با امیرعباس فخرآور (سیاوش) در اینستاگرام، فیسبوک و تلگرام در صفحه های زیر همراه شوید:
https://www.instagram.com/amirfakhravar
https://www.facebook.com/AAFakhravar
https://telegram.me/amirabbasfakhravar

48 COMMENTS

 1. هم تو وهم اون یکی سید ممد حسینی بیش از حد خودتون را گم کردین ودارین از منم منم کردن میترکین .تو که برای ترامپ وخبرهاش عده ای دورت جمع شد ند وپس از اون هی خودتو باد کردی وقولمبه قولمبه حرف زدی . اون یکی هم مثل آب خوردن خودشو بارها لو داد وبدجوری جفتک وچهار گوش انداخت ولات بازاری هم دور افشانی میکنه و تک تکتان هم خوب میدانید ولیعهد است که شما ها هم هستید خدای نکرده این خانواده نباشه ،میلیون نفر لنگه شما ها از طرف ما مردم عین 38 سال / ول / معطلید .سید که مستیقیم با آخونداس وارررررررررتش 20 میلیونی بسیج برای ماندگاری ،هر چه این بگه میکنند البته بسیار خنده دار ومصنوعی که آبرو بره ، که تمامش را هم اینروز ها با کامپیتوترمیکنند .هی دندانه 1 را اضافه کرد تا 30 میلیون !!!!!و این بار یکباره پرید و رفت رو 40 میلیون / نا مرئی /. در ضمن غلامرضا محمدی هم لوش دادکه کلیپ های کوتاه را میشه باز کرد در ایران که درست گفت .

 2. هرکس افشاگری کنه مردم رو آگاه کنه …میشه خودفروش؟
  مااین خودفروشان رو دوست داریم.مرگ براصل ولایت وقیح
  مرگ بر دزدان جان مال ایرانی.

 3. میرحسین موسوی هم زمانی که در فرهنگستان هنر بود رابطه ی زیادی با فلسطین برقرار کرده بود (بورس های مطالعاتی بودجه های کلان برای حمایت از هنرمندان فلسطینی و …)

 4. به اون آقای پیرو ری استارت باید گفت پیش از فاجعه پنجاه و هفت هم همه اپوزیشن متحد شدند برای چیزی که نمیخواستند ولی معلوم نبود چی میخواهند اتحاد بی هدف محکوم به رسیدن به چیزیست که بدتر از قبل است

 5. فخر آور خیلی ظریف یه کنایه زد به عباس اقا زمانی ، میشه بیشتر در مورد این نام توضیح بدید

 6. پناهندگان حزب دعوه عراق به ایران به نام دو ایت الله حکیم هم جای بحث دارند حکیم بزرگ تر پس از سقوط صدام در عراق توسط انفجار کشته شد و اینطور که خوندم همانند شیخ حسین فضل الله مخالف تز ولایت فقیه بود و حکیم کوچک تر هم سرطان گرفت و خیلی زود درگذشت و درگذشتشون مشکوکه همین طور قتل پسر ایت الله خویی که توسط عوامل مقتدی صدر به قتل رسید

 7. آقای فخرآور واقعا متأسفم بحال دانشجویان شما که دارن از خود فروخته ای مثل شما درس میگیرند.

  واقعا خجالت نمی کشی کشورت رو داری میفروشی؟

  جواب بده دکترجان

 8. واشنگتن پست: طرح خودمختاری کردستان را برای تجزیه ی ایران هم انجام میشود و این طرح ماست
  دشمنی از این بالاتر ؟ جناب حمزه پور هم این خبر را تایید کردند

