برنامه علمی عرفانی ری استارت Restart
نویسنده و کارگردان: سید محمد حسینی
Mohammad Hosseini
Telegram.me/showman1
Instagram.com/hosseinitv

14 COMMENTS

 1. در زمان خلافت حضرت علی علیه السلام عده ای زن و بچه ، پیرمرد و پیرزن میان جلودرب دارالخلافه و اعتراض داشتند ، به حضرت امیرالمومنین عرضه میدارند که یاعلی این چه دینی است که شما برای ما آوردید که مردان ما پدران ما پسران ما رفته اند در مسجدی خارج شهر و صبح تا شب به نماز و دعا معتکف شده اند و مردم را بدون خرجی و کمک رها کرده اند .
  حضرت علی علیه السلام بسیار برآشفته شدند و خود حضرت همراه تعدادی از قشون راه میوفته به سمت مسجد به نزدیکی محل که رسیدن به فرمانده سربازان امر میکنند که برید به اینان بگید بیان و اگر هم امتنا کردند به زور شمشیر و سرنیزه بیاریدشون که اینان چقدر احمقند که ما این نماز رو بر پا کردیم که مردم بیان دور ما جمع بشن و اینان کجا رفته اند قبله کج کردند و دارن نماز می‌خوانند .

 2. با درود و احترام به شما, جناب آقای حسینی.
  سپاس از برنامه بسیار جالب شما. ما به انسانهای با معلومات و هوشمندی همانند شما نیاز داریم, حتی اگر راه فکریمان با یکدیگر متفاوت باشد.
  ممنون از شما. شاد و سلامت و پر انرژی باشید.
  پاینده ایران و ایرانیان با فرهنگ و هوشمند.

 3. افتخار میکنم به اسلام.تا کور شه چشم ناپاک . یا الله-(تنها پروردگار جهان که شبیه هیچ چیز نیست و همیشه زندس،نمیمیره که چند لحظه بعد توی جسم دیگه حلول کنه-استغفرالله )

 4. دروود جناب حسینی استاد بزرگوار،فرمایشات شما رو از هربعدی که تحلیل میکنیم کامل درست و بدون نقص است،درود بر شما روشن کننده اذهان،پاسدار مولوی وشمس و حافظ و سعدی و فردوسی و کوروش کبیر و رضا خان کبیر………
  براستی که یادم هست از کودکی میگفتن انسان و فکر برتر زمانی می آید که آگاهی و خرد جمعی بالا برود،اتفاقی اکنون در حال رخ دادن است،پایدار و پیروز باشید

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 + eleven =