paypal.me/upozit
http://telegram.me/upozit
https://www.facebook.com/upozitt
در برنامه این هفته بخشهایی از آخرین نشست خبری رییس جمهور منتخب دولت یازدهم بررسی می‌شود. در همین راستا اشاره‌ای اجمالی به اوضاع کشاورزان، قاچاق و اختیارات دولت خواهد شد.

28 COMMENTS

 1. خيلي از برنامه ات خوشم مياد من طول هفته منتظر ميمونم تا قسمت جديد بياد,ممنونم ازت برنامه ي پر مغزي بود

 2. این مرد بی سواد و با شرف دهاتی کرمانشاهی شعورش از پنجاه میلیون جوان ایزانی بیشتره! این مرد دهاتی بخوبی گرفته که قضیه چیه ولی اون پنجاه میلیون جوان ایرانی هنوز هم دو زاریشون نیوفتاده که توی کشور چی میگزره!
  راست گفتن که شعور و سواد اجتماعی انسانها مطلقا هیچ ربطی با میزان شعور و خردشون نداره!
  درود بر این مرد بی سواد ولی با شعور!!!

 3. این مرد بی سواد و دهاتی شعور و درکش از مساعل کشور از پنجاه میلیون جوان ایرلنی بیشتره!
  راست گفتن که:
  میزان شعور و معرفت اجتماعی افراد مطلقا هیچ رابطه ای با میزان تحصیلات آنها نداره! این مرد به اندازه کافی سواد خواندن و نوشتن داره که روزنامه و کتاب بخوانه و بتونه مساعل دور و برش را بطوره صحیح حلاجی کنه!!
  این مرد با معرفت داره به مردم بیشعوره مسلمان با زبان ساده دهاتی میگه که شماها که حقوق حیوانات و خودتان و دیگران را رعایت نمیگنید چطوری توقع دارید که دولتها برایتان این کار را انجام دهند؟؟!
  درود بر این مرد با شعور که بخوبی فهمیده که این رژیم منحوس اسلامی با این مسخره بازیهای انتخاباتی مردم ایران را داره مسخره دست خودش میکنه!!

 4. خامنه ای جلاد حتما خودش را در ردیف ضحاک مار بدوش شاهنامه فردوسی می دونه که از مغز جوانان ایرانی تغذیه میکرده که زنده بمونه! جون هر دفعه با ولع تمامی میگه:
  چه برنامه زیبا و پر مغزی بود!؟؟
  من جملش را برایش تصحیح میکنم و میگم:
  چه جوان زیبا و خوش مغزی بود.!!
  حیف که بایستی مغزش را میخوردم والا بازم تکرار میکنم که :چه جوان زیبا و خوش مغزی بود!

 5. سپاس ازافشین گرامی
  بزرگترین خدمت خلافت ننگین اسلامی به مردم ما شناساندن اسلام است چون سالهاما فکرمیکردیم مسلمونیم چون اسلام ناب محمدی رو نمشناختیم

 6. درود.ازادی راهم لمس کردیم ومیکنیم فقط خوده خوده ازادی که نه الت ازادی را تااخر بهمون میلمسونن!!!وا عجبا ازاینهمه بیناموسی که هربار سخنچرانی میکنن میگیم دیگه ازین پرروتر نخواهندشد ولی دفعه بعدکه رسید میگیم بازم به دفعه قبل لااقل چهارکلمش میتونست راست باشه بعضی ازون کلمه ها شاید انگار و‌….!!!

 7. درود بر تو   افشین جان . خیلی کار  خودت و بخصوص برنامه ات درست است . واقعا دستت درد نکند . کار بزرگی میکنی

 8. عجب برنامه پُری. ایا مسؤلین شرم میکنند؟
  البته مردم هم مثل اینکه واکسینه شدن این خبرها را میشنوند و براحتی از ان میگذرند.

 9. شايد دليل ديگرى كه سخنرانى ايشون پخش نشده اينه كه ايشون كلا سخنرانى نكردن كه بخواد پخش بشه. به عبارتى ايشون در قيد حيات نيستن و بعلت نزديكى به انتخابات صلاح نيست اين خبر منتشر بشه.

 10. آقای کوچک آخه کجای دنیا این مشکلات نیست حالا یه جا بیشتره یه جا کمتر براچی شما همیشه ایران را با کشورهای اروپایی که بیشتر از دویست ساله آباد شدن مقایسه میکنید این همه کشورهای پولدار هست که نفت و همه چیز دارن ولی مردش از گشنگی دارن میمیرند کار شما و حرف زدن مخالف دولت دو حالت داره یا شما خواستی دزدی بزرگ کنی ولی بهت ندادن دزدی کنی برا همین داری میترکی از درد یا یه آدم کینه ای بیشتر نیستید که از دولت و نظام ضربه خوردی و به دلیل کینه ای بودنت یادت نمیره

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 − 4 =