شفاف سازی سی و چهارم

40 COMMENTS

 1. آقای رضائی دلخوشی ما تو این غربت همین ویدئوهای شماست.. کارمان از گریه گذشته است بدان میخندیم.. زنده باشین و بر قرار

 2. برو کیرم تو کس ننه خدا با تو میمون عقبمانده ماقبل تاریخی برو بمیر مسلمون نجس فکر کردی همه مثل خودت هنوز توی قرون وسطی زندگی میکنند، تو را به اینترنت چه بدبخت برو گاوت را بچرون. شاشیدم تو روح آن الله جاکش ات که هیچ گهی نیست و تازه خودش آویزان شما جنایتکاران است ریدم به کس ننه محمد رسول الله بچه بازت آن حرومزاده هم مثل همین جاکشها راهزن و جنایتکار بودند ما سرزمین اهورایی ایران را از وجود نجس اسلام توحش عربی پاک میکنیم

 3. خراونی بودکه کس ننه محمدرسول الله گذاشت که آن راهزن بچه بازوقاتل ازش درست شدمیمون عقبمانده ماقبل تاریخی،عرب کس ننه ات گذاشته تودرست شده سگ پارسی برینه به قبرمحمدرسول الله که لعنت ابدی براووخاندان نجسش باد، ریدم به روح الله جاکش و١٢٤٠٠٠پیغمبر جنایتکارش، سگ برینه به قبر امام خمینی و همه ١٢ امامت مسلمون نجس، مادری از اسلام بگاییم که در تاریخ جهان ثبت شود،آدمکشان پست فطرت همه تان را میکشیم همانطور که جوانان پاک ایرانزمین راکشتید، ماهم انتقام ستار بهشتی را به سختی ازتان خواهیم گرفت منتظر مرگتان باشید

 4. وای چقدر بامزه هستید،و این اراجیف آخوند و اسلام را با طنزی هنرمندانه اجرا می‌کنید،کار را ادامه بدهید که از صدها آیت‌الله بهتر توصیف می‌کنید

 5. اگر در ایران فقط هر ایرانی یک کس کش خر مثل تو را بکشد.حماقتش از میان نخواهد رفت.زنده خواهی سوخت.

 6. مثل اینکه با مادرت خیلی تجربه داری به دیگران هم توصیه میکنی! حتما پدرو مادرت هم با هم فامیل هستند که با خواهر و برادر فرقی ندارند!

 7. بدبخت زبان پارسی هم بلد نیستی تو را چه به اینترنت؟ این کامپیوتر و اینترنتی که ازش استفاده میکنی با اصول منطق کار میکند نه اصول دین!

 8. نه خیر تو مثل اینکه هر شب میری جنده خونه.البته ویژگی مشترک اکثرتون اینه که ننه هاتون توی جنده خونه هستن و بدون اینکه بفهمین هر شب دارین با اونا حال میکنین.بعد میبینیم که همگی از لحاظ ایدئولوژیک موافق شاه و دموکراسی و….. هستید.در حالی که شما احمق ها نمیدونید که دارید خایه مالی یهودی ها و انگلیسی ها رو میکنین.همونایی که چه در قبل اسلام چه در بعدش و چه همین حالا دشمن ما بودن و هستن.شک نکنید که شما هم مثل بقیه مردم به قول شما نفهم باعث بقای جمهوری اسهالی میشید چون شاه رو یهودیابردن واین حکومت رو

 9. و این حکومت اسهالی رو سر کار گذاشتن.پس به جای این تندروی هاتون اتحاد ملیتون رو با هم دیگه حفظ کنید.

 10. همه چیز در جهان با اصول از پیش تایین شده علمی کار میکند که به آن ریاضیات جهانی میگوییم.بنابراین هر کسی که در این راه قدمی بر میداشت سریعا تفکرات دینی خودش رو دور میریخت چون به چیزی فراتر از دین رسیده بود.از ادیسون بگیر تا……..همه از دین خودشون زده شدن و فقط موحد باقی موندن.شاید اگه در همون زمان دانشمدان مسلمان مثل قرن های 4و5و6 قوی کار میکردن هیچ وقت چنین اتفاقی نمی افتاد.تا حالا شده از خودتون بپرسید که چرا این اتفاق برای ابن سینا و خوارزمی و ……. نیفتاد؟

 11. آقای خوشبخت که سریع قضاوت میکنی.من دارم با نخواهد رفت به تو یاد میدم که تندروی به هیچ دردی نمیخوره.