 9. آقای فخرآور , شمایی که بین النهرین را همپای فلسطین سرزمین می دانید و نه کشور , باید به شما بگویم که , زمانیکه هنوز عصر یخبندان اتفاق نیافتاده بود وحشی های بربر آریایی ( تاتارهای سفید ( هم خانواده با تاتارهای زرد هونها = ترک ها ) به ایران و قفقاز و هند و افغانستان همچون بلای آسمانی هجوم و یورش نیاورده بودند , از قبرس تا کویر نمک ( اردستان کنونی ) سرزمین مادری و اصلی کشور باستانی آشور محسوب می شد و از اردستان کنونی به شرق هم متعلق بود به هند باستان که آریانا نامیده می شد . آریانا یک لغت کاملاً هندی سانسکریتی محسوب می شود که کوچکترین ربطی به تاتارهای سفید و کوروش خزری ندارد . هنوز هم در هند مردم آریا , مردم پاریا را پست و نجس می دانند و با آنها مراوده نمی کنند چون مردم پاریا گوشت می خوذند و گاو را مقدس نمی دانند . شما برو یک بار , فقط یک بار زندگینامه گاندی را بخوان تا بدانی که حباب آریا آریایی که درست کرده اید حتی ارزش ترکاندن هم ندارد دوست عزیز . با سالها توطئه های جانشینان داوید و سلیمان پادشاه بر ضد آشور , پادشاه سنحاریب تصمیم می گیرد سرچشمه فتنه ها را برای همیشه خشک و نابود کند که مصر بود و اسرائیل . در زمان بعد از سلیمان , سنحاریب به اسرائیل شمالی به مرکزیت سامره حمله می کند و آن را فتح می کند ولی اسرائیل جنوبی ( یهودیه ) به مرکزیت اورشلیم سقوط نمی کند ولی مدتی بعد نبو کد نصر ( امپراطوری نو بابلی ) به حکومت سیاسی یهودیه نیز پایان می دهد و یهودی ها را به اسارت می برد .
  تاتارهای سفید با دزدی و غارت و تجاوز به مرزهای شرقی آشور روزگار می گذرانیدند . آشوری ها هم گوشمالی های خوبی به آنها می دادند . خلاصه با خیانت یهودی هایی که با آشوری ها با آنها بسان یک اسیر رفتار نکرده بودند , آنها بابل و آشور را با حیله و نامردی و ناجوانمردانه تحویل دادند به کوروش وحشی خزری و با افتادن قلم شرق و بعدها غرب باستان برای شما تمدن جعلی دروغینی آفریدند و شاه کثیف و نژادپرست و ظالم و خونخوار شما را در کتابشان تا مقام خدایی بالا بردند ولی بعد از خشایار شاه آنگونه شما را قتل عام نمودند و نقشه کشور شما را به اسکندر مقدونی دادند .
  متاسفانه ایرانی ها هیچ تمدنی در فلات ایران نداشته اند آنها چادرنشین بودند و چابکسوار بودند و خوب اسب تربیت می کردند . تنها با حیله یهودی ها و دانیال ملعون بعدها توانستند بابل را فتح کنند و به آقایی برسند . تمدن عیلام نیز هرگز یک تمدن ایرانی نبود . تمدن بین النهرین آنقدر وسیع و گسترده بود که شامل غرب و جنوب غربی ایران نیز می شد . آشور وعیلام یکی از پنج پسران سام بن نوح بودند که به زبان آرامی سریانی , عیلام به معنی کوهستان و آشور به معنی ارشد برادران یا رهبری در جنگ معنی می دهد . می باشد و یک سامی نژاد بود . بنابراین عیلامی ها چه در زمان عیلام کهن ( کاسی ها ) و چه در زمان عیلام جدید ربطی به ایرانی ها و آریایی ها نداشتند . این تاریخ سازی ها در زمان کوروش و داریوش پارسی از طرف یهودی هایی که مناصب جدید دولتی و قلم شرق باستان بدستشان افتاده بود و برای خوشخدمتی کردن به کوروش که آنها را با حیله کثیف خود یهودی ها از بند بابل و نبو اخید نصیر بابلی نجات داده بود به دروغ نگاشتند و تاریخ دنیا را تحریف کردند . تقریباً از 3000 سال به قبل هر چیزی که در ایران یافت شده یا متعلق به آشور و بابل بوده و یا متعلق به عیلام که تمدنهایی در رده بین النهرینی طبقه بندی می شوند .
  تمام تاریخ و تمدن و کارهای کوروش هم دروغ های سرهمبندی شده یهودی هایی بوده که از اسارت بابل آزادشان کرد . بالاخره کوروش با ناز کردن که کشورها را نگرفته که !!!! آدم درست به حقش قانع است و جهانگشایی نمی کند و دست به مال و جان و ناموس و سرزمین دیگران نمی اندازد . کسی هم عاشق چشم و ابروی کوروش و قوم آریایی ( وحشی های خزری ) نبوده که . مطمئن باش که کشتارها و قتلهایی که کوروش کرده کمتر از اعراب صدر اسلام و چنگیزخان مغول نبوده است , منتها با لاپوشانی یهودی ها و در آن زمان با ساختن آن سیلندر و منشور جعلی برایش و بالا بردن نامش در توراتشان تا حد و مرز خدایی و نوشتن تاریخ جعلی برای بشر توسط آنها , قضیه ماستمالی شده رفته پی کارش . دولت و حکومت بدی داریم , بیش از 10 درصد ایرانی ها آواره جهان هستند , تقریباً در همه جای دنیا ایرانی وجود دارد ! ولی حتی راضی نیستیم که کسی به همین حکومتمان هم بد بگوید !!!! پس چطور اقوام و ملل منطقه تسلیم بی قید و شرط کوروش شدند , کمی عقل و منطق داشته باشید !!!! ایرانی ها خود خالق نبوده اند و مطمئناً تمدنی هم خلق نکرده اند . همه آن چیزی را که داشته اند را از مردم بین النهرین آشور و بابل گرفته اند , منتها فقط نام های آنها را عوض کرده اند و بنام خودشان در تاریخ جعل نموده اند . از خط میخی گرفته تا کشورداری , نظامیگری , ساخت راه ها و قصرها حتی نام خدایان و حتی نام ها و القابی که شاهان هخامنشی خودشان را می نامیدند و … .

