Instagram: @channelyektv
Titre Aval 06 20 18/تیتر اول با عباس پهلوان

4 COMMENTS

 1. چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست
  سخن شناس نه ای جان من خطا اینجاست
  از شخصی پرسیدند تا بحال دزدی کرده ای؟ گفت خیر، ولی فرصتش هم پیش نیامده.
  دوستان عزیز شاید تعجب کنید ولی بنظر من تفکر دیکتاتور جمهوری اسلامی و شیاد همایون بنوعی از یک قماشند. البته در مورد مواردی که پیش نیامده همچون ظلم و جنایت و غارت کشور دیکتاتوری حاکم دست طولایی دارد ولی از آنجایی که مشت نمونه خروار است نمونه هایی از دزدی، تقلب و وطن فروشی آقای شهرام همایون در تشابه با جمهوری نکبت اسلامی را برایتان آشکار میکنم:
  ۱) مسئولان جمهوری اسلامی خدا و اسلام و پیغمبر خدا را وسیله چپاول و جنایات خود قرار دادند. شهرام همایون نیز پرچم ایران و نامداران ایران‌زمین را از کورش بزرگ تا خاندان ایرانساز پهلوی وسیله کلاهبرداری کرده است و اختلاس ميليونی کرده است.
  ۲) مسئولان جمهوری اسلامی امانات مردم را اختلاس کرده اند. شیاد همایون نیز وام‌های میلیون دلاری دریافتی را بعد از بیش از ۶ سال باز پرداخت نکرده است.
  ۳) مسئولان جمهوری اسلامی در انتخابات و امانت رای مردم تقلب کردند. شیاد همایون نیز در قرعه کشی جوایز اتومبیل تقلب کرد و به بهانه های دروغین هیچ اتوموبیلی به هیچ شخص حقیقی تعلق نگرفت.
  ۴) حاکمان دیکتاتور جمهوری اسلامی خود را فارغ از پاسخگویی می‌دانند و تا به حال در هیچ زمینه ای پاسخگو نبوده اند، شیاد همایون نیز خود را مبرا از پاسخگویی می داند و تا بحال از هر گونه پاسخگویی گریزان بوده است.
  ۵) حاکمان دیکتاتور جمهوری اسلامی برای فرار از پاسخگویی در هیاهوی و کثرت بحرانسازی، فجایع خود را کمرنگ و بنوعی در فراموش خانه  ذهن مردم می‌سپارند. شیاد همایون نیز بجای پاسخگویی در خصوص مطالبات حق طلبانه طلبکاران وام‌های معوقه با کپی پیست و پستهای خبری واقعیات فاجعه آمیز مربوط به ایران که در دهها منبع دیگر پخش شده عملا سعی دارد عمل خود را در مقایسه کمرنگ و از پاسخ فرار کند.
  هموطنان عزیز من به هيچ وجه در پی تطهير جمهوری ننگين اسلامی و دفاع از آن نیستم بلکه خواهان افشای کسانی هستم که بیش از بیست سال است از آب گل آلود مخالفت با جمهوری اسلامی افت توان جانی و مالی وطن دوستان‌ شده و انگل وار از انها ارتزاق کرده اند. گویند تخم مرغ دزد شتر دزد می‌شود و این پتانسیل در این شیاد نقابدار بسیار بالاست. لذا بر ماست که با تحریم رسانه اش و فشار افکار عمومی و جویا شدن از ماجرای وام‌ها، این شیاد نقابدار وطن فروش سود جو را در راستای پاسخگو نمودن مسئولان دزد جنایتکار جمهوری اسلامی مجبور به پاسخگویی مسئولانه کنیم.
  جانم فدای ایران
  پیروز و پایدار باشید.

 2. درودبرعباس پهلوان عزیز و درودبر عسل پهلوان نازنینم.🌹
  انشاالله حال این پیر روزنامه نگاری روز به روز بهتربشه🙏🌹

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 + 14 =