با تغییر نام اموال غیر منقول خود بنام نزدیکان برای شرکت "مهستی" اعلام ورشکستگی می‌کند و شرکت دیگری با حذف م بنام مثلا "هستی" ثبت و همان فعالیت را در دفتر و آدرس دیگری بصورت کارمند صوری مشغول میشود. حال به طلبکاران می‌گوید که آن شرکت ورشکست شده ومصونیت قضایی دارد و من در شرکت "هستی" فقط کارمندم و برنامه اجرا میکنم. شما اسم این کار را چه می‌گذارید. قضاوت با شما.
  توضیح اینکه:
  "مهستی" و "هستی"  در مثال من دو اسم فرضی است. ایشان از نام هاي Chanel one به Chanel yek و  Ma Hastim استفاده کرده است. ضمن اینکه شهرام هم اسم مستعار است و اسم  واقعی ایشان حامد علی است که با spell  های متفاوت حمید علی، امیر علی هم می‌نویسد. خلاصه برای مال مردم خوری و فرار و شارلاتانی از هر مکر وحیله و گریه زاری و فریبی استفاده کرده و می کند.لذا بر ماست که با تحریم رسانه اش و فشار افکار عمومی و جویا شدن از ماجرای وام‌ها، این شیاد نقابدار وطن فروش سود جو را در راستای پاسخگو نمودن مسئولان دزد جنایتکار جمهوری اسلامی مجبور به پاسخگویی مسئولانه کنیم.

  جانم فدای ایران
  پیروز و پایدار باشید

 7. آقای مهندس شریعتمداری، هم بعنوان یک همشهری هم بعنوان یک شخصیت دموکرات و معتبر ایرانی فوق العاده مورد علاقه و احترامی. ولی وقتی میگی ملیت های ایرانی(!) هم از علاقه و احترامم به جنابعالی کم میشه هم در سطح سواد سیاسی (و حتی اطلاعات عمومی) شما و آقای اعتمادی شک میکنم! این تخم لق چیه جدیدا انداختید دهنتان که هی تکرار میکنید؟ (که متاسفانه در ابتدا توسط دوستان کردمان باب شد). مگه ما شهروندان یک کشور واحد (ایران) نیستیم؟ پس در اینصورت مگر دارای یک ملیت (ایرانی) نمیباشیم؟ میشه اول لطف بفرمایید و واژه های ملت و ملیت (نیشن و نشنالیتی) که اصطلاحات جدیدی هم هستند رو معنی کنید و بعد آنها رو (بشرط استفاده درست!) بطور مکرر استفاده نمایید؟؟؟

 8. درود برشما جناب اعتمای ! من فقط میتونم شعاراساسی عدالت ، آزادی، ایران پارلمانی! همه گیرمیشه وچیزوردیف میکنه..شعارشاه شعار …وسلام

 9. سر شناس ؟ ته شناس . فایدش برای کشور چی بوده عین بابای فطریه گیر وخمس وصدقه خورش درست عین باباش وررررر . ورررررررر با این صداش و قیافش عین فرو زنده غیر قابل تحمل .ای اووووووووووووووووووق .لعنت بهر چه زالوی خون وپول مردم خور .

 10. اقای اعتمادی عزیز پروژتون شکست خورد لطفا تمومش کنید بیشتر از این نه وقت خودتونو بگیرین نه شبکه کانال یک رو هیچ استقبالی از
  پروژتون نشد بسته دیگه.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × five =