  https://www.youtube.com/watch?v=n76D–wll1Q

 10. عثمانی ها یهودی ها رو بیرون کرده بودند یهودی ها دوباره بر میگردند زمین های خودشون رو میخرند؟ ؟😨 😁 یهودی های اصلی فلسطین سفاردی هستند یهودی هایی که پس از قدرت گرفتن ایده هرتسل به فلسطین اومدن اشکنازی بودند و ربطی به ساکنان پیشتر آن سرزمین نداشتند واقعا نمی دانید یا بر اساس رشته ی کاریتون دیس اینفورمیشن میکنید؟

 11. آقای فخر آور درود
  ای کاش به موقع تر این برنامه رو شاهد بودم و می تونستم این ها مستقیم درمیون بذارم و نظرتون رو بشنوم
  …. شما چطور فکر می کنید که دو رژیم با هم مشکلی داشته باشند ؟ وقتی نیمی از سران و مراجع و بلند پایگان رسانه ای و نظامی و مالی رژیم یهودی و یهود تبار هستند ؟ چطور فکر می کنید مشکلی وجود داره وقتی اسرائیل جنگ های شش روزه ، اسرائیل مواجه با انتقام و انتفاضه های پی در پی اعراب پرچم مقاومت رو مجبور بود به دست کشوری غیر عرب تبار مثل ایران یا قبطی های مصر بده و با پیروزی های نمایشی و کاملا هماهنگ شده حزب الله شیعه رو در نبردی سنی / یهودی به عنوان پارامتر تحت کنترل وارد کنه تا حساب شده پله پله پرچم مقاومت اعراب بدست شیعه لگدمال بشه ؟ چه تضمین بهتری برای اسرائیل وجود داشت بهتر از سقوط انورسادات و شاه ایران (همزمان) و ظهور حکومت های همسو با اسرائیل در جنگ زرگری و این پینگ پنگ لفاظی ها مقابل دوربین و تانگوی پشت دوربین . آقای فخر آور کشور ما هیچ مرز مشترکی با اسرائیل نداره یک لحظه هم فکر نمی کنید دشمنی دوکشور از هر دو سو کاملا نمایشی و هدایت شده و درست همزمان با ظهور خمینیسم باشه ؟ آقای فخر آور چرا تمام دلالان هر تحریمی در تمام این سالها از اسلحه تا قطعات اتمی برای جمهوری اسلامی یک سو یهودیان ایران هستند و یک سو یهودیان استانبول ؟ چطور برای شما اظهارات یعقوب نیمرودی هنگام ترک ایران و نیز اظهارات و حملات شاه به یهودیان یا درخواست بختیار از موساد و پاسخ اونها و…. ملاک قضاوت نیست ولی تبلیغات و شوی ملیارد دلاری دو کشور از تیریبون های حکومتی رو ملاک می دونید ؟ بدون جمهوری اسلامی باید جمجمه یهودیان رو از کف دریا با غواص جمع می کردیم …. من چنین فکری نمی کنم دشمنی ای بین دو نظام وجود داشته باشه ، این دو در کمال همکاری و ارسال مرتب دیپلمات های مخفی به پایتخت های هم هستند . هرچند بین مردم دوکشور هم دشمنی قابل تعریف نیست ولی اونها باید پاسخ همراهی شون در سقوط شاه و همراهی مکررشون با کیهانیون و یامین پورها (یامین ابن / بن یامین ) و هماهنگی عجیب با تندروهای ایران رو بدهند . به هر حال نگاه یک ایرانی آگاه به اسرائیل مثل عربستان یا ترکیه یک کشور رقیب منطقه ای با فرصت ها و تهدیدهاش هست . هیچوقت فکر نمی کردم شما باور کرده باشید دشمنی ای بین این دو حکومت وجود داره . که اتفاقا هر دو کپی برداری شده ی نسخه به نسخه از روی هم در دیکتاتوری دینی با قطب اصلاح طلب ساختگی هستند . شبیه ترین حکومت به اسرائیل در منطقه بلکه جهان، جمهوری اسلامی ست . جوری که شک می کنید نکنه هر دو رو یک گروه ایجاد کردند و هدایت می کنند .