 12. چرا چرند میگی؟ جنس اش مرغوب بوده نه؟ هذیان میبافی! جمله هایت ساختار منطقی ندارند. البته جای شکی نیست از یک مغز اسلام زده بیش از این هم انتظاری نیست! نگاهی به کشورهای اسلامی بیانداز همه در جنگ و برادرکشی هستند. همه چیز را به یهودیت پیوند میدهید، من بی دین هستم نمیفهمی؟ دشمن واقعی این مردم فاشیسم مذهبی عرب است، که همان اسلام عزیز تو و امثال تو است، که از یهودیت و زرتشت و مانی گری سرهمبندی شده!

 13. تو خودت را گذاشتی سر کار! این ملت مسلمان خودش دنبال کون ملا است، حالا هم که دوباره یک ملا را به ریاست جمهوری اسهالی بر گزیده جشن هم میگیرند! شما که نمیتونی یک جمله ساده پارسی بنویسی، که در آن دستور زبان پارسی رعایت شده باشد، چگونه به دیگران راهکار مبارزه میدهید و خط مشی تعیین میکنید؟ هر کس به روشی پیش میرود، شما هم به کار خودت بپرداز.

 14. موحد کدام است مشتی؟ هیچکدام از اینها که گفتی به خدای فرد شخص مجازی که در علم غیب است و میبیند و میشنود و خشنود میشود و پاداش میدهد و غضب میکند و جزا میدهد و و و و اعتقاد نداشته اند! جهان گسترش خدا است و خدایی خارج از این جهان وجود ندارد! بوعلی سینا و خوارزمی هم که دیگر نیستند تا از آنها بپرسیم آیا به الله مدینه عقلا باور داشته اند یا نه!

 15. اگر جهان اسلام پسرفت کرده به خاطر ماهیت فاشیستی آن است که هیچ تفکر دیگری را غیر از خودش بر نمیتابد و انسانهای دگراندیش را به جرم کذایی کفر میکشد و دستور به سرکوب زنان که موتور تکامل جامعه هستند میدهد. وقتی از یک سو جلوی تولید اندیشه و فرهنگ را بگیری و از سویی دیگر تکامل ژنتیکی را محدود کنی جامعه به قهقرا میرود، که در همه کشورهای اسلامی میبینیم!

 16. بله من کاملا با حرفت موافق هستم ولی این زبان،زبان حرفی پارسی هست.این کامنت ادامه کامنت قبلی است.اگر می خواهید مباحثه به طرز نوشتاری باشد حتما همین کار را خواهم کرد.

 17. داستان استر و خشایارشا را نخوانده اید؟استر چه مذهبی داشت؟در مورد جنگ صلاح الدین ایوبی برای مقاومت با یهودیانی که به طرز عجیبی خواستار نفوذ در ممالک مسلمان بودند چیزی می دانید؟آیا می دانید جنگ های خلفای فاطمیه با مسیحیان،توسط چه کسانی آغاز شد؟آیا دوست دارید به این واقعیت پی ببرید که در زمان قاجار،تعداد زیادی از یهودیان انگلیسی وارد حوزه های علمیه شدند؟آیا می دانید کسانی که یمن را با شیعه آشنا کردند یهودیان بودند؟آیا می دانید یکی از محله های یهودی نشین پاریس،نوفل لوشاتو است؟و………

 18. هدف اصلی مبارزه ما باید مبارزه با جهل و نفاق باشد،نباید کارمان را با مبارزه چریکی آغاز کنیم.چون نتیجه آن چیزی شبیه به سوریه
  می شود.

 19. سیستم زاد و ولد بیش از اندازه اقشار نفهم و تحمل نکردن تفکر ضد یک تفکر دیگر،برای افرادی که تاریخ خوانده اند قطعا مساله ای آشنا است.آیا شما داستان قحطی سیب زمینی ایرلند را نمی دانید؟سیب زمینی که در آمریکای جنوبی کشت می شد با آمدن به اروپا آرام آرام تبدیل به جزوی جدا نشدنی از غذای آنها شد.انگلیسی ها به علت دشمنی با افرادی که به آمریکا مهاجرت کرده بودند هیچ سیب زمینی از کشور خودش بهایرلند صادر نکرد تا ایرلندی ها به آمریکا مهاجرت کنند و در آنجا تبدیل به مجرم بشوند(بقیه در کامنت بعدی)……………..

