paypal.me/upozit
http://telegram.me/upozit
https://www.facebook.com/upozitt
مسولان نظام مقدّس همواره بجای پاسخگویی در برابر سوءمدیریتهای اعمال شده از طرف نظام مقدّس از تکنیک توجیه بهره بردند. یکی از تاکتیکها برای استفاده از این تکنیک همانا نشان دادن بدتر است.
در برنامه این هفته استفاده از همین تاکتیک را در سخنرانی هفته گذشته رییس جمهور منتخب در قزوین برجسته کرده و سپس با اقتدا به برخی از اخبار همین هفته گذشته بی اساس بودن ادعای ایشان مبنی بر بهتر بودن وضع ما از بدتر را ثابت می‌کنیم. سپس بکار بردن نوع دیگر همین تاکتیک، در سخنان رییس قوّه قضا برجسته می‌شود

37 COMMENTS

 1. مردم ایران کلیپ را گوش کنید تا بفهمید چقدراین مسئولین در مورد ملت .جوانها مریض هاو حتی جانبازان جنگ ترحم نکرده وحتی کمترین خواسته انسانی انان که تهیه داروبرایشان که مطابق قاون وظیفه نظام نیز هست  بی اهمیت نشانداده وخودداری میکند.

 2. جهنم که زندان هستند بزار مسلمونها خودشون خودشونو نابود کنند حالا چه فرقی میکنه مسلمونه خبرنگار یا روشنفکر چون اگر روشنفکر بود که اصلا مسلمان نمیشد پس چه بهتر این مردمی که خواستار جمهوری اسلامی بودند و به دست اوردنش توسط همین حکومت نابود شوند ! این جانوران هرچقدر هم بخوان خوب باشند در نهایت میخوان بخاطر یک متجاوزی که 14 قرن پیش به مال و ناموسشون تاخته و تجاوز کرده عذاداری کنند و مراسم بگیرند و تو سر خودشون بزنند که ای خاک.بر اون سرشون که نمیفهمند داعش امروز همان سپاهیان 14 قرن پیش بودند که جدو ابادتون را شخم زدند و تجاوز کردند ! و میخواهند تا اخر عمرشون دنبال خرافه پرستی و حماقت باشند! پس گور پدر همشون.
  تا وقتی این اسلام و تفکر بدوی مزخرف بر جامعه حاکم باشه فرقی نمیکنه حسن راس کار باشه یا حسین بنیاد این جامعه از ریشه داغونه تمام تفکرشون و باورهای دینی این جامعه از هویت دشمنانشون است، بک مشت احمق که با ال سعود میجنگند اما صلوات میفرستند به ال محمد یعنی همین دشمن پفیوزشون
  خب بدبختها اگر محمد امروز بود که الان سر دسته عربها فرمانده کلشون تو جنگ علیه ایران بود علی هم همینطور! اخه خاک بر سر نفهمتون که حتی از الت تناسلی دشمنتون به عنوان مقدساتتون استفاده میکنید
  گور پدر چنین مردمی هر کس که بره ماه محرم بیرون دنبال دسته بهتره که بهش فرو بره تا دسته!
  گور پدر چنین احمقهایی

 3. سلام کجا بودی افشین جان دلم واست تنگ شده بود خودت و برنامت ندید لایک دارید.موفق باشی

 4. آفرین افشین خان ، فقط خواهشی دارم : لطفا برنامه هاتون و بخصوص این برنامه رو در بیشتر شبکه های اجتماعی پخش کنید ، فقط کافیه مردم همین یک قسمت از برنامه شما رو ببینن تا در دام انتخابات 96 نی افتن . باریکلا پسر ایرونی باغیرت

 5. دینه مافاییی فاشیستی مذهبی اسلام در کلش باطله و مردوده و میبایستی در ایران آینده ( ماننده حزب نازی های آلمان در آلمان) غیره قانونی اعلام بشه! هر کسی که به موسلمون بودن در انظاره عمومی تظاهر کنه بابد ۳ ماه بره زندان و آب خنک و سانجیش میل کنه! دینه مافیایی اسلام کمر به تخریب کامل ایران بسته ! وظیفیه ملی و میهنی هر ایرانی با شرفیست که با این دینه اهریمنی نبرد کند!