 12. آقای فخرآور گرامی با کلام شیرین و نافذ اطلاعات بسیار جالب و آموزنده ای ارائه دادید. یک سوال (دو نکته بسته ماند: فرد تازه وارد شده به خاندان پهلوی و اشاره به اتاق خواب پادشاه ایران … آیا منظور شهبانو فرح ( ملکه ایران که به دید من بانوی بسیار فرهیخته و روشنفکر و یک انسان بزرگ با دست آورد های بیشمار در فرهنگ و هنر ایران میباشند) است؟!
  سؤال دیگه اینه که آیا راهی هست بشه از راه قانون شوروی رو در سطح جهانی و از طریق سازمان ملل متاسفانه بسیار ضعیف تاوان و غرامت از شوروی گرفت و جلوی این پلیدی رو در نابودی خاور میانه گرفت؟!
  خیلی ممنون میشم جایی پاسخ این دو مورد رو بدید. – درود بر شما

 13. آقای فخرآور صد در صد خط فکری شما و این تجربه پر هزینه ایران ما قبول دارم – ملتی که از تاریخ درس نگیرد محکوم به تکرارآن است. تعصب خوب نیست دوستان. من خودم تلگرام ایشان رو ترک کردم با وجود تعدد افراد حامی ایشان. اما موافقم باشند چون به زبان عامی صحبت میکنند

 14. بهتره حتی اینگونه اصلاح کنیم: روسیه که مغز ایران ما رو اشغال کرده میخواد تنها کشور اشغال نشده خودش اسراییل رو نابود کنه! نگیم ایران (ایران ما وسیله آنهاست که امریکا نباید بذاره و شوروی و گوشمالی کنه

 15. اینجاست که عظمت یکی از کارهای رضاشاه کبیر یعنی یکپارچه کردن ایران انزمان مشخص میشه وقتی بسیاری از کشورها بعد از جنگ اول جهانی تجزیه شدند.

 16. استدعا دارم یک برنامه کامل بگذارید که دلایل کاذب عشق کمونیستی (که بازنده دنیاست… چین وقتی کمرنگش کرد, پیشرفت کرد و مرفه شدند مردم…) و دلایل گرایشات این همه نادان چیه …. ریشه یابی کاستی امریکا …

 17. You are 100% percent right, as I always say: OUR beloved IRAN and its people has been paying the price of the COLD WAR through out the current history… really not fair… I wish we were located somewhere in Scandinavia or New Zealand… so that they leave us alone!!!

 18. ایرانیار گرامی
  آقای امیر عباس فخرآور!

  این حرفهای که
  شما میزنید بیشرمانه و سر تا پا تحریف تاریخ است .