 20. و در این صورت بود که شهر نیویورک آلوده می شد و دیدیم که ایننطور شد.حالا جامعه نیویورک منتظر زاد و ولد این قشر مجرم و نفهم بود.مردم عادی انگلستان که به نیویورک می رفتند مجبور به حبس موتور تکامل جامعه(زن)در خانه می شدند.جلوی تکامل ژنتیکی این نسل بعد از این گرفته شد.در حالی که هر کدام از خانواده های نفهم و مجرم چندین بچه داشتند.و این گونه شد که انگلیس نیویورک را که آرزوی توریستی آمریکا بود آلوده کرد و بنابر همین هم هرگاه آمریکایی های اصیل از خوبی های فرهنگیشان می گویند،می گویند غیر از نیویورک!…..

 21. موحد همان حالتی است که ادیسون و نیچه و فلمینگ و چارلز فردریک گرهارت(مخترع آسپرین خنثی)داشتند.به این موارد که اطمینان دارم ولی شاید افراد بیشتری نیز این گونه بوده اند.

 22. 1a.
  گپ شما تا اندازه ای درست است، ولی با این جنایتکاران باید مانند خودشان رفتار کرد. بهترین جوانهای ایران را در زندانها شکنجه میکنند و ناجوانمردانه به قتل میرسانند. وقتی چندتا از این جاکش ها را کشتیم آنوقت میفهمند که فقط خودشان تنها نیستند که میتوانند آدم بکشند! اینها زبان منطق نمیفهمند، ایرانیها هم مانند سوریه ای های عرب نیستند که به خاطر اختلاف فرقه ای برادر کشی کنند. با کشتن ساواکی های جنایتکار جمهوری اسها لی، ایران سوریه نخواهد شد!

 23. اصفهان هم قبلا یهودیه نام داشته! دنبال تئوری توطعه یهود را نگیرید. یهودیها شرف دارند به مسلمانهای فاشیست! خدای یهود هم مانند الله عربهای وحشی نیست، البته مذهب با مذهب در شاهرگشان فرقی با هم ندارند. شیوه تفکر ارزشی منجر به تولید دین میشود و دین به بقای تفکر ارزشی می انجامد. روشنگری بدون ساختار تفکر جهانشمولی و خردگرا ممکن نخواهد شد. در آخر، آدم اگر تمبانش را محکم نگه دارد و هوشیار باشد کسی با او کاری نتوانست کردی!

 24. غیرت مرد آزاده به شرف و آزادی زنش است نه به آلت تناسلی او!
  تا زمانی که مردان بی غیرت مسلمان ایرانی, زنان ایرانی را به اسارت جنسی خود نگه داشته اند و آنان را وادار به وصلت های فامیلی میکنند، امیدی به اصلاح نژاد و تولید انسانهای هوشمند نبودی!

 25. این دقیقا چه ربطی به این داستان تاریخی داشت؟دوم اینکه یه سر به امارات و عربستان بزن ببین وضع زن های اونا چیه،بعدشم الآن چند تا زن ار طبقه متوسط جامعه اجازه کار(از طرف مردان خانواده)ندارند؟چند تا زن در حال حاضر وصلت های فامیلی می کنند؟بعد حرف دهنتو بفهم،اصلاح نژادی واژه ای در زیست دامپروری بدین معنا که رژیم غذایی و ویژگی های ظاهری دام رو بهتر کنند.اون چیزی که منظور شما هست،اصلاح فکری هست!!!!تمام این دلایل نشان دهنده این هست که شما نه سواد درست وحسابی داری،نه آمار داری!کل کامنت رو هم نمیخوانی!

 26. بله،ولی همه ما می دانیم که بخش بی شماری از ملت ایران،هرگز حاضر به قبول واقعیت نیستند.

 27. بله،مردم کم کم به غلط بودن یک تفکر پی می برند.ولی ما تبدیل به نسلی شدیم که در این میان سوختیم!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × 4 =