علیرضا رضائی – شفاف سازی چهلم

31 COMMENTS

 1. در گذشت علیرضا رضایی را به تمامی مسلمانان عالم تسلیت میگویم ،علیرضا یکی از روحانیون حق گو و با شهامت بود که در راه اسلام و مسلمین خدمت کرد و متاسفانه ما روحانی گرانبهای را از دست دادیم ،علیرضا امیدوارم که روحت شاد باشد ،این مورخ و اسلام شناس و این استاد حوزه علیرضا رضایی را ما دیگر در اختیار نداریم و برای اینکه بتوانیم با او ارتباط برقرار کنیم احتیاج به چند موبایل داریم که به اینترنت خداوند وصل باشد ،به هر حال علیرضا خدمات زیادی به مسلمین جهان کردند و همین جا میخواهم از او تقدیر و تشکر کنم ،علیرضا لطفاً اگر امام خمینی را دیدی بزن تو سرش بگو این قول و قرار ها که دادی به مردم چی شد ؟ بگو نه تنها آب و برق و گاز مجانی نشد ،بلکه گورها را هم به قیمت بالا اجاره میدهند ،علیرضا اگر همنشین محمد (ص)شدی بپرس که چطوری این همه زن را مدیریت میکردی ؟ علیرضا آیا تو جانشین و ولی برای خود انتخاب کردی ؟ ما بعد از تو باید کدام مرجع تقلید را برای خود انتخاب کنیم ؟ آیا در زمان غیبت شما ما میتوانیم هنوز از برنامه های شما استفاده کنیم ؟ به هر حال علیرضا مرگت را نمیتوانم باور کنم ،و دلم به حال خودم میسوزد که با این که چیزی در این دنیا ندارم چرا اینقدر عاشق این دنیا هستم و اینقدر به خودم فشار میاورم و خودم را مثل تو رها نمیکنم تا آزاد شوم از این همه درد من هم دوست دارم با یک چشم به روی هم گذاشته از این دنیا بروم ،به امید دیدار علیرضا جان

 2. اسلام دین لواط گری دزدی دروغگویی و محصول تفکر یک‌مشت وحوش بادیه نشین وحشی هست با پیغمبری که به کودکان تجاوز میکرد و لواطکاری در بین سرانش شیوع داره و دست ساز یهودیت و کپی ناقص ان برای تدوام استثمارگری اشراف زرتشت ایرانی بود

 3. جایت بسیار خالی است ای عزیز . یادت گرامی باشد که با زبان طنز چه خوب لجن و تعفن آیین اهریمنی ضد بشری ان پیغمبر بچه باز را به نمایش میگذاشتی . روانت شاد هموطن خردمند و میهن پرست .

 4. وقتی که در یک سایتی لواط یک مرد را با مرد دیگری مشاهده می کنید بسیار به سادگی در لوای آزادی های فردی برایتان عادی می شود.
  فرزندان عشق را که در اصل حرام زادگانند به سادگی برایتان قابل هضم است. لیسیدن زنان همدیگر را و چه بسا خودتان نیز از این قماشید چه شده است که اکنون سخن یک آخوند ابله برایتان تعجب و مایه مسخره شده است این ها که برای شما باید امری عادی باشد. بی ادبی تنها زاییده حرامزادگی است مگر نه هیچ آدم حلال زاده ای نمی‌تواند این همه کینه و نفرت در خود جای داده باشد.
  بدبختانه گرفتار در فحش و ناسزا که درون پلیدتان را نشان می دهد و بوی تعفن تان در کلامتان پیداست. برید یه آزمایش ژنتیک بدهید تا شاید بدانید که از نسل کوروش و داریوش و زرتشت و فلان و بهمان نیستید و شما نیز اگر اعراب به نظرتان پلیدند مطمئن باشید که از نسل پلیدانید.
  شرم کنید ای بی خانواده ها.
  آزاد باشید ای گرفتاران ابلیس.
  شما حتی بی دین هم نیستید بلکه دینداری و دینتان پرستش همه پلیدی هاست.
  چه شد آن گفتار و پندار و کردار نیکتان.
  چگونه یک انسان می تواند همزمان هم باور به گفتار و پندار و کردار نیک داشته باشد و هم اینهمه پلید نوشتار باشد.
  اگر خداباور نیستید با ادب و جرات باشید. و مثل سگ پارس نکنید. شما که به این همه حقیقت واقفید چرا عملا کاری نمی کنید. لابد شما نیز هرچند از نسل پارسیان و ایرانیان نیستید چون اگر بودید اینقدر بی خانواده نبودید مانند ایرانیان ساسانی تنها لقلقه کلام را نشان از مردانگی می دانید .
  چه و که هستید شما؟
  مزدور یا زخم خورده
  اگر مزدوری که هیچ
  اگر زخم خورده اید زخم بزنید که با پارس کردن به سرانجام نخواهید رسید.
  بد بختان شاید به راحتی همه این نوشتارها را در ذهن های کثیفتان توجیه کنید و انگ وامداری به اسلام به من بزنید ولی مهم نیست این حرفها را یک مسلمان بزند یا یک ملحد.
  مهم این است که با خود بیایید و از پیله گندیده خود بافته تان خارج شوید شما که همه زندگی تان در شاشیدن و ریدن و کردن و کرده شدن و گوه خوراندن و خوردن و ….. خلاصه شده است.
  عمل کنید نه پارس.

 5. اسلام و مسیح و یهود و همه این کسشرا همش دکونه عزیزان چیزی به اسم مذهب همش کسشره واین از بی خردی تمام و بس دمت گرم علیرضا رضایی حیف شد رفتی خیلی اگاه بودی

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 + 18 =