  مشکل یهودیها یا
  بهتر بگویم مردم اسرائیل نیستند مشکل رژیم یهود یا جهود جهانی  بوده و است همانطور که در حال حاضر در ایران این
  حکومت رذالت و حماقت مشکل ساز است و نه مردم شریف ایران.

  مشکل قانون
  جهانگیری قوم یهود است که در تورات به آن هم اشاره شده این قوم بیخانمان یا بهتر
  بگویم بی سرزمین هوای جهانگیری را داشته و دارد چنانچه از دیرباز نفرت مردم جهان
  را به خود معطوف کرده و به  این دلیل هم در
  تمام جهان با آنها مبارزه میشود
  .

  این قوم یهود
  همیشه سعی داشته از بیراهه یا جاده خاکی به آرزوهای دیرینه خود تصرف جهان برسند یعنی
  اینکه از راههای نه چندان درست صاحب مال و اموال سرنشینان این کره خاکی بشوند که
  تا حد زیادی هم تا بحال موفق بوده اند کافیست که سرگذشت خانواده  "روتشیلد" را بنگرید که دلیلی با
  تقلبی بزرگ صاحب مال و انول دیگران شده و تا امروز خون مردم دنیا را در شیشه کرده
  و میکند چیزی در دنیا نیست که این خانواده در دنیا دست بر روی ان از این راه
  نگذشته باشند که دلیل اصلی منفوریت این قوم بوده و است.

  بنده فکر میکنم
  که شما هم از ان جهت ماموریت یافته اید که زمینه این خانواده مافیایی روتشیلد را
  برای نفوذ بیشتر در ایران آماده کنید چون بنده بین اعمال و رفتار شما تعارض شدید میبینم.

  شما میتوانید
  تاثیر مثبتی در آزادی ایران از دست این عربتباران نا ایرانی باشید به شرط اینکه در
  خفا نقشه انداختن مردم نجیب ایرانی را از چاله به چاه نداشته باشید .

  چنانکه یهود
  بزرگ " روتشیلد  " گفته و به آن
  عمل میکند که دلیل جنگ سوریه و ۶ کشور دیگر که  با آن مقابله میکردند
  که با بانک این خونخوار جهانی همکاری نکنند که یکی از آنها هم کشور ما ایران است
  که از راه در فشار گذاشتن آنها به مقصود خود برسد و اینطور که پیداست خواهد رسید ؟

  "اختیار پول یک ملت را به من بدهید برای من
  مهم نیست چه کسی در آن کشور حکومت میکند"

   مایر روتشیلد بانک شخصی 

  این راهی که
  شما میروید راهیست که این قوم منفور را منفورتر خواهد کرد که بائس جنگ سوم جهانی
  خواهد شد که بازنده اصلی دوباره و دوباره قوم جهود خواهد بود.

   

   با احترام مهندس آریو
  زال زاده

   

   

   

  Give me
  control of a natio’ s money Supply and I care not who makesits Lows

 19. Give me control of a natio’ s money Supply and I care not who makesits Lows—————————Translated by Google
  Dear Sir, Mr. Amir Abbas Fakhravar!The problem of the Jews, or rather, is that the people of Israel are not the problem of the Jewish regime or the global jihad, and as it is currently in Iran, this government is problematic and not the honorable people of Iran.The problem of the law of Jahangir is the Jewish people, also referred to in the Torah, this homeless people or, better, to say that it is a homeland of Jahangiri air, and if, since long ago, hatred has attracted the people of the world, and because of this, they are fighting with them all over the world. GetsThis Jewish people have always tried to capture the world from the impassable or dirt road to their long-awaited desires, that is to say, in ways not so well-owned by the occupants of this planet that have been largely successful so far, it is enough to have the story of the Rothschild family "See that the reason for the great counterfeiter is the owner of the property and the other people and to this day the blood of the people of the world in the glass and there is nothing in the world that this family in the world will not go through it, that the main reason for the hatred of this people And is.I think that you also have a mission to prepare for the Rothschild mafia family to gain more influence in Iran, because I see a conflict between your actions and your behavior.You can have a positive impact on the freedom of Iran from this non-Iranian Arab state, provided you are not in the dark to map the noble Iranian people from the pit to the well.As the Great Rothschild has said and is acting, the reason for the war in Syria and the other six countries that were confronted with not cooperating with the bank of this bloodthirsty world bank, one of which is our country, is Iran, by pushing them to What does it mean?"Give me the power of a nation's money, Supply, and I care not who makesits Lows." Myr Rothschild Private bankThis way you go is the way that this hated people will become more despicable by the third world war that will be the main loser again and again.
  Best regards engineer Ariu Zalzadeh