 6. افشین جان وقتی اون خمینی ملعون حنگ رو با صدام شروع کرد ایدش این بود که دینه اسلام بایستی با خونه مردم موسلمون آبیاری بشه! خمینی نمیخواست که اصلا کسی مجروح جنگی باشه و میخواست که هر کی به جنگ میره شهید بشه! برای این رژیم بهتر این بود که هر چه بیشتر در جنگ شهید بده که بعدا بتونه به این همه شهدا افتخار کنه! شوما فکر میکنید که این رژیم مافیایی دوس داشت که که این همه مجروح جنگی و نون خوره اضافه داشته باشه که بعدا همینها بخوان براش موشکل ساز بشن؟؟؟ الان هم همینطوره رژیم هر کی رو که به جنگ سوریه و عراق اعزام میکنه میخواد که براش کشته بشه! ابنها حتی اسیران جنگیشون رو هم دیگه از داعشیها و ارتش آزاد سوریه پس نمیگیرند! چون میدونن کسی که از جنگ برگرده دیگه حاضر نمیشه براشون دو باره بجنگه و ممکنه براشون دردسر هم ایجاد کنه!

 7. درود بر تو جوان که اینگونه زحمت می کشی یک نفر نیست به آقا بزرگ +به قول تو+ بگه اگر جرعت داری امروز از خانواده ای جانبازان یک همه پرسی بکن ببین چند تا از آنها از کاری که به قول تو برای اسلام کردند پشیمان نیستند .به آقا بزرگ بگو مردم برای ایران و وطن جنگیدند نه برای اسلام و امت همین وطنی که شما دارید به نفع امت خودتان می چاپید ..

 8. با سپاس و تشكر از اقاى افشين ارجمند و افشاگرى هاى موثر و كوبنده رژيم جهل و خرافات اخوندى و در حال اضمحلال !! با ارزوى ايرانى ازاد، اباد و دموكراتيك براى همه اقوام ايرانى

 9. Baba afshin ma hame omidemoon be in Hassan agha raeese jomhor bood inham ke drogh goo az ab dar omad. Intor ke be nazar miresse ba in hame kamboode bodje dar natijehe doozdi haye Ahmadinejad dige kaf-gir be tahe dig khordeh taghesh ham dar oomadeh, fekr mikonam hamin rooz ha akhoond avizoon koni shroo beshe. Enshaallah, Javid Iran, Marg bar dictator.

 10. kasani ke iz in hokamate kasife akhondi defa mikonan che ghadr mitonan bisharaf va bi vozhdan bashan hamin hokamati ke daro bara mardome bichare khodesh be khatere dozdihaye akhonda va doro bariashon nadare dar yek sale gozashte 6 bimarestam mojahaz dar iraq ( eragh) sakhte ye mosht akgondo sepahi dozdo kasif sage zardam baradare shoghale in hasan rohani ham ye kesafate dorogh go mesle baghiashone albate heife sag ke ba inha moghayese beshe

 11. تمام مشکل همون داستان Version کامل اسلامه که اسمش شیعه ست. خیلیا اعتقاد دارن که قرن جدید و وقایع اخیر ایران، مردم رو به تفکر بهتری میکشونه. اما واقعا" اینطوره؟ بعد از دوران صفویه و پاک شدن تدریجی چهرهء فیلسوفان بزرگ از تاریخ ایران، رفته رفته به حرکت نزولی خودمون ادامه دادیم و حتی تلاش نافرجام دورهء مشروطه و بعد از اون(پهلوی)، میتونه دلیل بر این باشه که فرصت‌ها رو از دست دادیم. یه روز افشین میگفت که حتی کشورهایی که مستعمره داشتن، با مستعمرات شون چنین رفتاری نداشتن که ایرانی با ایران کرد (ایرانی. نه خارجی😉). ما جزو نادر ترین کشورهایی هستیم که خیانت رو به پیشونی مون خالکوبی کردن. در اصل باید همه چادر سر کنیم که کسی چهرهء بازنده و در عان واحد مغرور مون😁 رو نبینه. پیشنهاد میکنم که کتاب نصرت الله جهانشاهلو به نام سرگذشت ما و سرگذشت دیگران رو بخونید. ایشون داستان واقعی خودش به همراه جنبهء زندگی در خصوص علم و عمل به همراه روشنگری رو خیلی زیبا شرح داده.

 12. افشین جان نیاز است که با شما صحبت کنم لطفا به من نشانی ایمیلی یا تلفنی بدهید که با شما تماس بگیرم . مرسی

 13. این دیکتاتورها معمولا هر چقدر که در چشمانه مردم منفور تر و زشت تر میشوند و محبوبیتشون کمتر و کمتر میشود دستور میدهند که عکسهای شان رو هی بزرگ و بزرگتر کنند! و همینطور عکسهای بیشتری رو ازشون به پر و دیوارها بکوبند! حتما فکر میکنند که شاید پپسی کولا یا کوکا کولا هستند!؟؟؟

 14. به این آخوندتوصیه کنیددرقزوین روشوزیادنکنه چون براش خطرناکه
  باسپاس از برنامه خوب شما

 15. درود بر شما و بسیار سپاسگزارم که از بانوی قهرمان ایران زمین، نرگس محمدی یاد کردید.
  "نرگس محمدی را آزاد کنید"

Comments are closed.