در ابتدای این شماره از برنامه پنجره ای رو به خانه پدری نگاهی خواهیم داشت به کریسمس، زاد روز پیامبر صلح و آشتی و برگزاری جشن و شادی در سراسر جهان . در ادامه از پایان راه تروریست تونسی که چندی پیش ناجوانمردانه عده ی زیادی از مردم را در یک بازار کریسمس در برلین آلمان با کامیون زیر گرفت و به خاک و خون کشید با شما سخن خواهیم گفت . سپس به تفصیل به موضوع حمله و شلیک به یک پهباد صدا و سیمای جمهوری ولی فقیه بر فراز بیت سید علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی خواهیم پرداخت. در قسمت بعدی سری خواهیم زد به سوریه و با شما از فجایعی که در حلب در حال جریان است به صحبت مینشینیم. امروز همچنین نگاه ویژه ای خواهیم داشت به اوضاع و احوال منطقه و تازه ترین رویدادهای سیاسی روز را به سمع و نظر گرامیتان خواهیم رساند.با ما همراه باشید و پنجره ای رو به خانه پدری را با دوستان و آشنایان خود نیز به اشتراک بگذارید. منتظر شنیدن نظرات شما پیرامون موضوعات مطرح شده در این برنامه هستیم.

5 COMMENTS

  1. خب باباجان همه جا محل اقامت رئیس حکومت جای حساس و حفاظت شده است. گور بابای خامنه ای، ولی پارسال مگه حضور یک مرد دیوانه در اطراف کاخ سفید غلغله بپا نکرد! در ضمن اسم اون مرتیکه غیب پرور است نه غیب پور!

  2. Merci beraje bernameje khobe shoma, Aja gode merdome Syria mogeser nisten ager hemweten be hemweten rehm nemikone we sere hemdiger ra miboren der sale 2010-2016 miladi, garejie ha shikar konend? Motesefane der gawere mijane begatere eslam heme henoez heiwan we wehshi hestend, heme pishreft we technology ra migan weli fehm we shoer esland nedarend . Shoma hemin togaliha ra bebin her shertopert inja to commentha miwisend
    heiwanen moslemien.
    motesef beraje din we keshwere we tarige ma we merdome ma.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 + 9 =