 20. سلام آقای فخرآور گرامی،چه اطلاعات گرانبهایی ،این همه معلومات آدم را شگفت زده میکند خیلی لذت بخش است چقدر کوشا هستین ، با آرزوی موفقیت برای شما .

 21. thank you very nice job. can you tell us about the flag of Iran.the lion with the sun. but since when the lion hold the Arab sword? flag of lion's and the sun, right?where did sword come from?

 22. هرچه بیشتر گوش میدم به این حرفها، بیشتر نا امید میشم از این آدمها…..
  هیچکس به فکر ما نیست؛ خودمون باید به فکر خودمون باشیم

 23. فخرآور مزدور اطلاعات سپاه. تو علی رضا بروجردی را بلک کردی چون در مورد زندان و مدارک تحصیلی و ادعای استاد دانشگاه بودن تو اینجا سئوالات درست و منطقی از تو پرسید و با اسناد و مدارک در مورد تو افشا گری کرد. و ثابترکرد که مثل سگ دروغ گفتی. تو اینجا میتوانی بلک بکنی ولی نمستونی در تمام سایتها جلوی ما را از افشاگری خودت بگیری مادر قحبه مزدور خود فروش

 24. اینها که گفتی همه به نفع اسرائیل بود خیلی کشورها فدا شدن حتی روسیه تمام امکانات رابه کشورهای به اسطلح دوست نمی دهد بااسرائیل رابطه پنهان دارند این همه جنگ مسخره است مسخره است فقط برای فروش اسلحه هم روسیه هم امریکا هرچه اسلحه های بنجور به مسلمانان میچپونند

 25. بنظرم خیلی اشتباهه کسی با سطح معلومات خسرو فروهر رو با سیدمحمد حسینی مقایسه کرد. دقیقا صحبت سیاوش جان
  درسته. باید باهم کار کنند. اما هرکدوم تخصص خودشون رو دارند. اگر هم لحن خسرو فروهر تنده، مقصر شما ری استارتی ها هستید. اینقدر بهش فحش دادید که مجبور شد یه برنامه کامل براتون بذاره تا بفهمید منظورش چیه، اما بازهم قبول نمیکنید. ما ایرانیا کلا الکی تعصبی هستیم. اگر بگن کسی که دوستش داریم اشتباه میکنه، فحش خار و مادر بهش میدیم. دوستان من خودم طرفدار سیدمحمد حسینی هستم، چون هنرمنده. اما هیچوقت نمیرم به کسی که ازش انتقاد میکنه فحش بدم. بجاش رفتم برنامه کامل خسرو فروهر رو نگاه کردم و پذبرفتم که کسی که دوستش دارم اشتباه کرده. ببخشید اینو میگم. اما کورکورانه سرتون رو نندازید پایین هرجا طرف رفت برید. ما امروز بیشتر از هر روز دیگری نیاز به تفکر مردم ایران داریم. امروز ما حاصل پیروی کورکورانه پدرانمون از خمینی و جمهوری اسلامی هستش. من عاشق سیاوش هستم، اما اگر روزی کسی ازش انتقاد کنه، میرم انتقادش رو میخونم. اگر نقدش رو قبول کنم، بازهم از خسرو جدا نمیشم. اگر هم نقدش رو نپذیرم بهش فحش نمیدم. اگر روزی همین آقای فخرآور حرفی بزنه که خلاف تمام عقاید من باشه، بجای فحش باهاش بحث و مخالفت میکنم. یا ایشون من رو قانع میکنه یا من ایشون رو. خواهش میکنم فحش رو از ذهنتون پاک کنید تا بتونید صحبت کنید. ارادتمندشما و تمام عقاید شما هم هستم

Comments are closed.