Instagram: @channelyektv
Mahestan 09 16 18/جنبش سکولار دمکراسی ایران – مهستان

2 COMMENTS

 1. گل در بر و می در کف و معشوق به کام است
  سلطان جهانم به چنین روز غلام است

  آمریکا بهشت کلاهبرداران حرفه ایست
  چو دزدی با چراغ آید گزیده تر برد کالا
  دوستان و هموطنان عزیز،
  تعدادی از هموطنان دانسته یا ندانسته جویای اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی کلاهبرداری شهرام همایون و امکان ادامه فعالیت او می‌باشند.
  اجازه دهید با مثالی موضوع را فعلا کمی روشن کنم.
  فرض کنید شخصی شرکتی را بنام "مهستی" ثبت و فعالیت خود را در دفتری اغاز کند و با بهره گیری از شهرت نام خوانندگانی چون هایده و "مهستی" و غیره از استقبال و حمایت مردمی خوبی هم برخوردار شود و با قرعه‌کشی های صوری اتومبیل، در چند دوره و قرض وام های ۶ ماهه میلیون دلاری جمع آوری کند و در زمان سر رسید پرداخت با بهانه های مختلف مریضی و فوت پدر و داشتن عمل و زیر آبی رفتن، بعد از ۶ سال با تغییر نام اموال غیر منقول خود بنام نزدیکان برای شرکت "مهستی" اعلام ورشکستگی می‌کند و شرکت دیگری با حذف م بنام مثلا "هستی" ثبت و همان فعالیت را در دفتر و آدرس دیگری بصورت کارمند صوری مشغول میشود. حال به طلبکاران می‌گوید که آن شرکت ورشکست شده ومصونیت قضایی دارد و من در شرکت "هستی" فقط کارمندم و برنامه اجرا میکنم. شما اسم این کار را چه می‌گذارید. قضاوت با شما.
  توضیح اینکه:
  "مهستی" و "هستی"  در مثال من دو اسم فرضی است. ایشان از نام هاي Chanel one به Chanel yek و  Ma Hastim استفاده کرده است. ضمن اینکه شهرام هم اسم مستعار است و اسم  واقعی ایشان حامد علی است که با spell  های متفاوت حمید علی، امیر علی هم می‌نویسد. خلاصه برای مال مردم خوری و فرار و شارلاتانی از هر مکر وحیله و گریه زاری و فریبی استفاده کرده و می کند.لذا بر ماست که با تحریم رسانه اش و فشار افکار عمومی و جویا شدن از ماجرای وام‌ها، این شیاد نقابدار وطن فروش سود جو را در راستای پاسخگو نمودن مسئولان دزد جنایتکار جمهوری اسلامی مجبور به پاسخگویی مسئولانه کنیم.

  جانم فدای ایران
  پیروز و پایدار باشید

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

fourteen + 7 =